Menu główne

Nauczyciele świetlicy

 

 

 

 

 

 

KONSULTACJE ONLINE DLA RODZICÓW

W ROKU SZKOLNYM 2020/2021

Zapraszamy na konsultacje z nauczycielami poprzez aplikację Microsoft Teams. W terminach podanych poniżej nauczyciele są do Państwa dyspozycji - na czacie oraz poprzez połączenia głosowe.

 

 

klasa

Imię i nazwisko nauczyciela

godzina

październik

listopad

grudzień

styczeń

luty

marzec

kwiecień

maj

czerwiec

1a

Ewa Wyskielska

18.00-19.00

28 X

25 XI

16 XII

13 I

24 II

31 III

28 IV

26 V

23 VI

1b

Agnieszka Papis

16.00-17.00

5 X

9 XI

7 XII

11 I

1 II

1 III

12 IV

10 V

7 VI

1c

Olga Kiliszek

16.00-17.00

5 X

9 XI

7 XII

11 I

1 II

1 III

12 IV

10 V

7 VI

1d

Barbara Kozieł

17.00-18.00

19 X

23 XI

14 XII

11 I

15 II

22 III

19 IV

24 V

14 VI

1e

Roma Nguyen Anh

17.00-18.00

22 X

26 XI

17 XII

14 I

25 II

25 III

22 IV

20 V

17 VI

1f

Aleksandra Osińska

17.00-18.00

7 X

 

16 XII

 

24 II

 

14 IV

 

9 VI

1f

Joanna Jaworowska

18.00-19.00

 

5 XI

 

7 I

 

11 III

 

6 V

 

2a

Dominika Rogowicz

18.00-19.00

28 X

25 XI

16 XII

12 I

17 II

24 III

28 IV

19 V

16 VI

2b

Anna Krasnowska

17.00-18.00

20 X

10 XI

15 XII

12 I

16 II

23 III

20 IV

18 V

15 VI

2c

Joanna Szoka

17.00-18.00

17.30-18.30

17.30

19 X

17.00

17 XI

17.30

14 XII

17.30

11 I

17.30

15 II

17.30

22 III

17.30

19 IV

17.30

24 V

17.00

17 VI

2d

Izabela Rogowska

17.00-18.00

 

19 X

17 XI

14 XII

11 I

17 II

24 III

19 IV

24 V

16.00-17.00

17 VI

2e

Elżbieta Kęcik

15.30-16.30

20 X

17 XI

15 XII

14 I

9 II

23 III

27 IV

11 V

17 VI

2f

Agata Michalak

17.00-18.00

19 X

16 XI

14 XII

18 I

15 II

15 III

19 IV

17 V

14 VI

3a, kl.

5, 6

Piotr Lis

17.00-18.00

20 X

10 XI

15 XII

12 I

16 II

23 III

20 IV

18 V

15 VI

3b, 4c,

Sylwia Konfederak

17.00-18.00

27 X

24 XI

15 XII

12 I

23 II

16 III

20 IV

25 V

15 VI

3c, 4a

Marzena Szewczuk

17.00-18.00

28 X

25 XI

16 XII

8 I

24 II

17 III

28 IV

19 V

16 VI

3d, 4d

Katarzyna Jermakowicz-Rogowska

16.00-17.00

13 X

10 XI

15 XII

12 I

16 II

9 III

20 IV

18 V

8 VI

3e, 4e

Agnieszka Bach

 

19.15-20.15

28 X

 

 

17 XII

 

 

25 II

 

 

29 IV

 

 

 

3f, 4b, 4f

Artur Franaszek

20.00-21.00

20 X

17 XI

22 XII

12 I

23 II

23 III

27 IV

11 V

15 VI

 

 

 

Certyfikaty