Addvantage

Program Partnerski Addvantage

Nasza szkoła podjęła współpracę z organizacją brytyjską o międzynarodowym zasięgu w zakresie współpracy kulturalnej i edukacyjnej BRITISH COUNCIL.

Dzięki nawiązaniu współpracy z British Council dołączyliśmy do programu partnerskiego Addvantage. Nasi nauczyciele, uczniowie i ich rodzice będą mieli dostęp do wiedzy i doświadczenia na najwyższym poziomie w zakresie powszechnie znanych i honorowanych egzaminów.

Co daje program Addvantage naszym uczniom?

• całoroczną opiekę koordynatora programu i dostęp do językowych materiałów edukacyjnych;
  • możliwość zdawania międzynarodowego egzaminu z języka angielskiego Cambridge English: Preliminary (PET) na poziomie B2, który stanowi rzetelne potwierdzenie znajomości języka;
  • rabat na egzamin;
  • bezpłatny dostęp  do egzaminacyjnej platformy internetowej British Council Road to Success przygotowującej do egzaminu.

Edyta Izwantowska

Marta Gołębiewska