• Dzielnicowe Obchody Dnia Bezpiecznego Internetu

• 08.08.2016 15:44
        • Dnia 24 lutego 2016r. nauczyciele Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 82 im. Jana Pawła II w Warszawie zorganizowali Dzielnicowe Obchody Dnia Bezpiecznego Internetu dla Szkół Podstawowych na Bemowie. Honorowy Patronat nad tym przedsięwzięciem objął Burmistrz ielnicy Bemowo m. st. Warszawy, Pan Marek Lipiński.

• Nasza Szkoła zdobyła Certyfikat Jakości Kształcenia Języków

• 08.08.2016 15:40
        • W pierwszym półroczu braliśmy udział w V edycji programu Insta.Ling dla szkół. Dzięki zaangażowaniu nauczycieli języka angielskiego oraz pracowitości uczniów nasza Szkoła zdobyła Certyfikat Jakości Kształcenia Języków. Certyfikat został przyznany za skuteczne wykorzystywanie innowacyjnego systemu optymalizacji nauki słowanictwa na platformie Insta.Ling.

Urszula Głodowska

• Wyniki konkursu "Chronimy swoje dane"

• 08.08.2016 15:38
        • Nasza Szkoła przystąpiła do Programu „Twoje dane twoja sprawa” prowadzonego przez Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych. W ramach tego programu zorganizowaliśmy Międzyszkolny Konkurs „Chronimy swoje dane”, dotyczący ochrony danych osobowych. Uczniowie klas I-III wykonywali prace plastyczne, uczniowie klas starszych przygotowali prezentacje multimedialne.

• Wyniki konkursu recytatorskiego „Biedronki ks. Jana”

• 08.08.2016 15:36
        • W dniu  23.02.16 r. odbył się szkolny  konkurs recytatorski „Biedronki ks. Jana”, który był jedną z części projektu „100 lecie  urodzin ks. Jana Twardowskiego”. Komisja konkursowa w składzie A. Przybyszewska, A. Przybyła, B. Kotarska wysłuchała z uwagą występujących uczniów. Wszystkie wiersze były piękne, mądre, wzruszające a uczniowie bardzo się starali, co należy bardzo podkreślić, gdyż wiersze Poety nie należą do łatwych. Komisja wyłoniła najlepszych recytatorów:

• Szkolny konkurs recytatorski - poetyckie zmagania małych recytatorów

• 08.08.2016 15:32
        • 19 lutego 2016r. w naszej szkole odbył się konkurs recytatorski dla uczniów klas drugich. W konkursie uczestniczyło 18 dzieci z dziewięciu klas. W pierwszej części konkursu miała miejsce prezentacja indywidualnych umiejętności recytatorskich uczniów, w drugiej uczestnicy  zmagali się z zadaniami  tematycznie związanymi  z konkursem. Komisja konkursowa w składzie: Pani Dyrektor SP 82 Barbara Makowska-Opala, Pani Iwona Lenarcik oraz Pani Anna Kostecka oceniła umiejętności recytatorskie uczestników i wyłoniła następujących laureatów: