Menu główne

 • Zebrania z Rodzicami

   

  Szanowni Państwo,
  Informujemy, że w dniach  31.05.2021 r. Kl. I - III, 1.06.2021 r. Kl. IV - VIII odbędą się zebrania z Rodzicami w formie zdalnej - aplikacji teams Office 365. o godz. 17.30.
  Podczas zebrania łączą się Państwo z wychowawcą klasy, korzystając z konta swojego dziecka. 
   
  Zespół kierowniczy SP82
  27.05.2021 15:32 | więcej »
 • MLegitymacja- legitymacja szkolna w telefonie

  Nasza szkoła przystąpiła do projektu mLegitymacja.

  mLegitymacja to legitymacja szkolna w telefonie będąca częścią aplikacji mObywatel. Jest bezpiecznym, nowoczesnym i bezpłatnym narzędziem, które – identycznie jak papierowa legitymacja – poświadcza uprawnienia uczniów do ulgowych przejazdów kolejowych, czy autobusowych.

  W tym mobilnym dokumencie zapisane są wszystkie dane, które można znaleźć w papierowej legitymacji: imię i nazwisko ucznia, numer legitymacji, datę wydania, termin ważności, status użytkownika (uczeń), datę urodzenia, PESEL, nazwę i adres szkoły.

  Uczniowie mogą korzystać z mLegitymacji w tych samych sytuacjach, w których obecnie korzystają z „tradycyjnych” dokumentów: podczas kontroli biletów, przy zakupie biletów do kina itp.

  Mobilną legitymację może otrzymać każdy uczeń, któremu wcześniej wydano tradycyjną wersję dokumentu. Okres ważności mLegitymacji jest taki sam jak okres ważności wydanej wcześniej wersji papierowej. W przypadku utraty ważności „tradycyjnej” legitymacji, mobilna wersja będzie unieważniana. Unieważnienie będzie mogło być dokonane przez szkołę także w przypadku utraty mLegitymacji na skutek uszkodzeń, niepoprawnego działania lub utraty urządzenia mobilnego, w którym była przechowywana (mLegitymacja jest przypisana do konkretnego urządzenia - w momencie zgubienia lub kradzieży telefonu należy natychmiastowo poinformować osoby odpowiedzialne za wydawanie mLegitymacji).

  Wydawanie/Uruchomienie mLegitymacji

  Aby uruchomić mLegitymację należy:

  · Złożyć wniosek o wydanie mLegitymacji - do sekretariatu szkoły.
  · Wysłać na adres sekretariatu (sp82@edu.um.warszawa.pl) jako załącznik zdjęcie legitymacyjne w formacie JPG lub JPEG w rozmiarze do 5 MB, podpisane w nazwie pliku imieniem i nazwiskiem ucznia oraz klasą (zdjęcie będzie przechowywane przez 30 dni, do momentu wygenerowania mLegitymacji. Po tym czasie zostanie usunięte).

  · Pobrać Aplikację mObywatel, potwierdzić regulamin.

  · Po otrzymaniu ze szkoły kodu aktywacyjnego uruchomić System na urządzeniu.

  Aplikacja mObywatel

  mLegitymację należy dodać na własnym urządzeniu w aplikacji mObywatel wydanej przez Ministerstwo Cyfryzacji.

  Link do oficjalnego źródła aplikacji mObywatel: https://www.gov.pl/web/mobywatel/pobierz-aplikacje1

  Regulamin usługi mLegitymacja szkolna: https://www.mobywatel.gov.pl/mobywatel.android.mlegitymacjaszkolna.regulamin.2.1.0.pdf

  Informacje o usłudze mLegitymacja: https://mc.bip.gov.pl/publiczna-aplikacja-mobilna/informacje-o-publicznej-aplikacji-mobilnej.html

  Unieważnienie mLegitymacji

  mLegitymacja jest unieważniana w trakcie roku szkolnego:

  · na wniosek rodziców ucznia (opiekuna prawnego), w szczególności w przypadku utraty mLegitymacji szkolnej na skutek uszkodzeń, niepoprawnego działania lub utraty urządzenia mobilnego, w którym przechowywana była mLegitymacja szkolna;

  · z urzędu w przypadku utraty ważności wydanej uczniowi legitymacji szkolnej albo e-legitymacji szkolnej bądź przejścia ucznia do innej szkoły (§ 24 ust. 4a rozporządzenia MEN z 26 kwietnia 2018 r.).


  Instrukcja_instalacji_mLegitymacji_dla_uczniow_i_studentow.docx
  WNIOSEK O WYDANIE MLEGITYMACJI.pdf

  27.05.2021 12:32 | więcej »
 • Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 82 im. Jana Pawła II przystąpiła do ogólnopolskiej akcji społecznej „Serce Kapsuły Czasu”. Dla mieszkańców Warszawy uruchomiona została specjalna edycja tej akcji pt. „Warszawa za 100 lat”. Celem jest stworzenie prac plastycznych, literackich oraz nagrań, które następnie zostaną umieszczone we wnętrzu Kapsuły Czasu.

  Szczegółowe informacje znajdują się na stronie https://kapsulaczasu.org/opis-akcji/
   

        
   

  Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału!
   

  Anna Łukasiak
  wicedyrektor szkoły

  04.05.2021 11:55 | więcej »

 •  

   

  W dniach od 22.04.2021 r. do 07.05.2021 r. na terenie naszej szkoły prowadzimy charytatywną zbiórkę książek dla dzieci i młodzieży.  Punkt zbiórki znajduje się na recepcji szkoły.

  Nasza szkoła wspiera projekt „Bajkozbiór” realizowany przez  uczennice z XXII Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Dwujęzycznymi  im. Jose Marti w Warszawie, które biorą udział w Olimpiadzie Zwolnieni z Teorii.   Książki zostaną przekazane do szpitali oraz domów dziecka.

  Kontakt z książką jest szczególnie ważny w czasie pandemii, kiedy dzieci mają ograniczony dostęp do wydarzeń i rozrywek. Często to jedyna radość w czasie pobytu dziecka w szpitalu.

  Bardzo prosimy o przynoszenie książek niezniszczonych, wydanych w ostatnich latach. Zależy nam, aby przekazać książki w bardzo dobrym stanie. 

  Zachęcamy wszystkich, całą społeczność szkolną o wsparcie tej inicjatywy.

  Razem możemy więcej!

   

  Aktualne informacje o zbiórce oraz przebiegu akcji znajdziecie na stronach:

   

  https://www.instagram.com/bajkozbior/

  https://www.facebook.com/bajkozbior/

   

                                                                                                                                                                                             Magdalena Sadowska-Maciejewska

                                                                       Szkolny koordynator zbiórki

  21.04.2021 19:54 | więcej »
 •   

   

  Od 1 kwietnia trwa największe i najważniejsze badanie polskiego społeczeństwa, czyli Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021 (NSP 2021). Spis jest obowiązkowy dla każdej osoby mieszkającej w Polsce. W imieniu dzieci spisu dokonują rodzice lub opiekunowie prawni.

  Wyniki NSP 2021 posłużą do planowania działań w najważniejszych dla społeczeństwa obszarach, takich jak: rodzina, szkolnictwo, rynek pracy, mieszkania, emerytury i wiele innych. Od kompletności i jakości danych będą zatem w dużej mierze zależeć losy naszego kraju, województwa, powiatu i gminy do czasu następnego spisu powszechnego, czyli co najmniej przez najbliższe 10 lat.

  Samospis internetowy to podstawowa i obowiązkowa metoda spisowa. Jest też najbardziej przyjazna i bezpieczna – możemy się spisać w domu w dogodnym dla siebie terminie i nie musimy kontaktować się z rachmistrzem.

  Aplikacja spisowa NSP 2021 jest dostępna na stronie https://spis.gov.pl/. Do elektronicznego formularza zalogujemy się korzystając z Krajowego Węzła Identyfikacji Elektronicznej lub podając numer PESEL wraz z nazwiskiem rodowym matki.

  Osoby, które nie mają komputera lub Internetu, powinny zgłosić się do Urzędu Gminy/Miasta. Na spisującą się osobę będzie czekać specjalnie przygotowane stanowisko komputerowe i dostępem do sieci internetowej.

  Jeżeli z ważnych powodów nie spisaliśmy się przez Internet, musimy spodziewać się telefonu lub nawet wizyty rachmistrza.

  Wszystkie dane osobowe przetwarzane w ramach prac spisowych są poufne i podlegają szczególnej ochronie, na zasadach określonych w ustawie o statystyce publicznej oraz w ustawie o ochronie danych osobowych. Więcej informacji: https://spis.gov.pl/

   
  16.04.2021 12:30 | więcej »
 • Warsztaty teatralne dla dzieci „Łączy nas teatr” w formule online!

  Twoje dziecko marzy o występach na deskach teatru? Zapraszamy na teatralne warsztaty interaktywne dla dzieci „Łączy nas teatr” w formule online!

  Warsztaty odbędą się na platformie ZOOM 17 kwietnia br. w 2 grupach wiekowych:

  • 3-6 lat o godz. 10:00,
  • 7-12 lat o godz. 12:00.

  Czas trwania warsztatu wyniesie 45–60 minut (bez przerwy). Zajęcia wykorzystują doświadczenie różnych form teatralnych: teatru lalkowego, teatru żywego planu oraz teatru muzycznego. Poprzez zabawę chcemy uaktywnić najmłodszych widzów, pobudzić ich wyobraźnię oraz zachęcić do stworzenia własnego teatru w domu. Będziemy wspólnie uczyć się wierszy, śpiewać piosenki, a także poznamy techniki aktorskie, dzięki którym zagramy ulubione zwierzątko czy też kreatywnie wykorzystamy przedmioty codziennego użytku.

  Zajęcia poprowadzą aktorzy Teatru Capitol – Marlena Suder oraz Igor Obłoza. Igor odpowiada również za opracowanie merytoryczne warsztatów. Aktorów na scenie zobaczyć można w głównych rolach w przedstawieniach: „Doktor Dolittle”, „Cudowna Lampa Aladyna” oraz „Pinokio”. Igor Obłoza gra także w spektaklu dla widzów dorosłych pt. „Cud”, a Marlena Suder prowadzi filmowo-teatralny cykl z Dżdżownicą Dżo Dżo w roli głównej. Oboje mają wieloletnie, poparte sukcesami doświadczenie w pracy z dziećmi.

  Obowiązują zapisy! Zgłoszenie należy wysłać w dniach 10–13.04 br. na adres: bemowo.zapisy@um.warszawa.pl. Liczba miejsc jest ograniczona!

  Szczegóły: https://www.bemowo.waw.pl/aktualnosc/teatralne-warsztaty-interaktywne-dla-dzieci-laczy-nas-teatr-online/

  REGULAMIN.pdf

  12.04.2021 17:19 | więcej »
 • Karta Ucznia ZTM 2021- dla uczniów kl. I oraz przedłużenie dla uczniów kl. VI i VII

  Szanowni Państwo,

  W tym roku mija 4 lata od wydania pierwszych Kart Ucznia, których termin ważności kończy się w dniu 30 września 2021 r.

  W celu usprawnienia operacji wymiany nośników oraz przedłużenia uprawnień, Zarząd Transportu Miejskiego przygotował specjalny link https://kartaucznia.ztm.waw.pl/83308bab  dedykowany dla Szkoły, za pomocą którego można złożyć wniosek o nową Kartę Ucznia.


  Zarząd Transportu Miejskiego dołoży wszelkich starań, aby wszystkie wnioski o Karty Ucznia złożone do 23.05.2021 zostały dostarczone do szkół przed pierwszym dzwonkiem nowego roku szkolnego. 


  Karta_Ucznia_Instrukcja_-Przedluzenie.docx

  Karta_Ucznia_Instrukcja_-Pierwsza_Karta.docx

  Wniosek_Karta_Ucznia_2021.pdf

   

  07.04.2021 10:28 | więcej »
 • Dni otwarte dla Rodziców szkoły

  Szanowni Państwo,

  Informujemy, że w dniach  29.03. 2021 r. Kl. I - III, 30.03.2021 r. Kl. IV - VIII odbędą się dni otwarte w formie zdalnej.

