Konkursu PIĘKNO DRZEW
- 04.03.2022 13:55
- Wyniki konkursu:
W KATEGORII KLAS 4-5:
I MIEJSCE: KAJA JUTKIEWICZ KL. 4F
II MIEJSCE: ZOFIA BUSZ KL. 5A
III MIEJSCE: LILIANNA KOSICKA KL.5D
WYRÓŻNIENIE: JAGODA GOCAŁEK KL. 5A
DYPLOMY ZA UDZAŁ:
MAŁGORZATA KOSMALA KL. 4A
NADIA MISIAK KL. 5E
ZYGMUNT TOKARSKI KL. 5B
W KATEGORII KLAS 6:
I MIEJSCE: SONIA NAMYSŁ KL. 6D
II MIEJSCE: MAŁGORZATA SIECIŃSKA KL. 6A
III MIEJSCE: BARTŁOMIEJ MAŃKOWSKI KL. 6B
W KATEGORII KLAS 7:
I MIEJSCE: JAN KOCHANEK KL. 7A
II MIEJSCE: ADRIANNA BIGOS KL. 7D
III MIEJSCE: ZOFIA POLIT KL. 7H
WYRÓŻNIENIE: MELANIA BIENIAK KL. 7C
KARYNA VASYLYSHAN 7H
ADAM KABAŁA KL. 7C
MICHALINA HALICKA Kl.7G
Organizatorki konkursu
Małgorzata Jarzębska
Beata Jaworowska - więcej
Konkurs języka angielskiego Open Your Mind
- 04.03.2022 13:54
- Do II etapu konkursu OYM zakwalifikowały się następujące osoby:
- Milena Mackun
- Julia Stępień
Gratulujemy!Kamil Chomicz - więcej
Gratulacje!
- 01.03.2022 17:55
- więcej
Wyniki Międzyszkolnego Konkursu BRAINSTORM-z języka angielskiego dla klas 3
- 01.03.2022 17:10
- Mam zaszczyt poinformować, że do II Etapu Międzyszkolnego Konkursu " BRAINSTORM" zakwalifikowały się następujące osoby:
1. Adam Madej 79p
2. Gabriela Dziedzic 77p
3. Alicja Czok 77p
4. Krzysztof Masłowski 77p
Serdeczne gratulacje dla wszystkich uczniów biorących udział w konkursie.
Paulina Hacia - więcej
Wyniki konkursu plastyczno- literackiego "List do Świętego Mikołaja"
- 21.02.2022 06:47
- Z przyjemnością informujemy, że konkurs plastyczno- literacki "List do Świętego Mikołaja" został rozstrzygnięty!
Laureatami z klas I-III zostali:
I miejsce- Piotr Markiewicz klasy IIc
II miejsce - Antoni Szczepańczyk z klasy IIf
III miejsce- Natalia Barszczewska z klasy Ib
Wyróżnienia w konkursie otzymali:
Mateusz Kawa z klasy IIIa
Mateusz Sołoguba z klasy Ib
Prace zostały ocenione przez jury w składzie: Marzena Przechowska- Raczmańska, Dominika Rogowicz, Magdalena Skrocka
Serdecznie gratulujemy laureatom i życzymy dalszych sukcesów! Pamiątkowe dyplomy i nagrody zostaną wręczone do 28.02.22r.
Organizator
Justyna Grendecka - więcej
Wyniki konkursu fotograficznego„ Bezpieczeństwo Moje, Twoje, Nasze”
- 18.02.2022 07:57
Z przyjemnością informujemy, że konkurs fotograficzny „ Bezpieczeństwo Moje, Twoje, Nasze” został rozstrzygnięty!
Kategoria wiekowa kl. I- III
I miejsce – Kacper Urbański kl.2F
II miejsce – Anna Krystosiak kl.1A
III miejsce – Maria Kimak kl.2B
Wyróżnienie – Iga Kopka kl.1B
Nadesłane zdjęcia oceniało jury w składzie:
Katarzyna Małachowska , Jolanta Trych , Joanna Cegielska
Gratulujemy laureatom i życzymy dalszych sukcesów!
Organizator
Joanna Cegielska
- więcej
Wyniki Szkolnego Przeglądu Piosenki Karnawałowej
- 16.02.2022 06:51
- Z przyjemnością prezentujemy laureatów Szkolnego Przeglądu Piosenki Karnawałowej
Kategoria wiekowa kl. III-IV
I miejsce - Julia Witulska kl.3a
II miejsce - Małgorzata Kosmala kl.4a
III miejsce - Maja Miłaszewicz kl.3a
Wyróżnienie - Lena Tyszczuk kl.3a
Kategoria wiekowa kl. I-II
I miejsce ex aequo - Lena Zając kl.2e,Laura Aleksandrowicz kl. 1f
II miejsce – nie przyznano
III miejsce - Kateryna Yaskovych kl.1e
Wyróżnienie – Kamila Gurgoń kl.2b
Gratulujemy wszystkim uczestnikom i życzymy dalszych sukcesów!
Wręczenie nagród i dyplomów odbędzie się w dn. 25-28.02.2022r.Joanna Cegielska
Hanna Olszak - więcej
Konkurs matematyczny GENIUSZ
- 16.02.2022 06:49
- Mamy zaszczyt poinformować, iż do II etapu (finału) konkursu matematycznego Geniusz zakwalifikowało się 3 uczniów:
Antoni Ruzik 7b
Jan Sarnecki 8b
Anna Siecińska 8h
Gratulujemy i życzymy sukcesów w finale konkursu!
Zespół matematyków - więcej
Wyniki Ogólnopolskiego Konkursu „Orzeł Matematyczny"
- 15.02.2022 18:18
- Pragniemy ogłosić wyniki Ogólnopolskiego Konkursu „Orzeł Matematyczny". Maksymalna liczba punktów możliwych do zdobycia to 315.
Klasy 2:
Laura Kok 220 punktów,laureat, 12 miejsce w kraju.
Artur Mańko 185 punktów, laureat, 19 miejsce w kraju.
Michał Trepczyński 185 punktów, laureat, 19 miejsce w kraju.
Adam Muzyka 175 punktów, laureat, 21 miejsce w kraju.
Jan Markiewicz 170 punktów, laureat, 22 miejsce w kraju.
Klasy 3:
Pola Wygocka 255 punktów, laureat, 9 miejsce w kraju.
Ilona Król 195 punktów, laureat, 21 miejsce w kraju.
Serdecznie gratulujemy i dziękujemy za udział w konkursie. Dyplomy zostaną rozdane w najbliższym czasie.Koordynatorzy
Hanna Barczewska
Magdalena Skrocka - więcej
Wyniki II etapu Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych dla uczniów szkół podstawowych, organizowanych przez Mazowieckiego Kuratora Oświaty.
- 27.01.2022 15:08
Z przyjemnością informujemy, że do III etapu zakwalifikowali się:
Konkurs polonistyczny
Anna Siecińska klasa 8h
Antonina Wiciak klasa 8d
Konkurs języka angielskiego
Krzysztof Ładniak klasa 8e
Konkurs matematyczny
Anna Siecińska klasa 8h
Konkurs historyczny
Patryk Powsiński klasa 8b
Konkurs geograficzny
Emilia Kłosiewicz klasa 8d
Serdeczne gratulujemy i życzymy powodzenia w wojewódzkim etapie konkursu.
Ewelina Baran
Wicedyrektor Szkoły- więcej