Archiwum 2013/2014

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy

Dnia 12.01.2014r. po raz kolejny uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w zbiórce pieniędzy podczas Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Pod opieką p. Eweliny Baran i Renaty Zygadło, na przekór złym warunkom pogodowym, uczniowie klasy VI d z wielkim zaangażowaniem kwestowali w okolicy naszej szkoły i osiedla. W deszczu, śniegu i powiewach lodowatego wiatru zachęcali napotkanych przechodniów do wrzucania datków do puszek, które przeznaczone będą na zakup sprzętu do ratowania ludzkiego życia.

Mamy nadzieję, że choć w minimalnym stopniu przyczyniliśmy się do powiększenia uzyskanej sumy pieniędzy ogólnie zebranej podczas XXII finału WOŚP, a jednocześnie zachęciliśmy młodszych kolegów do kontynuacji naszych działań i wpłynęliśmy na wrażliwość innych na potrzeby ludzi.

Renata Zygadło