  Nauczyciele uczący poszczególnych przedmiotów Państwa dzieci będą dostępni  w godz. 17.30 – 19.00 w aplikacji teams Office 365.

  Rodzice wyrażający chęć rozmowy, piszą bezpośrednio do nauczyciela uczącego danego przedmiotu wiadomość przez dziennik Librus odpowiednio wcześniej, aby można było ustalić grafik spotkań.Podczas dnia otwartego łączą się Państwo z nauczycielem danego przedmiotu, korzystając z konta swojego dziecka, o godzinie ustalonej z nauczycielem.

   

  Zespół kierowniczy

  25.03.2021 14:39 | więcej »
 • Szanowni Państwo,

  Klub Sportowy ATP prowadzi nabór uzupełniający do Projektu ATP "Rusz się od komputera - sport to zdrowie" pod Patronatem Burmistrza Dzielnicy Bemowo realizowanego na terenie naszej dzielnicy.

  Jest to projekt adresowany do dzieci od 6-go do 14-go roku życia.  Powyższy program na celu poprzez uczestnictwo w zajęciach organizowanych przez Klub Sportowy ATP :
  - popularyzację sportowego stylu życia,
  - walkę z otyłością,
  - kształtowanie prawidłowej postawy ciała,
  - poprawienie kondycji fizycznej,
  - oderwanie od komputera dzieci zagrożonych uzależnieniem od nowoczesnej technologii. 

   

  Zajęcia odbywają się na terenie szkoły. 

  Przypominamy, że Klub Sportowy niedawno został doceniony przez największy klub w Polsce Legię Warszawa i został klubem partnerskim Legii.

  Partnerstwo z Legią ma na celu korzystanie z doświadczeń szkoleniowych mistrza polski oraz umożliwienie najzdolniejszym zawodnikom płynne przejście do Legii.

  Zapraszamy próbny trening !!! 

  Chcesz osiągnąć sukces ? Zrób pierwszy krok i przyjdź na trening!!!

  W razie pytań proszę o kontakt:

  Piotr Płeszka

  Prezes Zarządu ATP Warszawa

  Tel. 605 315 517

  www.atp-warszawa.pl

  22.03.2021 14:43 | więcej »
 • Harmonogram rekrutacji do szkół ponadpodstawowych

  Szanowni Państwo,

  uprzejmie informuję, że Minister Edukacji i Nauki ogłosił terminy postępowania rekrutacyjnego i składania dokumentów do klas pierwszych szkół ponadpodstawowych i klas wstępnych szkół ponadpodstawowych na rok szkolny 2021/2022. 

  Ustalony przez ministra harmonogram postępowania rekrutacyjnego do szkół dla młodzieży dostosowany jest do zmienionego harmonogramu przeprowadzanych egzaminów ósmoklasisty, w tym terminu wydania zaświadczenia o wyniku tego egzaminu przez Okręgowe Komisje Egzaminacyjne.

  Harmonogram dostępny jest na stronie internetowej MEiN.

  https://www.gov.pl/web/edukacja-i-nauka/terminy-rekrutacji-do-szkol

   

  Ewelina Baran

  wicedyrektor Szkoły

  01.02.2021 10:28 | więcej »
 • Akcja charytatywna ,,Góra Grosza”

  Szanowni Rodzice, Nauczyciele, Pracownicy i Uczniowie

  Szkoły Nr 82 !

   

  Tradycją naszej szkoły jest udział w ogólnopolskiej akcji charytatywnej ,,Góra Grosza.” Akcja organizowana przez Towarzystwo Nasz Dom, polega na zbieraniu drobnych monet na rzecz dzieci, znajdujących się w trudnej sytuacji życiowej. Zebrane fundusze będą przeznaczone na pomoc dzieciom wychowującym się poza własną rodziną - w domach dziecka czy rodzinach zastępczych, na tworzenie i dofinansowanie domów dla dzieci, w tym rodzinnych domów dziecka.

   

  Zapraszamy wszystkich do udziału w akcji „Góra Grosza”, która w tym roku trwać  będzie:  do 31 maja 2021 r.


  Jak co roku, w czasie trwania akcji, wszyscy będziemy mogli zbierać w swoich klasach, monety o nominałach (1gr, 2gr, 5gr i wyższych do 5 zł). Mamy na to cztery miesiące. Monety można będzie również wrzucać do specjalnie przygotowanego na ten cel  pojemnika znajdującego się na recepcji.

  Zachęcamy do aktywnego udziału w akcji!


  Z  góry  dziękujemy  za  życzliwość  i  dobre serce.

    Koordynator akcji: Hanna Barczewska

                                                                                            oraz  Zespół Edukacji Ekonomicznej

  28.01.2021 15:21 | więcej »
 • Zebrania z Rodzicami 1-2.02.2021 r.
  Szanowni Państwo,
  Informujemy, że w dniach  1.02.2021 r. Kl. I - III, 2.02.2021 r. Kl. IV - VIII odbędą się zebrania z Rodzicami w formie zdalnej - aplikacji teams Office 365. o godz. 17.30.
  Podczas zebrania łączą się Państwo z wychowawcą klasy, korzystając z konta swojego dziecka. 
   
  Zespół kierowniczy SP82

   
  26.01.2021 11:36 | więcej »
 • „Bliżej siebie – warsztaty umiejętności wychowawczych”

  Drodzy Rodzice,

  Serdecznie zachęcam do zapoznania się z ofertą warsztatów umiejętności wychowawczych organizowanych przez Specjalistyczną Poradnię Rodzinną Dzielnicy Bemowo.

   

  Warsztaty_Blizej_siebie_-_online_-_ulotka.pdf

  Anna Łukasiak

  wicedyrektor ds. wychowawczych i organizacji pomocy psychologiczno-pedagogicznej

   

  22.01.2021 13:32 | więcej »
 • Szanowni Państwo,

  uprzejmie informuję, iż w Warszawie działa Psychologiczne Centrum Wsparcia dla uczniów, rodziców i nauczycieli, którego zadaniem jest pomoc psychologiczno-pedagogiczna w czasie pandemii. Przy telefonach dyżurują psycholodzy, terapeuci i pedagodzy z czterech specjalistycznych poradni psychologiczno-pedagogicznych.  Zachęcam do zapoznania się z ofertą!

  Anna Łukasiak

  wicedyrektor ds. wychowawczych i organizacji pomocy psychologiczno-pedagogicznej
   

  22.01.2021 13:22 | więcej »
 • 10.12.2020 13:14 | więcej »
 • Dni otwarte dla Rodziców szkoły

  Szanowni Państwo,

  Informujemy, że w dniach  23.11. 2020 r. Kl. I - III, 24.11.2020 r. Kl. IV - VIII odbędą się dni otwarte w formie zdalnej.

  Nauczyciele uczący poszczególnych przedmiotów Państwa dzieci będą dostępni  w godz. 17.30 – 19.00 w aplikacji teams Office 365.

  Rodzice wyrażający chęć rozmowy, piszą bezpośrednio do nauczyciela uczącego danego przedmiotu wiadomość przez dziennik Librus odpowiednio wcześniej, aby można było ustalić grafik spotkań.

  Podczas dnia otwartego łączą się Państwo z nauczycielem danego przedmiotu, korzystając z konta swojego dziecka, o godzinie ustalonej z nauczycielem.

   

  Zespół kierowniczy

  24.11.2020 19:07 | więcej »
 • Konkurs kuratoryjny z języka polskiego
  Informujemy, że wyniki przeprowadzonego 19 października 2020 r. egzaminu kuratoryjnego z języka polskiego dostęne są u nauczycieli jezyka polskiego.
   
  A.Gurazdowska
  21.10.2020 19:19 | więcej »
 • Szanowni Państwo,

  W związku ze wzrostem zagrożenia epidemiologicznego w naszym kraju mając na względzie bezpieczeństwo Państwa i nauczycieli szkoły zaplanowane dni otwarte dla rodziców – 5 .X. 2020 r. Kl. I - III, 6.X.2020 r. Kl. IV - VIII odbędą się w formie zdalnej.

  Nauczyciele uczący poszczególnych przedmiotów Państwa dzieci będą dostępni  w godz. 17.30 – 19.00 w aplikacji teams Office 365.

  Szczegóły dotyczące organizacji dnia otwartego rodziców uczniów danego etapu edukacyjnego otrzymają Państwo od wychowawców poszczególnych klas.

   

  Barbara Makowska – Opala

  dyrektor szkoły

  05.10.2020 20:58 | więcej »
 • W roku szkolnym 2020/21 Ośrodek Edukacji Informatycznej i Zastosowań Komputerów w Warszawie zaprasza uczniów szkół województwa mazowieckiego na szkolenia online dotyczące algorytmiki i programowania w języku Python oraz do startu w przedmiotowym konkursie informatycznym LOGIA.

  Szkolenia dla początkujących:

  Pierwsze kroki w Pythonie (szkolenie otwarte do końca maja 2021)

  Szkolenia dla zainteresowanych algorytmiką i programowaniem:

  Grafika żółwia w Pythonie (od 17.09.2020 r. do 15.10.2020 r.)

  Obliczenia i algorytmy (od 29.10. 2020 r. do 26.11.2020 r.)

  W głąb algorytmiki (od 03.12.2020 r. do 08.01.2021 r.)

  Szczegółowe informacje: https://konkursy.oeiizk.edu.pl/

  Edyta Ciosek
  14.09.2020 22:38 | więcej »
 • Punkt Informacji Kariery – indywidualne konsultacje doradcze

  Od 14 września 2020 r. zapraszamy na indywidualne konsultacje do Punktu Informacji Kariery w ramach projektu „Sięgnij po więcej” promującego doradztwo zawodowe
  w szkołach podstawowych.

  PIK w miesiącu wrześniu czynny jest w poniedziałki od godz. 15.40 i środy od godz. 16.35.

  Prosimy o wcześniejsze zapisy na konsultacje: osobiście w pokoju pedagoga, pod numerem telefonu – 22 6640699 w. 213, poprzez dziennik elektroniczny Librus oraz aplikację Teams – kontakt z panią Katarzyną Korpusińską oraz Magdaleną Stanisz.

   Punkt Informacji Kariery znajduje się w pokoju nr 10 (parter, obok gabinetu pielęgniarki)

  Serdecznie zapraszamy do kontaktu wszystkich uczniów klas VII –VIII oraz rodziców.
   

  Magdalena Stanisz, Katarzyna Korpusińska

  Pedagodzy szkolni

  08.09.2020 10:25 | więcej »
 • Zebrania z Rodzicami 7-8.09.2020 r.

  Szanowni Państwo,
  w dniach 7-8.09.2020r. odbędą się zebrania z Rodzicami zgodnie z poniższym harmonogramem.

  - 07.09.2020 r. kl. I- III - Sale_zebrania_klasy_I-III_20-21.pdf

  - 08.09.2020 r. kl. IV- VIII - Sale_zebrania_klasy_IV-VIII_20-21.pdf

  Prosimy o przychodzenie na zebrania o wyznaczonej godzinie. Przy wejściu do szkoły należy zdezynfekować ręce i założyć maseczkę. Dziękujemy.            

  Zespół kierowniczy SP 82

  07.09.2020 15:32 | więcej »
 • Informujemy, że 2 września 2020 r. Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego w Warszawie rozpoczyna nabór wniosków do projektu „Mazowiecki program stypendialny dla uczniów szczególnie uzdolnionych- najlepsza inwestycja w człowieka” na rok szkolny 2020/2021.  

  Aby wziąć w nim udział należy założyć konto i zarejestrować wniosek o przyznanie stypendium na stronie pod adresem https:// https://stypendia.oeiizk.waw.pl/ w terminie od 2 do 9 września 2020 r.  

  Następnie dokumenty należy wydrukować, podpisać i przekazać do Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego w Warszawie w terminie do 21 września 2020 r. (decyduje data wpływu).  

  W załączeniu znajduje się Regulamin przyznawania i przekazywania stypendiów dla uczniów VII i VIII klas szkół podstawowych oraz uczniów liceów ogólnokształcących w Województwie Mazowieckim w roku szkolnym 2020/2021 w ramach projektu- Mazowiecki program stypendialny dla uczniów szczególnie uzdolnionych- najlepsza inwestycja w człowieka.  

