Rekrutacja 2020/2021

KLASY I

Obwody szkół podstawowych

- W oficjalnym serwisie mapowym miasta http://www.mapa.um.warszawa.pl/ zostały opublikowane obwody

(Warszawa dzisiaj >> Edukacja).

Zmiana zasad rekrutacji do klas I szkół podstawowych,

w związku z koronawirusem w Polsce

(informacja w języku polskim, angielskim, ukraińskim i wietnamskim)

Wnioski przyjmowane będą do 20 marca. Rodzice mogą skorzystać z dwóch sposobów:

1. Wysłanie skanu wniosku i pozostałych dokumentów drogą mailową na adres  placówki. Adresy mailowe i numery telefonów placówek  można znaleźć na stronach przedszkoli lub na stronie Biura Edukacji www.edukacja.warszawa.pl W zakładce Edukacja warszawska/ szkoły i placówki publiczne w zestawieniu w pliku excel.

2. Dostarczenie dokumentów w wersji papierowej do placówki. W placówce zachowane są zaostrzone reguły sanitarne: płyn do dezynfekcji rąk,  ograniczony kontakt z pracownikami, zachowanie odpowiedniego - 1.5 metrowego dystansu między obecnymi w budynku. Ewentualne konsultacje udzielane są wyłącznie telefonicznie i mailowo.

W wypadku niemożności otrzymania z zakładu pracy zaświadczenia, placówki będą przyjmować oświadczenia rodziców o ich późniejszym dostarczeniu dokumentów.

W związku z epidemia wirusa Covid-19 od 16 marca żłobki, przedszkola, szkoły podstawowe i ponadpodstawowe będą zamknięte. Nauczyciele będą wysyłali materiały edukacyjne do indywidualnej pracy. W nadchodzących dniach będziemy państwa informować o kolejnych krokach.

Pliki do pobrania:

Załącznik
Microsoft Office document icon Change in the rules of recruitment to kindergartens and first grades of primary schools
Plik Зміна правил прийому до дитячих садків та перших класів початкових шкіл
Microsoft Office document icon Thay đổi các nguyên tắc tuyển chọn vào trường mẫu giáo và lớp một các trường phổ thông

Nowy harmonogram rekrutacja klasy I 2020/2021