" Góra Grosza"

Szanowni Rodzice, Nauczyciele, Pracownicy i Uczniowie

Szkoły Podstawowej nr 82 w Warszawie

Już po raz XX rusza ogólnopolska akcja charytatywna ,,Góra grosza” organizowana przez Towarzystwo Nasz Dom, polegająca na zbieraniu drobnych monet na rzecz dzieci, znajdujących się w trudnej sytuacji życiowej. Zebrane fundusze będą przeznaczone na pomoc dzieciom wychowującym się poza własną rodziną - w domach dziecka czy rodzinach zastępczych, na tworzenie i dofinansowanie domów dla dzieci, w tym rodzinnych domów dziecka.

Zapraszamy wszystkich do udziału w akcji „Góra Grosza”, która w zgłoszonych szkołach przeprowadzona  będzie w terminie:

od 25 listopada 2019 r. -  do 2 stycznia 2020 r.

Jak co roku, w czasie trwania akcji, uczniowie będą mogli zbierać monety o nominałach (1gr, 2gr, 5gr i wyższych do 5 zł)  w swoich klasach. Monety można będzie również wrzucać do specjalnie przygotowanego  na  ten cel pojemnika znajdującego się na recepcji.

Mamy nadzieję, że i w tym roku wszyscy przyłączymy się do akcji i razem uzbieramy olbrzymią  „Górę Grosza”.

Zachęcamy więc do aktywnego udziału!

Z  góry  dziękujemy  za  udział  w  akcji,  życzliwość  i  dobre  serce.

Koordynator akcji:

Hanna Barczewska