  Dokument ten zawiera szczegółowe informacje dotyczące warunków aplikowania o przyznanie stypendium.  

  W razie pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt pod numerami telefonów:  

  (22) 59-79-410/413/423/430/449.  

  Więcej informacji o projekcie możecie Państwo znaleźć na stronie internetowej pod adresem: https://stypendia.oeiizk.waw.pl

  List_od_Marszalka_.pdf

  Regulamin_projektu_20_21.(1).pdf

   

  Magdalena Stanisz
  pedagog szkolny

  02.09.2020 16:39 | więcej »
 • Zakończenie roku szkolnego 2019/2020

  Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie!

  Zbliża się koniec zajęć dydaktycznych roku szkolnego 2019/2020, roku szczególnego z uwagi na pandemię COVID-19, która z dnia na dzień zmieniła naszą edukację.

  W związku z nadal obowiązującym na terenie naszego kraju stanem epidemii nie odbędą się tradycyjne uroczystości związane z zakończeniem roku szkolnego.

  Jedynie uczniowie kl. VIII kończący edukację w naszej szkole oraz uczniowie kl. III kończący naukę w I etapie edukacyjnym spotkają się z wychowawcami klas i dyrekcją szkoły w dniu 26 czerwca 2020 r. według harmonogramu umieszczonego w dzienniku Librus w zakładce Pliki szkoły.

  Rozdanie świadectw uczniom lub ich rodzicom z kl. I – II oraz IV – VII  odbędzie się w dniach 26 i 29 czerwca 2020 r. według harmonogramu zamieszczonego w dzienniku Librus w zakładce Pliki szkoły.

  Zarówno spotkania uczniów kl. VIII i III, jak i odbiór świadectw odbywać się będą z zachowaniem aktualnych przepisów reżimu sanitarnego.

  Nieodebrane świadectwa w ww. dniach będzie można odbierać od 30 czerwca br. w sekretariacie szkoły w godzinach 9.00 – 14.00.

  Barbara Makowska – Opala

  dyrektor szkoły

  01.07.2020 00:19 | więcej »
 • Przypominamy, że w dniach 16 - 18  czerwca 2020 r. na terenie naszej szkoły zostaną przeprowadzone egzaminy ósmoklasisty z języka polskiego, matematyki i języka angielskiego. Szczegółowe zasady organizacji egzaminów zostały przesłane bezpośrednio uczniom kl. VIII, ich rodzicom,  wychowawcom kl. VIII oraz zostały zamieszczone w dzienniku Librus w zakładce Pliki Szkoły.

  W tym szczególnym czasie zapewniamy naszym uczniom bezpieczne złożenie egzaminów wieńczących ich ośmioletnią edukację w szkole podstawowej.

   

  Życzymy powodzenia!

  Zespół kierowniczy SP nr 82

  21.06.2020 23:08 | więcej »
 • Stypendium za wyniki w nauce w roku szkolnym 2019/2020 - deklaracja

  Szanowni Państwo
  Uprzejmie informujemy, że Państwa dziecku zostało przyznane stypendium za wyniki w nauce w roku szkolnym 2019/2020.  Przyznane środki pieniężne zostaną przekazane w formie przelewu na wskazane przez rodzica/opiekuna prawnego konto po wcześniejszym złożeniu deklaracji.                    

  W załączeniu jest dostępna Deklaracja dla rodzica/opiekuna dziecka dotyczącą przekazania wypłaty stypendium za pośrednictwem przelewu. 

  SP82_stypendium_motywacyjne_deklaracja_.pdf


   Prosimy o uważne wypełnienie deklaracji i dostarczenie oryginału do szkoły (urna przy recepcji szkoły)  w nieprzekraczalnym terminie do 24.06.2020. W recepcji znajdują się również puste formularze do uzupełnienia (dla osób, które mają problem  z wydrukowaniem deklaracji).

  Gratulujemy Państwa dzieciom sukcesu i życzymy udanych wakacji! 

  Magdalena Stanisz, Katarzyna Korpusińska

  pedagodzy szkolni

   

   

  19.06.2020 22:08 | więcej »
 • Stypendium m.st. Warszawy im. Jana Pawła II

  W tym roku już po raz 16. warszawscy uczniowie i studenci mogą się ubiegać o Stypendium m.st. Warszawy im. Jana Pawła II.

  Program stypendialny jest skierowany do uczniów szkół podstawowych i szkół ponadpodstawowych oraz studentów uczących się w Warszawie.

  O stypendium mogą się ubiegać uczniowie i studenci warszawskich szkół, jeśli:

  – osiągają dobre wyniki w nauce,

  – osiągają sukcesy naukowe, sportowe, artystyczne albo angażują się w działania społeczne,

  – miesięczny dochód netto na jednego członka ich rodziny nie przekracza kwoty 1700 zł.

  Stypendia wynoszą od 200 do 1500 zł miesięcznie.

  Rekrutacja dla uczniów będzie trwała od 26 czerwca  do 31 lipca 2020 roku, a dla studentów od 1 września do 10 października 2020 r.

  Szczegółowe informacje: www.stypendiajp2.pl
   

  Magdalena Stanisz

  16.06.2020 12:12 | więcej »
 • Cała Polska Czyta Dzieciom

  Przed nami XIX Ogólnopolski Tydzień Czytania Dzieciom pod hasłem: „Cała Polska czyta dzieciom o zwierzętach”
   

  30 maja (sobota) rozpocznie się XIX Ogólnopolski Tydzień Czytania Dzieciom (XIX OTCD), który potrwa do 7 czerwca. Tegoroczny Tydzień odbywa się pod hasłem „Cała Polska czyta dzieciom o zwierzętach”.

  Organizatorem wydarzenia jest Fundacja „ABCXXI – Cała Polska czyta dzieciom”, Patronami Honorowymi – Biblioteka Narodowa i Polski Komitet Olimpijski, a Partnerem Merytorycznym – Fundacja WWF Polska.

  Tematem przewodnim XIX OTCD są zwierzęta. Wydarzenie ma zachęcić rodziny i placówki oświatowo-wychowawcze do regularnego czytania dzieciom, promować wartościową literaturę dla dzieci i młodzieży, a także budować świadomość proekologiczną i uwrażliwić młode pokolenie na los i potrzeby zwierząt. Dlatego gośćmi Tygodnia Czytania będą w tym roku oprócz znanych pisarzy i artystów także przyrodnicy, miłośnicy zwierząt i weterynarze.

  Z uwagi na sytuację epidemiczną tegoroczny Tydzień Czytania odbędzie się po raz pierwszy w przestrzeni wirtualnej, a materiały związane z nim zostaną udostępnione na stronie internetowej www.calapolskaczytadzieciom.pl oraz w mediach społecznościowych Fundacji.

  30.05.2020 19:31 | więcej »
 • Serdecznie zapraszamy wszystkich uczniów oraz  rodziców do wzięcia udziału w programie “Szkoła z Gigantami”, czyli darmowych lekcjach programowania dla uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych. Program połączony jest z akcją “Bezpieczny Internet ONLINE” -  warsztatami dotyczącymi bezpiecznego korzystania z sieci, nad którymi honorowy patronat objęło Ministerstwo Cyfryzacji.

   

  “Szkoła z Gigantami” to cykl 5 zajęć online w formie webinaru, które szkoły mogą zaproponować uczniom w ramach lekcji informatyki lub dodatkowych zajęć pozaszkolnych.  Pierwsze 4 lekcje to praktyczne warsztaty z programowania w języku Scratch lub Python. Ostatnie zajęcia natomiast poświęcone będą bezpiecznemu korzystaniu z Internetu.

  Warsztaty są całkowicie bezpłatne i podzielone są na 2 grupy wiekowe (9-12 lat oraz 13-18 lat), dla których program został specjalnie dopasowany. Warsztaty będą prowadzone w formie webinaru. Każde spotkanie trwa 2 godziny lekcyjne (1,5 h).

  Szczegółowe informacje na temat warsztatów (linki poniżej):
  Szkoła z Gigantami - warsztaty online z programowania w Scratchu (9-12 lat)
  Szkoła z Gigantami - warsztaty online z programowania w Pythonie (13-18 lat)

  Projekt organizowany jest przez szkołę Giganci Programowania, oferująca od ponad 5 lat kursy programowania dla dzieci i młodzieży. Trenerzy prowadzący zajęcia to doświadczeni i aktywni zawodowo programiści oraz specjaliści ds. cyberbezpieczeństwa.

  Zachęcamy do obejrzenia filmików, w których mówimy dlaczego warto wziąć udział w naszych warsztatach (linki poniżej):

  grupa 9-12 lat https://www.youtube.com/watch?v=dDYclimXjeg&t=3s

  grupa 13-18 lat https://www.youtube.com/watch?v=M9d5-apix_Q&t=5s

  W związku z ograniczoną liczbą miejsc warunkiem wzięcia udziału w warsztatach jest rejestracja oraz wybranie docelowej grupy dla ucznia poprzez poniższy formularz:

  >>> "Szkoła z Gigantami" - zapisy dla uczniów <<<
   

  Dodatkowo, wszystkich rodziców oraz opiekunów zapraszamy do wzięcia udziału w projekcie “Bezpieczny Internet ONLINE”. Będą to darmowe warsztaty adresowane specjalnie do rodziców. W trakcie webinaru zostaną przedstawione zagrożenia czyhające na użytkowników Internetu oraz zasady bezpiecznego korzystania z sieci. Podczas warsztatów nasi trenerzy edukują m.in. o tym, czym jest dark web oraz jak bronić się przed atakami hakerskimi. 

  Webinar odbędzie się w kilku terminach: 7.05., 11.05., 14.05, 21.05. Aby wziąć udział w warsztatach “Bezpieczny Internet ONLINE” dla rodziców oraz opiekunów należy dokonać rejestracji poprzez następujący link:

  >>> "Bezpieczny Internet ONLINE" - zapisy dla rodziców oraz opiekunów <<<

  W razie pytań prosimy o kontakt mailowy, bądź telefoniczny pod numerem: 22 112 10 63

  Z pozdrowieniami,
  Giganci Programowania
  www.giganciprogramowania.edu.pl

  03.05.2020 22:26 | więcej »
 • Drodzy Uczniowie,

  W imieniu Wydziału Sportu i Rekreacji serdecznie zapraszamy na wirtualne treningi z trenerami i gwiazdami sportu - Rusz się po Świętach ze Sportowcami!

  W związku z obecną sytuacją, nie możemy się spotkać na sali sportowej i poćwiczyć wspólnie z naszymi wspaniałymi sportowcami. Ale nie przejmujcie się, mamy dla Was niespodziankę i już od czwartku 23 kwietnia rozpoczynamy cykl treningów Rusz się po Świętach ze Sportowcami.

  Znani już Wam sportowcy z poprzednich edycji, a także Ci nowi, którzy dołączyli do naszego projektu podzielą się z Wami wskazówkami, jak aktywnie spędzić czas w domu.

  Mamy dla Was specjalistów z siatkówki, koszykówki, piłki nożnej, karate oraz szermierki. Sportowcy oraz trenerzy przygotują dla Was treningi z elementami swoich dyscyplin. Treningi przeznaczone będą dla całych rodzin, będziecie mogli je wykonać bez żadnych sprzętów, bezpiecznie u siebie w domu.
  23.04.2020 07:47 | więcej »
 • KORONAWIRUS, KWARANTANNA JAK ROZMAWIAĆ O NIM Z DZIECKIEM?

  Zachęcamy do prezentacji dzieciom (szczególnie młodszym) filmu pt. „Krótki film o koronawirusie na literę K i o żmii”.

  Film jest w formie rysunkowej i odpowiada na nurtujące dzieci pytania m.in.:

  • Dlaczego nie chodzę do przedszkola / szkoły?
  Jak długo to jeszcze potrwa?
  Co oznaczają słowa: pandemia, koronawirus?
  Co to jest wirus, jak się rozprzestrzenia w organiźmie.
  Jak się teraz czuję, czy to normalne?

  https://liblink.pl/eIKEcOU5wT

  20.04.2020 12:13 | więcej »
 • Rodzice, którzy nie zarejestrowali wniosków w systemie i nie przesłali ich do przedszkola/szkoły pierwszego wyboru będą mogli to zrobić w terminie do 23 kwietnia br.

