Archiwum 2013/2014

Uczniowie SP 82 na Ecco Walcathon

14 września 2013 r odbyła się kolejna edycja spaceru charytatywnego Ecco Walkathon.

Uczniowie klasy integracyjnej Ve wraz z rodzicami i pod opieką p . Eweliny Baran (w zastępstwie pedagoga wspomagającego p. M. Wojtak) punktualnie o 12.00 wyruszyli w malowniczą 6 kilometrową trasę po Warszawie. Za każdy przebyty kilometr  firma ECCO przekazała 4 PLN na wybrane Organizacje charytatywne. Każdy uczestnik sam decydował, na rzecz której Organizacji chce przekazać swoje "wychodzone" kilometry. Razem z naszymi uczniami w tegorocznym ECCO Walkathonie spacerowało łącznie 15 000 osób ,co dało  518 230 PLN  dotacji na cele charytatywne. Na uczestników spaceru czekały na trasie liczne atrakcje, koncerty, itp. Serdecznie dziękujemy uczniom i rodzicom klasy VE za udział w Spacerze Ludzi Dobrej Woli.

Ewelina Baran