Archiwum 2013/2014

Festyn sportowo-rekreacyjny

Dnia 14 czerwca 2014r. w godz. 13.00 – 16.30 na terenie boisk Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi  nr 82 odbył się Festyn Sportowo - Rekreacyjny.

W czasie trwania festynu uczniowie Szkoły Podstawowej nr 82 przedstawili swoje talenty muzyczne, taneczne, plastyczne, językowe, kulinarne oraz sportowe. Ponadto odbył się rajd rowerowy, przejażdżki konne, zabawy plenerowe. Podziwialiśmy program artystyczny Sharena - Bałkańskiej Muzycznej Grupy Folkowej.

Działania towarzyszące:

- gry i zabawy sportowe przygotowane przez  Rehabilitantów z Ośrodka Wsparcia i Rehabilitacji dla Osób Niepełnosprawnych oraz Wolontariuszy z Centrum Wolontariatu;

- prezentacje oraz zajęcia warsztatowe opracowane przez uczniów i nauczycieli naszej szkoły.

- mecz piłki nożnej.

Hanna Lankiewicz