  Możliwość rejestracji wniosków w systemie rekrutacyjnym zostanie ponownie uruchomiona 30 marca br. o godz. 13.00.

  Do 23 kwietnia br. przedłużono również termin na uzupełnienie braków we wnioskach już złożonych.
   

  Dokumenty można przesłać na adres e-mail placówki. Nie trzeba dostarczać ich osobiście.
   

  Rodzice, którzy już złożyli wnioski nie muszą ponownie ich składać.

  27.03.2020 21:33 | więcej »
 • Szanowni Państwo,

  na prośbę Mazowieckiej Policji  przesyłamy w załączeniu komunikaty skierowane do: rodziców, opiekunów i uczniów.

  Komunikaty_.pdf

  26.03.2020 16:40 | więcej »
 • Szanowni Rodzice,

  od 25 marca 2020 r. od godz. 9:00 do 7 kwietnia 2020 r. do godz. 24:00 trwa rejestracja wniosków w elektronicznym systemie zapisów na dyżury wakacyjne. Aby zarejestrować wniosek dziecka skorzystaj
  z opcji "Zaloguj się"

  Tylko rodzice dzieci aktualnie uczęszczających do przedszkola/oddziału przedszkolnego w szkole podstawowej mogą dokonać rejestracji wniosku w systemie.

  W menu po lewej stronie w zakładce "Pliki do pobrania, instrukcja" dostępna jest instrukcja rejestracji wniosku w systemie.

   

  Uwaga! Ważny komunikat
  Uproszczenie zapisów na dyżury wakacyjne w przedszkolach i oddziałach przedszkolnych  
  w szkołach

  W obecnej sytuacji epidemicznej rodzice nie składają w placówkach wniosków o wydanie hasła dostępu do systemu zapisów na dyżur wakacyjny. W dniach 23 - 25 marca br. dyrektorzy przedszkoli i szkół przekażą rodzicom na adresy mailowe hasła dostępu.

  Rodzice dzieci biorących udział w rekrutacji do przedszkoli/oddziałów przedszkolnych lub klas pierwszych na rok szkolny 2020/2021 korzystają z hasła nadanego w systemie elektronicznej rekrutacji.

  Od 25 marca br. rodzice wypełniają wniosek na dyżur wakacyjny jedynie w elektronicznym systemie zapisów. Nie muszą dostarczać wersji papierowej wniosku do przedszkola/szkoły.

  25.03.2020 10:41 | więcej »
 • KOMUNIKAT NR 4/2019/2020 DYREKTORA SZKOŁY PODSTAWOWEJ Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI NR 82 IM. JANA PAWŁA II W WARSZAWIE Z DNIA 11.03.2020 R.
  w sprawie: organizacji pracy Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 82 im. Jana Pawła II w Warszawie w dn. 12- 25 marca 2020 r. 
  12.03.2020 12:08 | więcej »
 • Warszawa dn. 09.03.2020 r.

   

  Drodzy Uczniowie i Rodzice, szanowni Pracownicy Szkoły!

  W odpowiedzi na liczne prośby rodziców uczniów, w Szkole Podstawowej nr 82 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Warszawie rozbudowano funkcjonujący system monitoringu wizyjnego, poprzez zwiększenie ilości kamer monitorujących obszar Szkoły. Dodatkowe kamery zostały zainstalowane w głównych ciągach komunikacyjnych, jako miejscach szczególnie narażonych na zdarzenia potencjalnie zagrażające bezpieczeństwu osób i mienia.

  Podstawy prawne, szczegółowe wskazanie obszaru objętego monitoringiem, zabezpieczenia oraz ograniczenia dostępu do nagrań są opisane w regulaminie funkcjonowania systemu monitoringu wizyjnego w naszej Szkole, dostępnym w Sekretariacie Szkoły. Klauzula informacyjna dotycząca zasad przetwarzania danych osobowych przy użyciu monitoringu jest dostępna na naszej stronie internetowej oraz na tablicach informacyjnych w siedzibie Szkoły.                                                                                                         

  Dyrektor Szkoły Podstawowej
  z Oddziałami Integracyjnymi nr 82
  im. Jana Pawła II w Warszawie

  09.03.2020 16:05 | więcej »
 • ,,Gorączka Złota PCK - 2020”

     Szanowni  Uczniowie, Rodzice, Nauczyciele,

                    Pracownicy naszej szkoły !

   

  - Gorączka Złota PCK,,Serdecznie zachęcamy do  udziału  w  ogólnopolskiej akcji  charytatywnej  2020”,

  której celem jest:

   

  1. Pozyskanie funduszy na  dofinansowanie  zajęć i wypoczynku letniego dla najbiedniejszych dzieci naszego miasta.
  2. Pozyskanie funduszy na  dofinansowanie  zajęć pozalekcyjnych dla potrzebujących dzieci z terenu Warszawy i okolic.
  3. Uaktywnienie środowisk dziecięco – młodzieżowych oraz rodziców i uwrażliwienie na krzywdę drugiego człowieka.

   

  Akcja polega na zebraniu jak największej wagi ,,złotych” monet

  o nominałach: 1 grosz, 2 grosze i 5 groszy.

   

  Akcja trwać będzie do  22 maja 2020 r.

   

  Zachęcamy do aktywnego udziału w akcji.

                                                                                            Dziękujemy!
   

  Koordynator szkolnej akcji:
   Hanna Barczewska 
  z  Zespołem Edukacji Ekonomicznej
   

   
  05.03.2020 22:05 | więcej »
 • 04.03.2020 14:20 | więcej »
 • Szanowni rodzice i opiekunowie prawni!

  Zgodnie z przekazaną informacją Głównego Inspektora Sanitarnego z dnia 24 lutego 2020 roku informuję, że: ,,Na chwilę obecną, nie ma uzasadnienia dla podejmowania nadmiernych działań typu kwarantannowanie osób powracających z regionów Północnych Włoch, odmawianie udziału w zajęciach szkolnych oraz zamykanie szkół.”

  Szczegółowe informacje znajdziecie Państwo pod poniższym linkiem:

  https://gis.gov.pl/aktualnosci/informacja-glownego-inspektora-sanitarnego-dla-osob-powracajacych-z-polnocnych-wloch/

   

  dyrektor szkoły

  Barbara Makowska-Opala

  26.02.2020 08:51 | więcej »
 • Szanowni Państwo,
  w pliku do pobrania znajduje się plan naboru do liceów ogólnokształcących, techników oraz branżowych szkół I stopnia prowadzonych przez m.st. Warszawę na rok szkolny 2020/2021.

  plan_naboru_1.xls

  06.02.2020 09:16 | więcej »
 • Rekrutacja uczniów do publicznych szkół ponadpodstawowych na rok szkolny 2020/2021

  Zbliża się termin wyboru przez młodzież z klas 8 dalszego etapu kształcenia.

  Kuratorium Oświaty w dniu 31.01.2020 r. wydało zarządzenie nr 8 w sprawie rekrutacji uczniów do publicznych szkół ponadpodstawowych na rok szkolny 2020/2021 w tym również określono terminy postępowania rekrutacyjnego oraz postępowania uzupełniającego, a także terminy składania dokumentów do klas pierwszych publicznych szkół ponadpodstawowych.

   

  Portal www.wybieramszkole.pl który jest, dedykowany dla uczniów planujących dalszą edukację w szkołach ponadpodstawowych na terenie m.st. Warszawy przedstawia wiele ważnych informacji, które są na bieżąco aktualizowane.

  06.02.2020 06:31 | więcej »
 • 04.02.2020 09:15 | więcej »
 • Zebrania z Rodzicami 3- 4.02.2020 r.

  Szanowni Państwo!

  W dniach 3-4.02.2020 r. odbędą się zebrania z Rodzicami zgodnie z poniższym harmonogramem.

  Harmonogram_sal.pdf

   

  Zespół kierowniczy SP82

  30.01.2020 23:17 | więcej »
 • PREZENTACJA DLA RODZICÓW UCZNIÓW KLAS VIII SZKÓŁ PODSTAWOWYCH
  Szanowni Państwo, w załączeniu prezentacja dla rodziców uczniów klas VIII szkół podstawowych pt. " Rodzic jako doradca swojego dziecka przy wyborze szkoły ponadpodstawowej".

  Zapraszamy do przeczytania!

  https://edukacja.warszawa.pl/sites/edukacja/files/doradztwo-zawodowe-aktualnosci/22004/attachments//rodzic_jako_doradca_swojego_dziecka.pdf

  Magdalena Stanisz

  28.01.2020 11:15 | więcej »
 • Obrazek 2020-01-27 09:21:55
  27.01.2020 19:13 | więcej »
 • Obrazek 2020-01-21 12:07:15
  27.01.2020 19:13 | więcej »
 • 23.01.2020 13:31 | więcej »
 • ZAPROSZENIE
  21.01.2020 12:17 | więcej »
 • Informacja w sprawie przekształcenia SP nr 82 im. Jana Pawła II w Warszawie  poprzez likwidację oddziału przedszkolnego z dniem 31.08.2020 r.

  Szanowni Państwo,

  Uprzejmie informuję, że Rada m. st. Warszawy podjęła w dniu 7 listopada 2019 r. Uchwałę nr XXI/569/2019 w sprawie zamiaru przekształcenia Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 82 im. Jana Pawła II w Warszawie  poprzez likwidację oddziału przedszkolnego z dniem 31.08.2020 r.

  Informacja_dotyczaca_przeksztalcenia_SP_nr_82_poprzez_likwidacje_oddzialu_zerowego
  _od_31_SIERPNI.pdf

   

  Dyrektor Szkoły
  Barbara Makowska- Opala

  10.01.2020 11:35 | więcej »
 • 19.12.2019 19:32 | więcej »
 • Ogólnopolska akcja Koduj z Gigantami- zapisy od 2 stycznia

  Serdecznie zapraszamy wszystkich do przyłączenia się do ogólnopolskiej akcji Koduj z Gigantami, pod patronatem m.in Ministerstwa Edukacji i Ministerstwa Cyfryzacji.
  Są to bezpłatne warsztaty organizowane w 58 miastach, mające na celu promowanie idei programowania wśród dzieci i młodzieży. 

  Wychodzimy naprzeciw młodym ludziom, którzy chcą stawiać pierwsze kroki w świecie programowania. Pomagamy im zrozumieć jak działają komputery i pokazujemy, jak wykorzystać nowe technologie w twórczy sposób, rozwijając przy tym ich kreatywność.
  Będzie to już 6 edycja akcji, na którą zostało przewidziane około 4000 miejsc.

  Warsztaty skierowane są dla dzieci i młodzieży klas od I do VIII szkół podstawowych oraz szkół ponadgimnazjalnych.

  klasy      I - III : Scratch, Kodu
  klasy  IV - VI  : Scratch, App Inventor
  klasy VII - VIII: C#, Visual Studio   (również dla szkół ponadpodstawowych)

  Projekt organizowany jest przez szkołę Giganci Programowania. Trenerzy prowadzący zajęcia to doświadczeni i aktywni zawodowo programiści.
   

  Warsztaty będą odbywać się od 15.01.2020 według harmonogramu podanego na stronie
  https://www.giganciprogramowania.edu.pl/koduj_z_gigantami

   

  Zapisy na "Koduj z gigantami" rozpoczynają się już 2 stycznia 2020

  Zapisów dokonujemy poprzez formularz dostępny na stronie internetowej
  https://www.giganciprogramowania.edu.pl/koduj_z_gigantami
  (Zapisy indywidualne, brak możliwości zapisania całej klasy)

  Ilość miejsc ograniczona !

