• „BEZPIECZEŃSTWO NA DRODZE ”- wyniki szkolnego konkursu

• 02.01.2017 19:00
        • W ramach obchodów Światowego Dnia Pamięci Ofiar Wypadków Drogowych został zorganizowany w SP nr 82 konkurs „Bezpieczeństwo na drodze”.

Prace indywidualne i klasowe oceniała komisja w składzie:
          • p. Iwona Seliwiak- V-ce Dyrektor SP nr 82

3 MIEJSCE:
          • Klasa III B
          • Klasa II D

Dziękujemy uczniom i nauczycielom za udział w konkursie.

Organizator: Joanna Cegielska
        • Szkolny konkurs pięknego czytania –  „Sienkiewicz w czytaniu”  rozstrzygnięty !
        • Szkolny konkurs pięknego czytania – „Sienkiewicz w czytaniu” rozstrzygnięty !

• 02.01.2017 18:56
        • W dniu 23.11.16 r. komisja w składzie: M. Świętochowska, M. Muciek, B. Kotarska wysłuchała 16 uczestników.
          I tak, „Mistrzami Czytania”
          na poziomie klas 4 został Wojtek Krasnowski z klasy 4d,
          na poziomie klas 5 - Lena Walewska z klasy 5 e,
          na poziomie klas 6 - Karolina Wiśniewska z klasy 6f.
          Wszystkim uczestnikom należą się wielkie BRAWA !
          Laureatom gratulujemy!

Koordynator Kampanii Czytania
                                                                                   Bożena Kotarska
        • Wyniki konkursu plastycznego i literackiego „Jesienne przygody leśnych zwierzątek”.

• 02.01.2017 18:54
        • Uprzejmie informujemy, że jury w składzie: wicedyrektor Iwona Seliwiak, p. Katarzyna Jermakowicz- Rogowska, p. Ilona Jodzis i p. Michał Radomirski wyłonili laureatów  konkursu plastycznego „ Jesienne przygody leśnych  zwierzątek”.
          I miejsce – Anna Maksym kl. II b
          II miejsce – Donald Szoka kl. II c
          III miejsce –  Krzysztof Wielądek kl. IIc
          Wyróżnienie: Maksymilian Tomaszewski kl. II c i Karol Wieczorek kl.II b
          Konkurs literacki pod tym samym tytułem rozstrzygnięty został przez jury w składzie p. Iwona Lenarcik i p. Dorota Skupień.
          I miejsce – Anna Siecińska kl. III h
          II miejsce – Pola Broniszewska kl. III h
          III miejsce –  Anna Pokładek kl. III h
          Wyróżnienie: Patrycja Narożańska kl. III a

Wszystkim serdecznie gratulujemy.

Kinga Dworakowska
          koordynator Samorządu Uczniowskiego Klas Młodszych
        • Zapytaj o Polskę” – II Festiwal Piosenki Patriotycznej- wyniki

• 02.01.2017 18:49
        • W Festiwalu Piosenki Patriotycznej „Zapytaj o Polskę” wzięło udział prawie 300 dzieci ze szkół podstawowych dzielnicy Bemowo. Po eliminacjach szkolnych zostały przeprowadzone przesłuchania międzyszkolne. Jury wyłoniło laureatów, którzy wystąpili podczas Koncertu Galowego.
          I miejsce zdobyła  Kamila Wieczorek uczennica kl. VI b, za wspaniałe wykonanie piosenki „Panie Generale” upamiętniającej Żołnierzy Wyklętych. Kamila zdobyła festiwalową statuetkę i pamiątkową nagrodę.
          Nasze było również II miejsce w kategorii Solistów kl. I-III. Otrzymała je Alicja Michalska, ucz. kl. III f, która pracowała pod kierunkiem p. Magdy Orzoł - Długołęckiej.
          Morowe dziewczyny i chłopaki z kl. III e wywalczyły II miejsce w kategorii Zespoły kl. I – III. Zespół przygotowała p. Joanna Chochlewicz.
          Nasz Chór Szkolny pod kierunkiem p. Hanny Olszak zdobył II miejsce w kategorii Zespoły kl. IV – VI.
          Serdecznie gratulujemy wszystkim artystom i ich opiekunom, życząc im dalszych sukcesów. Jesteśmy z nich dumni, bo dzielnie reprezentowali naszą szkołę!

• Wyniki szkolnego konkursu literacko - plastycznego "Pocztówka z wakacji"

• 02.01.2017 18:42
        • W październiku  uczniowie klas III mieli możliwość przedstawienia swoich wakacyjnych wspomnień  biorąc udział w konkursie literacko-plastycznym „Pocztówka z wakacji”. Komisja konkursowa w składzie: pani Beata Wieteska, pani Ewa Kujawa oraz pani Lilianna Hałka wyłoniły następnych laureatów:
          I miejsce - Piotr Adamczyk
          II miejsce - Marysia Gilewska
          III miejsce – Karolina Łukasik
          Wyróżnienia: Emilia Kłosiewicz,  Jagoda Kawalec, Maja Kierepka.
          Wszystkim uczestnikom konkursu serdecznie gratulujemy.

Organizatorzy konkursu:
          Teresa Janiaczyk