Dla Rodzica

Jak pomóc dziecku w podejmowaniu decyzji dotyczących kariery zawodowej.

Poradnik_dla_rodzicow_planowanie_kariery.pdf

Źródło: www.crdz.wcies.edu.pl

XXXI MIEDZYNARODOWY SALON EDUKACYJNY PERSPEKTYWY 2019

Prezentacje Liceów i Techników od kilku lat przygotowuje Biuro Edukacji m.st. Warszawy. W tym roku ze względu na opuszczające szkoły dwa roczniki absolwentów organizatorzy zdecydowali się na wydłużenie terminu Prezentacji Liceów i techników, 5 i 6 marca  (godz. 9.00-18.00) będą dla absolwentów szkół podstawowych natomiast  7 i 8 marca adresowany będzie do absolwentów gimnazjów. Sobota, 9 marca (godz. 9.00 -15.00), będzie dniem odwiedzin rodzinnych.

W ramach Miasteczka zawodów promowane jest szkolnictwo zawodowe. Co roku na Salonie dla młodzieży  funkcjonuje punkt konsultacyjny prowadzony przez pedagogów szkolnych. Można w nim porozmawiać o swoich zainteresowaniach i o wyborze swojej dalszej ścieżki kształcenia.

W sprawach organizacji najbliższej edycji Prezentacji Liceów i Techników, która odbędzie się w dniach 5-9 marca 2019 należy kontaktować się bezpośrednio z Biurem Edukacji m.st. Warszawy.

Kontakt: Wydział Szkolnictwa Ponadgimnazjalnego, tel. (22) 44 33 511 lub (22) 44 31 341

Indywidualne konsultacje dla uczniów klas VIII prowadzone przez doradców zawodowych

Serdecznie zapraszamy uczniów na indywidualne konsultacje prowadzone przez doradców zawodowych.

Porad udzielają specjaliści zatrudnieni w:

1. Centrum Rozwoju Doradztwa Zawodowego WCIES, kontakt: crdz@wcies.edu.pl

2. Centrum Informacji i Doradztwa Młodzieżowego w Pałacu Młodzieży, Pl. Defilad 1,  pokój 103,e-mail: ciidm@pm.waw.pl,

tel. 22 656 66 48

3. Rejonowych Poradniach Psychologiczno – Pedagogicznych - wykaz poradni psychologiczno-pedagogicznych: http://edukacja.warszawa.pl/placowki/poradnie

4. Szkoła

UWAGA! Na indywidualne konsultacje należy się zapisać.

Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna nr 20,

ul. Powstańców Śląskich 17,  01-381 Warszawa

Dzielnica Bemowo

Działania