  Zapraszamy do obejrzenia filmu z podsumowania edycji jesień 2019 pod linkiem:

  https://www.youtube.com/watch?v=hF8JWi6algc

  Aby nie przegapić żadnych informacji obserwujcie nas
  na Facebooku https://www.facebook.com/giganciprogramowania
   i Instagramie https://www.instagram.com/giganciprogramowania  Kontakt

  dla rodziców i uczniów:
  seretariat@giganciprogramowania.edu.pl
  tel. 22 112 10 63

   

  Z pozdrowieniami,

  Giganci Programowania

  www.giganciprogramowania.edu.pl/

   

  14.12.2019 20:12 | więcej »
 • Szanowni Rodzice, Nauczyciele, Pracownicy i Uczniowie

  Szkoły Podstawowej nr 82 w Warszawie

   

   

  Już po raz XX rusza ogólnopolska akcja charytatywna ,,Góra grosza” organizowana przez Towarzystwo Nasz Dom, polegająca na zbieraniu drobnych monet na rzecz dzieci, znajdujących się w trudnej sytuacji życiowej. Zebrane fundusze będą przeznaczone na pomoc dzieciom wychowującym się poza własną rodziną - w domach dziecka czy rodzinach zastępczych, na tworzenie i dofinansowanie domów dla dzieci, w tym rodzinnych domów dziecka.

   

  Zapraszamy wszystkich do udziału w akcji „Góra Grosza”, która w zgłoszonych szkołach przeprowadzona  będzie w terminie:

   od 25 listopada 2019 r. -  do 2 stycznia 2020 r.


  Jak co roku, w czasie trwania akcji, uczniowie będą mogli zbierać monety o nominałach (1gr, 2gr, 5gr i wyższych do 5 zł)  w swoich klasach. Monety można będzie również wrzucać do specjalnie przygotowanego  na  ten cel pojemnika znajdującego się na recepcji.


  Mamy nadzieję, że i w tym roku wszyscy przyłączymy się do akcji i razem uzbieramy olbrzymią  „Górę Grosza”.

  Zachęcamy więc do aktywnego udziału!

   

  Z  góry  dziękujemy  za  udział  w  akcji,  życzliwość  i  dobre  serce.

   

                                                                                                                Koordynator akcji:

                                                                                                               Hanna Barczewska

                                                                                                  i Zespół Edukacji Ekonomicznej
  25.11.2019 14:28 | więcej »
 • Zebrania z Rodzicami 4-5.11.2019 r.

  Szanowni Państwo!

  W dniach 4-5.11.2019r. odbędą się zebrania z Rodzicami zgodnie z poniższym harmonogramem.
  Harmonogram_sal.pdf
   

  Zespół kierowniczy SP 82 

  04.11.2019 13:37 | więcej »
 • Zebrania z Rodzicami 7- 8.10.2019 r.

  Szanowni Państwo!

  W dniach 7-8.10.2019r. odbędą się zebrania z Rodzicami zgodnie z poniższym harmonogramem.

  Harmonogram_sal_7-8.10.pdf

  Zespół kierowniczy SP82

   

  07.10.2019 11:51 | więcej » • WIELKA SZKOLNA ZBIÓRKA MAKULATURY

  odbędzie się

  10 października 2019 r. ( czwartek )

  od godziny 7.30 do 12.30

  Zachęcamy do zbierania makulatury!!!

   

  Już teraz można również zawozić makulaturę bezpośrednio do dowolnego

  skupu makulatury, a wychowawcy dostarczyć pokwitowanie

  ilości kilogramów i pieniądze do 18 października 2019 r.

  Najbliższy skup znajduje się na ul. Górczewskiej 179

  Tel. 505 615 010

   

  Każda kartka, papierowe pudełko, gazeta oddana do skupu

  to uratowane drzewo, więcej zieleni i tlenu wokół nas,
   a przede wszystkim – mniejsza góra śmieci.

  RECYKLING TO WAŻNA RZECZ!

  Nie wyrzucajmy pieniędzy na śmietnik !!!

   

  koordynatorzy akcji

  Renata Zygadło

  Beata Wieteska

  Marzena Przechowska -Raczmańska

   

  15.09.2019 21:38 | więcej »
 • Zebrania z Rodzicami 9-10.09.2019

  Szanowni Państwo!

  W dniach 9-10.09.2019r. odbędą się zebrania z Rodzicami zgodnie z poniższym harmonogramem.


  Harmonogram_sal_09-10.09.2019.docx

  Zespół kierowniczy SP82
  06.09.2019 09:55 | więcej »
 • 28.08.2019 10:30 | więcej »
 • 28.08.2019 10:28 | więcej »
 • Pragniemy poinformować Państwa, że od 19 czerwca do 2 września 2019 roku można ubiegać się o stypendium i składać wnioski w ramach programu Stypendia m.st. Warszawy SAPERE AUSO dla uzdolnionych uczniów.  Pełni on szczególną, uzupełniającą państwowy system stypendialny, rolę samorządowego projektu. Jego specyfiką jest fakt, że stypendia te kierowane są również do uzdolnionych uczniów, którzy nie osiągają wysokiej średniej ocen przedmiotowych, ale mają ugruntowane pasje i udokumentowane wybitne osiągnięcia w wybranej przez siebie dziedzinie. Uzyskanie tytułu laureata ogólnopolskiej olimpiady lub turnieju to jedne z kilku wskazanych, ale nie jedyne i obligatoryjne kryterium, którego spełnienie umożliwia ubieganie się o przyznanie stypendium m.st. Warszawy SAPERE AUSO. Katalog kryteriów merytorycznych został tak skonstruowany, aby stypendystę m.st. Warszawy mogły wyróżniać również wybitne osiągnięcia twórcze lub społeczne.

  Operatorem stypendiów m.st. Warszawy SAPERE AUSO dla uzdolnionych uczniów jest Biuro Edukacji Urzędu m.st. Warszawy.
  Kontaktowy adres e-mail: stypendia@edu.um.warszawa.pl

  Ponadto w samorządowej placówce doskonalenia nauczycieli, Warszawskim Centrum Innowacji Edukacyjno-Społecznych i Szkoleń (WCIES, ul. Stara 4) 14 czerwca br. organizowane są tematyczne konsultacje zbiorowe dla zainteresowanych nauczycieli, zapisy tutaj
  W przypadku pytań zapraszamy także do WCIES na dyżur doradcy metodycznego m.st. Warszawy w zakresie wspierania ucznia zdolnego, w każdy wtorek w godz. 17:00-18:00.

  Źródło informacji: 

  Biuro Edukacji Urzędu m.st. Warszawy

  W załączeniu przesyłamy regulamin i dodatkowe informacje o ww. stypendium.

  Zalacznik_Regulamin_stypendium_SAPERE_AUSO_2019.docx

  Agnieszka Olczak
  pedagog szkolny

  18.06.2019 12:08 | więcej »
 • Zebrania z Rodzicami 3-4.06.2019
  Szanowni Państwo!
  W dniach 3-4.06.2019r. odbędą się zebrania z Rodzicami zgodnie z poniższym harmonogramem.


  Harmonogram_sal_3-4.06.2019pdf

  Zespół kierowniczy SP82
  31.05.2019 11:00 | więcej »
 • Szanowni Państwo,
  nawiązaniu do pisma z dnia 28 marca 2019 r. dotyczącego procedury w zakresie wydawania Kart Ucznia dzieciom przyjętym do klas I w szkołach podstawowych w roku szkolnym 2019/2020, uprzejmie informujemy, iż Zarząd Transportu Miejskiego przygotował platformę umożliwiającą składanie wniosków drogą elektroniczną.

  Link dedykowany wyłącznie dla Państwa placówki to: https://kartaucznia.ztm.waw.pl/83308bab

  W załączeniu przekazujemy również „Instrukcję” do elektronicznego składania wniosków.

  Prosimy, aby Rodzice złożyli wnioski elektronicznie do dnia 31.05.2019 r.

  Karta_Ucznia_Instrukcja.pdf

  13.05.2019 14:55 | więcej »
 • Dzień Otwarty dla Rodziców - 13.05.2019 r.

  Szanowni Państwo!

  Zapraszamy na Dzień otwarty, który odbędzie się 13.05.2019r. w godz. 17.30 - 19.00.

  Harmonogram_sal.pdf

   

  Zespół kierowniczy SP nr 82

   

  10.05.2019 15:07 | więcej »
 • Koordynator: Renata Zygadło
  09.05.2019 17:16 | więcej »
 • Warszawski Program „Lato w Mieście”

  Szanowni Państwo, 

  uprzejmie informujemy, iż pierwszy etap zapisów do Warszawskiego Programu „Lato w Mieście” 2019 zostały zakończone. Osoby, których podania zostały odrzucone przez system, mogą skorzystać z dodatkowego terminu rekrutacji na tzw. "wolne miejsca" (20 maja). Obecnie do 16 maja przyjmujemy potwierdzenie woli uczestnictwa kandydata w akcji w poszczególnych placówkach. Aby dokonać potwierdzenia należy wydrukować z systemu kartę kwalifikacyjną kandydata i wypełnioną dostarczyć do sekretariatu placówki wraz z dowodem wpłaty za posiłki. Wszystkie szczegóły znajdują się w harmonogramie poniżej.

  Karty bez dowodu wpłaty nie będą potwierdzały uczestnictwa dziecka w akcji! 

   

  Numer konta, na który należy dokonać opłaty za wyżywienie : 

  47 1940 1076 3017 2447 0008 0000

   

  Kontakt do koordynatora akcji w naszej szkole:

  email: latozima82@gmail.com


  telefon: 510 796 284

   

  Marzena Ożarowska

  07.05.2019 10:35 | więcej »
 • Zawieszenie akcji strajkowej – komunikat

  Szanowni Państwo,

  w związku z informacją z  Zarządu Oddziału Warszawa Wola-Bemowo-Ursus-St.Babice-Izabelin ZNP oraz przewodniczącej komórki ZNP w SP nr 82 uprzejmie informuję, że akcja strajkowa  rozpoczęta w dniu 08 kwietnia 2019r.  zostaje zawieszona bezterminowo.


  W związku z powyższym zajęcia dydaktyczno-wychowawcze od dnia 29 kwietnia 2019 r.
    będą realizowane zgodnie z obowiązującym planem lekcji.

  Dodatkowo informuję, że zgodnie z Kalendarzem roku szkolnego 2018/2019 SP nr 82, dzień 2 maja br. jest dniem wolnym od zajęć dydaktycznych i opiekuńczych. W tym dniu, w związku z organizacją zajęć opiekuńczych w dniu 8 czerwca br. ( sobota, dzień Pikniku rodzinnego naszej szkoły) nie będą organizowane zajęcia opiekuńcze w świetlicy szkolnej. 
   

  Grażyna Krawczyk

  wicedyrektor szkoły

  26.04.2019 13:35 | więcej »
 • Szanowni Państwo,

  Uprzejmie informuję, że zgodnie z przyjętym Kalendarzem roku szkolnego 2018/2019,  15, 16, 17 kwietnia br. są dniami wolnymi od zajęć edukacyjnych.


  W dniach 15, 16, 17 kwietnia br. na terenie szkoły odbywać się będą egzaminy ósmoklasisty zgodnie z przyjętym harmonogramem i porządkiem organizacyjnym, o którym szczegółowo zostali powiadomieni uczniowie kl. VIII i ich rodzice.

  Jednocześnie przypominam, że w czasie trwania egzaminów w godz. 7.00 - 18.00 realizowane są zajęcia opiekuńcze dla uczniów wymagających koniecznej opieki.

   

  Z wyrazami szacunku,

  Barbara Makowska – Opala

  dyrektor szkoły

  14.04.2019 10:17 | więcej »
 • Szanowni Rodzice i Opiekunowie uczniów Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 82 im. Jana Pawła II w Warszawie.

  W związku z brakiem informacji ze strony Zarządu Oddziału ZNP Warszawa Wola, Bemowo, Ursus, Stare Babice, Izabelin o odwołaniu akcji strajkowej, informuję, że od dnia 8 kwietnia br. rozpoczyna się akcja strajkowa pracowników naszej szkoły, trwająca do odwołania.

  W związku z powyższym odwołuję zajęcia dydaktyczne uczniów od dnia 8 kwietnia br.  do odwołania.

  W czasie trwania akcji strajkowej w godz. 7.00 - 18.00 realizowane będą zajęcia opiekuńcze dla uczniów wymagających koniecznej opieki.

  Wszelka komunikacja w sprawie organizacji pracy szkoły w trakcie trwania akcji strajkowej odbywać się będzie poprzez komunikator dziennika Librus.  Dlatego proszę Państwa o bieżącą kontrolę korespondencji.

  Barbara Makowska - Opala

   dyrektor szkoły

  07.04.2019 09:38 | więcej »
 • Karta ZTM Ucznia dla dzieci przyjętych do klas pierwszych w roku szkolnym 2019/2020
  Karta Ucznia jest uprawnieniem do bezpłatnych przejazdów wynikających z Uchwały nr XLVII/1138/2017 RADY MIASTA STOŁECZNEGO WARSZAWY z dnia 6 kwietnia 2017 r. zmieniająca uchwałę w sprawie ustalenia cen za usługi przewozowe środkami lokalnego transportu zbiorowego w m.st. Warszawie.

  Mając na uwadze harmonogram rekrutacji  do klas I w szkołach podstawowych w roku szkolnym 2019/2020 prosimy, aby wioski o wydanie karty zostały złożone przez Państwa po zakończeniu rekrutacji do 31 maja 2019 r.
  Uprawnienia są wydawane na czas nauki, nie dłużej jednak niż na 4 lata.
  03.04.2019 09:37 | więcej »
 • Zebrania z rodzicami 25-26.03.2019 r.
  Szanowni Państwo!
  W dniach 25-26.03.2019r. odbędą się zebrania z Rodzicami zgodnie z poniższym harmonogramem.

  Harmonogram_zebran_25-26.03.2019_r.pdf
  Zespół kierowniczy SP82
  Aktualizacja
  24.03.2019 20:57 | więcej »
 • 16.03.2019 23:47 | więcej »
 •   

     Gorąco zachęcamy  wszystkich rodziców, uczniów, nauczycieli i pracowników naszej szkoły  do wzięcia udziału w  siódmej edycji ogólnopolskiej kampanii Gorączka Złota PCK, której organizatorem jest Mazowiecki Oddział Okręgowy Polskiego Czerwonego Krzyża. Akcja prowadzona jest na rzecz dzieci z terenu Warszawy i województwa mazowieckiego, znajdujących się w trudnej sytuacji materialnej i rodzinnej. Oprócz pozyskania środków, akcja ma także wymiar społeczny: promowana jest idea wolontariatu – bezinteresownej pomocy drugiej osobie.

  Tak jak i w ubiegłym roku akcja połączona jest z konkursem. Placówka, która pozyska największą wagę „złotych” monet otrzyma nagrodę oraz dyplom.

  Akcja Gorączka Złota PCK polega na zbiórce „złotych” monet o nominałach 1, 2 i 5 groszy.  Monety można wrzucać do opisanego pojemnika znajdującego się na recepcji szkoły. Zbiórka potrwa do 25 maja 2019r.

  Serdecznie zapraszamy i dziękujemy.

   

   

  Koordynator

  Jolanta Trych

   

  22.02.2019 11:00 | więcej »
 • 20.02.2019 19:32 | więcej »
 • 13.02.2019 06:51 | więcej »
 • Zebrania z rodzicami 23-24.01.2019 r.
  Szanowni Państwo!
  W dniach 23-24.01.2019r. odbędą się zebrania z Rodzicami zgodnie z poniższym harmonogramem.
  Harmonogram_zebran_23-24.01.2019.docx
  Zespół kierowniczy SP82
  Aktualizacja
  23.01.2019 14:53 | więcej »
 • Szanowni Państwo,

  W dniach 15-17 stycznia 2019 r. na terenie Warszawy będzie obowiązywać żałoba w związku z zabójstwem Pawła Adamowicza, prezydenta Gdańska.

  Zarządzenie w tej sprawie podpisał prezydent m.st. Warszawy Rafał Trzaskowski, który wystosował również apel o odwołanie wszystkich uroczystości o charakterze rozrywkowym.

  W związku z tym Koncert Noworoczny w SP nr 82, który był zaplanowany dnia 17 stycznia 2019r.  
  jest ODWOŁANY.

  15.01.2019 06:55 | więcej »
 • 08.12.2018 07:52 | więcej »
 • Szanowni Państwo ,
  uprzejmie informujemy, iż w dniu dzisiejszym tj. 4.XII.2018 r. o 12.00 rozpoczynają się zapisy do Warszawskiego „Programu Zima w Mieście” 2019.

  Szczegółowe informacje znajdują się na stronie Biura Edukacji pod adresem:

  http://www.edukacja.warszawa.pl/dla-ucznia-i-rodzica/warszawski-program-zima-w-miescie

  oraz bezpośrednio w systemie zgłoszeń pod adresem:

  https://warszawa-zimawmiescie.pzo.edu.pl/vintro-parents//main_inactive.action
   

  Zespół kierowniczy SP 82


   

   

  06.12.2018 12:22 | więcej »


 • Szanowni  Państwo, nauczyciele, pracownicy i uczniowie SP82!

  Zapraszamy wszystkich do udziału w akcji „Góra Grosza”, która będzie przeprowadzona w naszej szkole od 26 listopada 2018r. do 2 stycznia 2019r. Akcja polega na zbiórce monet  (od 1 gr. Do 5 zł). Możliwa jest zbiórka większych nominałów, jednakże dla organizatorów akcji podstawowym celem jest uświadomienie dzieciom i młodzieży, że najdrobniejsze monety zebrane w tak dużej ilości mogą stworzyć fundusz, dzięki któremu udzielona zostanie pomoc dzieciom, które znalazły się w trudnej sytuacji życiowej.

  Już po raz 19 wielka akcja zbierania monet pod nazwą „Góra Grosza” organizowana  jest przez Towarzystwo Nasz Dom. Zebrane fundusze będą przeznaczone na pomoc dzieciom wychowującym się poza własną rodziną, w tym na tworzenie i dofinansowanie domów dla dzieci, a także  rodzinnych domów dziecka.

  Jak co roku, w czasie trwania akcji, uczniowie będą mogli zbierać monety w swoich klasach. Monety można będzie również wrzucać do specjalnie przygotowanych na ten cel pojemników znajdujących się na recepcji.

  Mamy nadzieję, że i w tym roku wszyscy przyłączymy się do akcji i razem uzbieramy olbrzymią  „Górę Grosza”.

  Koordynatorzy
  Jolanta Trych

  Katarzyna Zabielska

   

  23.11.2018 23:03 | więcej »
 • &quot; Zima w mieście&quot;- spotkanie organizacyjne 27.11. 2018 r.
  Zapraszamy rodziców zainteresowanych udziałem ich dzieci w programie dzielnicowym „Zima w mieście 2019”  na spotkanie organizacyjne w dniu  27 listopada (wtorek ) o godz. 18.00-20.00  do Sali Sesji nr 008  (parter) Urzędu Dzielnicy Bemowo ul. Powstańców Śląskich 70. Program przeznaczony jest dla uczniów szkół bemowskich – tj. dzieci, które posiadają legitymacje szkolne.
  22.11.2018 19:50 | więcej »
 • Zebrania z Rodzicami 26-27.11.2018 r.
  Szanowni Państwo!
  W dniach 26-27.11.2018r. odbędą się zebrania z Rodzicami zgodnie z poniższym harmonogramem.
  Harmonogram_sal.pdf
   
  Zespół kierowniczy SP82
  26.11.2018 13:43 | więcej »
 • W związku z wejściem w życie Ustawy z  dnia 7 listopada 2018 r.  o ustanowieniu Święta Narodowego z okazji Setnej Rocznicy Odzyskania Niepodległości Rzeczypospolitej Polskiej (Dz.U. z 2018 r., poz. 2117), na podstawie

  Art. 1. Dzień 12 listopada 2018 r. jest Świętem Narodowym z okazji Setnej Rocznicy Odzyskania Niepodległości Rzeczypospolitej Polskiej.

  Art. 2. Dzień 12 listopada 2018 r. jest dniem wolnym od pracy.

  Dyrektor Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 82 w Warszawie informuje, że w poniedziałek 12 listopada 2018 roku nie będą odbywały się zajęcia dydaktyczne i opiekuńczo- wychowawcze.

   

   Dyrektor Szkoły

  Barbara Makowska-Opala

  12.11.2018 21:13 | więcej »
 • Dzień otwarty - 22.10.2018 r.
  Szanowni Państwo!
  Poniżej znajduje się harmonogram Dnia otwartego, który odbędzie się 
  22.10.2018 r. w godz. 17.30- 19.00.


  HARMONOGRAM_DZIEN_OTWARTY_22.10.2018_R..pdf
  zespół kierowniczy SP 82
  21.10.2018 23:29 | więcej » • Zapraszamy na Wielkie Święto Programowania

  6 października 2018 r. – warto zapisać tę datę w kalendarzu! Tego dnia rusza Europejski Tydzień Kodowania. Postanowiliśmy to uczcić.  Do wspólnej zabawy i świętowania w godz. 10-16 zapraszamy dzieci i rodziców. Wstęp wolny! Przyjdź koniecznie.

  Wielkie Święto Programowania to impreza organizowana przez Ministerstwo Cyfryzacji, Centrum Projektów Polska Cyfrowa i NASK. Zapraszamy dzieci, opiekunów, nauczycieli wraz z uczniami – wszystkich, którzy chcą ciekawie spędzić czas.

  Co, gdzie, kiedy?

  Oto garść praktycznych informacji: spotykamy się w najbliższą sobotę (6 października) w budynku Oxford Tower przy ul. Chałubińskiego 8 (to samo centrum Warszawy!) w godz. 10-16. Nie musisz kupować biletów – wstęp na Wielkie Święto Programowania jest wolny.

  Co się będzie działo?

  Dzieciaki będą miały wyzwanie! Jakie? Przejść 15 stref warsztatowych, gdzie aktywnie spędzą czas bawiąc się i ucząc jednocześnie. Za udział w tych aktywnościach otrzymają pamiątkowy dyplom i upominki. Zwiedzenie wszystkich stoisk może potrwać do 1,5 godz.

  Ponadto, na naszych gości czekać będą gotowe do działania roboty: przesympatyczne niebieskie kulki Dash i Dot, chętny do zaprogramowania Photon, Lofi z zestawem logicznych wyzwań, a także małe Ozoboty, które pobudzą nas do manualnych działań.

  Miłośnicy „planszówek” rozwiną umiejętności programistyczne w niecodzienny sposób, a na wszystkich czekać będzie niezliczona liczba zagadek, łamigłówek oraz aplikacje mobilne do nauki kodowania.

  Dodatkowo rozgrzejemy się muzycznie przy Makey Makey i poznając robotyczne tańce.

  Nie zabraknie również sportowych emocji! O godz. 10:00 roboty sterowane przez dzieci wezmą udział w wielkim wyścigu o tytuł „Robota - Mistrza Polski w biegu z przeszkodami”.

  Rodzicu, Ty też nie będziesz się nudził…

  Przez cały czas trwania imprezy będą działały też stoiska eksperckie dla rodziców. Opiekunowie będą mogli zasięgnąć tam porad, m.in. jak wspierać swoje dziecko w cyfrowym świecie. Porozmawiamy o bezpieczeństwie w Internecie – naszym i dzieci. A ci, którzy nie mają jeszcze Profilu Zaufanego, będą mogli go założyć i potwierdzić. Dlatego pamiętaj, by wziąć dowód osobisty.

  Inauguracja #CodeWeek2018

  Data imprezy jest nieprzypadkowa. 6 października rusza tegoroczna edycja Europejskiego Tygodnia Kodowania, który potrwa do 21 października. CodeWeek to organizowana na terenie całej Europy, społeczna inicjatywa, dedykowana wszystkim, którzy chcą rozpocząć lub kontynuować przygodę z programowaniem. To świetna okazja, by zacząć zabawę z grami logicznymi, prostą grafiką komputerową, czy robotyką. 
  Zasada jest jedna: niezależnie od kompetencji spotykamy się, aby bawić się programowaniem. Liczy się zapał i dobre chęci. 
  Scenariusze przykładowych zajęć, a także więcej informacji o tym dlaczego warto uczyć programowania i o samym Europejskim Tygodniu Kodowania, znajdziecie na stronie www.koduj.gov.pl 

   

  Przyjdź i przekonaj się, że Ty też możesz programować! Wstęp wolny!

  04.10.2018 09:13 | więcej »
 • 28.09.2018 16:55 | więcej »
 • Zebranie z rodzicami w dniach 10-11.09.2018 r.
  Szanowni Państwo!
  Informujemy, że zebrania z rodzicami odbędą się w  dniach 10.09.2018 r. (dla kl. I-III) i 11.09.2018 r. (dla kl. IV-VIII) o godz. 17.30.

  Prosimy o zapoznanie się z poniższym hamonogramem.

  Harmonogram_zebran_10-11.09.2018.docx

   
  10.09.2018 09:36 | więcej »
 • Zajęcia gimnastyki korekcyjnej w roku szkolnym 2018/2019

  Nabór na zajęcia z gimnastyki korekcyjnej do klas I - III odbywać się będzie na następujących zasadach:

  ♦Skierowania od lekarza specjalisty na gimnastykę korekcyjną, ważne będą na dany rok szkolny. 
  ♦Skierowania lekarskie należy składać bezpośrednio u wychowawcy klasy do 10 września bieżącego roku.
  ♦Grupy na zajęcia gimnastyki korekcyjnej  zorganizowane zostaną  według kolejności zgłoszeń. W przypadku wolnych miejsc  przyjmowane  będą dzieci kierowane przez pielęgniarkę szkolną  na podstawie badania  okresowego  i karty zdrowia.

   Grupy korekcyjne - maksymalnie 12 osobowe.

  Prowadzący:
  Marta Polczyńska

  05.09.2018 11:23 | więcej »
 • 29.08.2018 20:23 | więcej »
 • 29.08.2018 20:22 | więcej »
 • ORGANIZACJA ODDZIAŁU PRZEDSZKOLNEGO W ROKU SZKOLNYM 2018/2019

  Szanowni Państwo, 

  Dzieci uczęszczające do oddziału przedszkolnego w Szkole Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 82 im. Jana Pawła II w Warszawie rozpoczynają naukę 3 września 2018 roku.
  Zajęcia opiekuńczo-dydaktyczno-wychowawcze odbywać się będą w godzinach 7.30. do 17.30. w nowej części budynku w sali nr 106.

  Jednocześnie informujemy, że dnia 29 sierpnia o godzinie 18.00 w sali 106 odbędzie się zebranie informacyjne dla rodziców z wychowawcami: p. Anną Pawlińską,p. Barbarą Dobrowolską i p. Małgorzatą Gołoś – Obrębską.

   

  Zespół kierowniczy SP 82

  22.08.2018 15:12 | więcej »
 • ORGANIZACJA KLAS I W ROKU SZKOLNYM 2018/2019
  Szanowni Państwo, 
  Dyrektor Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 82 im. Jana Pawła II w Warszawie informuje, że od dnia 24 sierpnia b. r. w sekretariacie szkoły będą dostępne listy imienne uczniów klas I w roku szkol. 2018/2019.
   
  Jednocześnie informujemy, że dnia 29 sierpnia o godzinie 17.00 odbędzie się
  zebranie informacyjne dla rodziców uczniów klas I 
   w sali gimnastycznej szkoły.
  Zespół kierowniczy SP82
  04.07.2018 09:59 | więcej »
 • IV edycji projektu Mazowiecki program stypendialny dla uczniów szczególnie uzdolnionych- najlepsza inwestycja w człowieka w roku szkolnym 2018/2019!
  Szanowni Pańswto, 
  informujemy, że w najbliższy piątek - 22 czerwca rusza nabór wniosków do IV edycji projektu pn. Mazowiecki program stypendialny dla uczniów szczególnie uzdolnionych- najlepsza inwestycja w człowieka.


  Terminarz:

  • od 22 czerwca 2018 r. do 1 lipca 2018 r. – elektroniczne wypełnianie wniosków na stronie internetowej,  
  • do 10 lipca 2018 r. – ostateczny termin przesłania/złożenia wniosku wraz z załącznikami. 
  O dotrzymaniu terminu – decyduje data wpływu do UMWM w Warszawie.
  Wnioski złożone przed lub po terminie prowadzenia naboru pozostawia się bez rozpatrzenia.

   

  Szczegółowe informacje: https://stypendia.oeiizk.waw.pl/info/1
   

  Zespół kierowniczy SP 82

  19.06.2018 15:28 | więcej »
 • Ważne informacje dla Rodziców- bezpieczny wypoczynek podczas wakacji

  Szanowni Państwo, 

  w
   związku ze zbliżającym się okresem wakacji zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej  www.wypoczynek.men.gov.pl,  gdzie można znaleźć  Poradnik bezpiecznego wypoczynku”.
  Można w nim znaleźć wszystkie najważniejsze informacje, istotne dla rodziców i opiekunów, dotyczące przygotowań do wyjazdów na letni wypoczynek.

  Przypominamy, że na stronie www.wypoczynek.men.gov.pl  znajduje się baza wypoczynku, dzięki, której w łatwy i szybki sposób rodzice mogą sprawdzić wiarygodność organizatora wypoczynku.

  19.06.2018 14:07 | więcej »
 • KOMUNIKAT &quot;Lato w mieście &quot;

  Bardzo ważne! 

  Drodzy Rodzice! 

  Dzisiaj się okazało, że musicie wpłacić pieniądze za wyżywienie za pełne 5 dni, nawet jeśli dziecko jest tylko przez 2 dni. Później dostaniecie zwrot za dni nieobecności. 

  Niestety system nie przyjmuje informacji o mniejszych wpłatach i nie możemy potwierdzić takiej karty z mniejszą wplatą. 

  Proszę o dopłacenie do pełnych 5 lub 10 dni jeśli wpłaciliście kwotę za mniej dni. 

  Proszę również o doniesienie potwierdzenia wpłaty. 

  Przepraszam za nieumyślne wprowadzenie w błąd. 

  Pozdrawiam 

  Ilona Jodzis

  13.06.2018 18:57 | więcej »
 • Zespół kierowniczy SP 82
  12.06.2018 14:08 | więcej »
 • &quot; Matematyka Olimpijczyka&quot;, &quot; Deutsch- keine Frendsprache fur uns&quot; wyniki rekrutacji do grup realizujących innowacje w roku szkolnym 2018/2019.

  Uprzejmie informujemy, że od dnia 12.06.2018 r. godz. 9.00 wyniki rekrutacji do grup realizujących innowacje:

  1) Język niemiecki (uczniowie kl. III)- " Deutsch- keine Frendsprache fur uns"
  2) Matematyka ( uczniowie kl. VI)- "Matematyka Olimpijczyka"

  są dostępne w sekretariacie szkoły.

  Uprzejmie informujemy, że o wynikach nie informujemy drogą telefoniczną.

     Przewodniczący Komisji Rekrutacyjnej

  12.06.2018 10:06 | więcej »
 • Zebrania z Rodzicami 21-22.05.2018 r.
  Szanowni Państwo!
  W dniach 21-22.05.2018r. odbędą się zebrania z Rodzicami zgodnie z poniższym harmonogramem.

  Harmonogram zebrań.pdf
  Zespół kierowniczy SP82
  16.05.2018 20:54 | więcej »
 • Spersonalizowana Warszawska Karta Miejska
  W związku z wprowadzonym przez władze m.st. Warszawy od dnia 1 września 2017 r. rozszerzonego katalogu osób uprawnionych do bezpłatnych przejazdów o dzieci ze szkół podstawowych i gimnazjów, uprzejmie informujemy:
   
  1. Karty Ucznia – są to nowe spersonalizowane Warszawskie Karty Miejskie o specjalnym nadruku ważne wraz z wgranym uprawnieniem do bezpłatnych przejazdów.

  2. Karty te będą wyrabiane przez Zarząd Transportu Miejskiego w Warszawie.

  3. Karty Ucznia będą wydawane przez Szkoły. Rodzice indywidualnie nie będą musieli zgłaszać się do POP ZTM.
   
  4. Rodzice proszeni są o wypełnienie wniosku (w załączeniu wzór prawidłowo wypełnionego wniosku), do wniosku należy dołączyć aktualne zdjęcie o wymiarach 3,5 x 4,5 cm (proszę aby zdjęcia były podpisane nazwiskiem). Zdjęcia zostaną zwrócone. Wypełnione wnioski zostaną zebrane przez Szkołę i przekazane do ZTM.
   
  5. Jeśli dziecko korzysta ze zniżek wynikających z Karty Warszawiaka, rodzic lub opiekun prawny powinien na wniosku napisać odręcznie adnotację „e-hologram”. Wówczas posiadane uprawnienie do zniżek wynikających z programu zostaną przekodowane na nową kartę.
   
  6. Termin składania wniosków w szkole do 29 czerwca 2018 roku.

  W przypadku braku możliwości samodzielnego wydrukowania wniosku należy go pobrać z  sekretariatu szkoły.
  - Wnioski należy złożyć w sekretariacie lub przekazać wychowawcy klasy.
  - Wnioski dostarczone po tym terminie nie zostaną przyjęte.


  W załącznikach do pobrania wzór wniosku oraz druk wniosku do wypełnienia zgodnie z załączonym wzorem.

  WNIOSEK_O_WYDANIE_SWKM.doc
  Wniosek_o_wydanie_karty_miejskiej-przyklad.pdf

   
  29.05.2018 19:21 | więcej »
 • &quot; Rowerowy maj&quot; - od 7-31.V.18 r.

  Drodzy uczniowie, rodzice i pracownicy szkoły!

  Od 7 do 31 maja nasza szkoła po raz drugi będzie brać udział w kampanii społecznej

  "Rowerowy maj", która promuje zdrowy tryb życia poprzez popularyzację komunikacji rowerowej jako środka transportu. Uczniowie, którzy przyjadą do szkoły w sposób aktywny np. na rowerze lub rolkach otrzymają dwie naklejki. Jedną kwadratową przykleją w rowerowym dzienniku, a drugą okrągłą na klasowym plakacie Rowerowego Maja. Dzięki temu będzie można zliczyć liczbę podróży. Zadbają o to nauczyciele. Rywalizują uczniowie, klasy oraz szkoły, dlatego nagrody przewidziano na poziomie indywidualnym, klasowym i szkolnym. O wyniku szkoły lub klasy zadecyduje liczba przyjazdów do szkoły na rowerze w stosunku do liczby uczniów w szkole lub danej klasie.

  Akcja promuje aktywny sposób dotarcia do szkoły (rower, rolki, hulajnogi). Celem kampanii jest promocja zdrowego stylu życia i komunikacji rowerowej wśród uczniów i nauczycieli szkół podstawowych – udział wziąć może każdy, kto uczy się lub pracuje w szkole. Liczy się każdy przejazd do szkoły wykonany aktywnie na kółkach: rowerem, hulajnogą, rolkami, deskorolką … nawet, jeśli stanowi on tylko ostatni odcinek drogi.  Formuła kampanii przewiduje nagrody indywidualne dla aktywnych uczestników, nagrodę dla najlepszej klasy w szkole i najlepszej szkoły w mieście.

  25.04.2018 06:52 | więcej »
 • ZAPROSZENIE

  Zapraszamy klasy 0-III na apel z okazji Dnia Ziemi, który odbędzie się 24.04.(wtorek) na korytarzu pierwszego piętra.

  Pierwsza zmiana godz.- 10.00 

  Druga zmiana godz.-12.45

  ZAPRASZAMY|!

  Uczniowie i wychowawcy kl.3b, 3c, 3f

   

  24.04.2018 15:53 | więcej »
 • Dzień Otwarty dla Rodziców - 23.04.2018 r.

  Szanowni Państwo!

  Poniżej znajduje się harmonogram Dnia otwartego, który odbędzie się 23.04.2018r. w godz. 17.30 - 19.00.

  Dzien_otwarty_23_IV_18.pdf

  Zespół kierowniczy SP nr 82
  aktualizacja

  19.04.2018 20:57 | więcej »

 • Pytanie 13 OSTATNIE

  Za poprawną odpowiedź można uzyskać 2 punkty


  “Ida zaczęła się uważnie rozglądać. Kuki kazał jej szukać drewnianych przedmiotów. Było ich sporo. Podłoga, półki i biurko. Na biurku stało zdjęcie kilkuletniego chłopca. Ida zerknęła, czy nauczycielka nie wraca i podbiegła do biurka. Był szczupły i miał nastroszone włosy. Trzymał coś w ręku. Ida pochyliła się i zobaczyła, że to puzzel. Chłopiec układał puzzle, a jeden fragment układanki trzymał w dłoni.”

  Jak miał na imię ów chłopiec? Jaki wpływ na jego życie wywarły puzzle?

   
  25.04.2018 16:55 | więcej »
 • &quot; Zbiórka baterii &quot;
  Przypominamy i zachęcamy do wzięcia udziału w trwającej zbiórce zużytych baterii, które można wrzucać do specjalnych pojemników rozmieszczonych na terenie szkoły.
  Selektywna zbiórka baterii i ich recykling są bardzo ważne dla środowiska, dlatego należy pamiętać by oddzielać baterie od pozostałych odpadów.
  Tomasz Oder
  03.04.2018 09:45 | więcej »
 • Zebrania z Rodzicami- 26-27.03.18 r.

  Szanowni Państwo!

  W dniach 26-27.03.2018 r. odbędą się zebrania z Rodzicami zgodnie z poniższym harmonogramem.

  Harmonogram_zebran_26-27.03.18_r.docx
  Zespół kierowniczy SP82
  22.03.2018 11:13 | więcej »
 • 20.03.2018 18:11 | więcej »
 • REKOLEKCJE WIELKOPOSTNE

  W dniach 19.03.2018 r. – 21.03.2018 r. w naszej szkole odbywają się rekolekcje wielkopostne.

  Uczniowie, nieuczestniczący w spotkaniach rekolekcyjnych w kościele, mają zapewnioną opiekę w świetlicy lub bibliotece szkolnej.

  Szczegółowa organizacja pracy poszczególnych klas w dniach rekolekcji, została przekazana uczniom i ich rodzicom przez wychowawców klas poprzez komunikator dziennika elektronicznego Librus.

   

   Zespół kierownicy SP 82

  15.03.2018 15:25 | więcej » • Zamknij telefon w szafce, otwórz książkę -

  po prostu

  „Zaczytaj się na przerwach”.

  Akcja jest skierowana do uczniów klas 4 – 7,

   jej głównym celem jest  propagowanie czytelnictwa.

  Już od najbliższego piątku 16.03. przynieś do szkoły swoją ulubioną książkę i …

  czytaj ją na przerwie, rozmawiaj o niej w gronie znajomych, opowiedz i zachęć do jej czytania innych.

  Po prostu „zaczytaj się” i bądź z nami.

   

  Zachęcają 

  Nauczyciele poloniści
  Samorząd Szkolny z Opiekunem

  12.03.2018 17:18 | więcej »

 • 08.03.2018 07:42 | więcej »
 • Bezpłatne warsztaty &quot; Koduj z Gigantami&quot;
  Szanowni Państwo!
  w związku z kolejną edycją ogólnopolskiego wydarzenia Koduj z Gigantami  w imieniu organizatorów przekazujemy informację o bezpłatnych warsztatach programowania, które odbędą się w ramach wydarzenia.
  Koduj z Gigantami powstało z myślą o promowaniu idei nauczania wśród dzieci i młodzieży. 

  Informacje o akcji oraz formularz zapisowy można znaleźć na stronie internetowej:
   
  29.01.2018 17:28 | więcej »
 • Zaproszenie do udziału w Szkolnej Lidze Zadaniowej z języka polskiego

  Zaproszenie

  do udziału w Szkolnej Lidze Zadaniowej z języka polskiego

  Serdecznie zapraszamy uczniów klas IV - VII do udziału w projekcie 
  "Szkolna Liga Zadaniowa z języka polskiego".

  28.01.2018 09:07 | więcej »
 • Zebranie z Rodzicami 29-30.01.2018 r.
  Szanowni Państwo!
  W dniach 29-30.01.2018 r. odbędą się zebrania z Rodzicami zgodnie z poniższym harmonogramem.
  Harmonogram_zebran.pdf
  Zespół kierowniczy SP82
  10.01.2018 12:30 | więcej »
 • Warsztaty feryjne dla uczniów kl. 5-7 &quot;Sprawdź, czy umiesz się uczyć”
  Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna nr 20 w Warszawie, zaprasza chętnych uczniów ze szkół podstawowych i gimnazjów do udziału w warsztatach „Sprawdź, czy umiesz się uczyć”.

  Organizowane są dwie edycje zajęć.

  Dla uczniów:


  - kl. V- VI prowadzące: Monika Przybysz, Olga Sokołowska
  w terminie: 22-23.01.2018 r. w godz. 9.30-13.00

  - kl. VII- gimnazjum prowadzące: Wiesława Szustkiewicz, Dorota Szymańska
  w terminie: 24-26.01.2018 r. w godz. 9.30-13.00

   

  Zapisy na warsztaty w sekretariacie Poradni od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-20:00 oraz w soboty 9:00-13:00, tel. (22) 666-17-74, (22) 664-49-51.


  wicedyrektor szkoły

  Marlena Piękowska

  09.01.2018 14:30 | więcej »
 • List intencyjny do Rodziców - Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w m.st. Warszawie

  Szanowni Państwo,


  Z uwagi na zbliżający się okres ferii zimowych Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w m.st. Warszawie przesyła w załączeniu list intencyjny skierowany do Państwa.
  Prosimy o zapoznanie się z treścią poniższych załączników.

   

  09.01.2018 13:40 | więcej »
 • Program Profilaktyki Chorób Zakaźnych „Więcej wiem, mniej choruję”

  Drodzy Rodzice!

  Nasza Szkoła przystąpiła do Programu Profilaktyki Chorób Zakaźnych pn. „Więcej wiem, mniej choruję” zainicjowaną przez Powiatową Stację Sanitarno – Epidemiologiczną w m. st. Warszawie.

  04.01.2018 16:34 | więcej »
 • 03.01.2018 12:16 | więcej »
 • W ramach Specjalistycznej Poradni Rodzinnej Dzielnicy Bemowo m.st. Warszawy prowadzimy różnego rodzaju nieodpłatne formy pomocy dla rodzin.

  02.01.2018 13:57 | więcej »
 • 22.12.2017 01:37 | więcej »
 • Kolejna, XVIII edycja GÓRY GROSZA!

  Czas przedświąteczny sprzyja różnym akcjom charytatywnym, w tym okresie chętniej dzielimy się tym co mamy z innymi. Mamy taką kolejną okazję, włączając się do XVIII ogólnopolskiej  edycji Góry Grosza, która już się rozpoczęła  22 listopada i będzie trwała do 1 stycznia. Przypominamy, że głównym celem akcji Góra Grosza jest zebranie funduszy na pomoc dzieciom wychowującym się poza własną rodziną, w tym na tworzenie takich programów, które pozwolą dzieciom wrócić do domu bądź tworzenia takich miejsc, które będą w miarę swoich możliwości zbliżone do domu rodzinnego oraz programów, które pozwolą im spokojnie dorastać.

  Akcja przeprowadzana będzie w szkole poprzez zbiórkę monet od 1 gr do  5 zł, wrzucanych do oznakowanych pudełek ustawionych w widocznych miejscach w szkole.

  Wszystkich zachęcamy do włączenia się do akcji!

  koordynatorzy szkolni:

  Katarzyna Żurek

  Hanna Barczewska

  10.12.2017 20:13 | więcej »
 • 10.12.2017 14:39 | więcej »
 • 08.12.2017 18:36 | więcej »
 • Odwołane zajęcia z terapii pedagogicznej

  Szanowni Państwo,
  uprzejmie informuję, że w dn 05-13.12.2017 zajęcia terapii pedagogicznej z p. Marzeną Głuszczak są odwołane.

  Wicedyrektor szkoły
  Marlena Piękowska

  05.12.2017 15:52 | więcej »
 • Szlachetna paczka

  Po raz trzeci włączamy się i organizujemy jako Szkoła zbiórkę darów dla potrzebującej rodziny.  Finał akcji będzie się rozgrywał w dniach 9-10 grudnia. Zgłaszać się można do Ilony Jodzis (sala 2) lub Magdy Orzoł-Długołęckiej (sala 3). Produkty spożywcze prosimy wkładać od 4 grudnia (poniedziałek) do 7 grudnia (czwartek) do wózka w strefie oczekiwania rodziców podpisanego logiem Szlachetna Paczka. 

  Czas akcji do 7 grudnia 2017 r. 8 grudnia to czas na pakowanie darów, 9 grudnia zawozimy paczki do magazynu Szlachetnej Paczki. 

  Więcej informacji na Librusie. 

   

  Dziękujemy za wsparcie.
  Zespół ds. akcji charytatywnych i wolontariatu,
  Ilona Jodzis i Magda Orzoł-Długołecka

  28.11.2017 22:31 | więcej »
 • Zebrania z Rodzicami w dniach 27-28.11.2017 r.

  Szanowni Państwo!

  W dniach 27-28.11.2017 r. odbędą się zebrania z Rodzicami zgodnie z poniższym harmonogramem.

  Harmogram_zebran_z_Rodzicami_27-28.11.17_r.pdf
   

  Zespół kierowniczy SP 82

   

  28.11.2017 12:03 | więcej »
 • Wyniki konkursu fotograficznego „Moje zdrowe i kolorowe śniadanie”

  W ramach akcji „Dzień dobrego jedzenia, został zorganizowany konkurs fotograficzny dla klas 0-3. Prace były oceniane 4 kategoriach:

  18.11.2017 14:36 | więcej »
 • Ogólnopolski Konkurs &quot;Ekologia w moim domu&quot;

  Zapraszamy uczniów klas IV-VII do udziału w Ogólnopolskim Konkursie „Ekologia w moim domu”.

  Organizatorem XI edycji konkursu jest Gimnazjum nr 1 im. ks. Stanisława Konarskiego

  w Lublinie.

  16.11.2017 21:20 | więcej »
 • LAUREACI KONKURSU FOTOGRAFICZNEGO DLA KLAS 4 – 7

  Jesienny koktajl – porcja zdrowia na niepogodę

   Konkurs został zorganizowany w ramach szkolnych obchodów Dni Dobrego Jedzenia. Komisja konkursowa wyłoniła laureatów  w 4 kategoriach.

  16.11.2017 08:45 | więcej »
 • Konkurs Matematyczny dla uczniów szkół podstawowych województwa mazowieckiego w roku szkolnym 2017/2018.

  Konkurs Matematyczny dla uczniów szkół podstawowych

  województwa mazowieckiego w roku szkolnym 2017/2018.

  Nauczyciele matematyki informują, że 17 listopada 2017 roku w naszej szkole odbędzie się szkolny etap "Konkursu Matematycznego dla uczniów szkół podstawowych województwa mazowieckiego w roku szkolnym 2017/2018".

  Miło nam poinformować, że do etapu szkolnego zgłosiło 37 uczniów klas VI - VII.

  Zainteresowane osoby zostały zapoznane z zakresem materiału przez swoich nauczycieli matematyki oraz poprzez stronę internetową www.mscdn.pl

   

  Katarzyna Żurek

  Przewodnicząca Zespołu
  Matematycznego

  13.11.2017 17:50 | więcej »
 • Konkurs polonistyczny dla uczniów szkół podstawowych województwa mazowieckiego w roku szkolnym 2017/2018.

  Konkurs polonistyczny dla uczniów szkół podstawowych

  województwa mazowieckiego w roku szkolnym 2017/2018.

  Nauczyciele języka polskiego informują, że 15 listopada 2017 roku w naszej szkole odbędzie się szkolny etap "Konkursu polonistycznego dla uczniów szkół podstawowych województwa mazowieckiego w roku szkolnym 2017/2018".

  Miło nam poinformować, że chęć napisania arkusza konkursowego zgłosiło 11 uczniów klas V - VII.
  Zainteresowane osoby zostały zapoznane z zakresem materiału przez swoich nauczycieli języka polskiego oraz poprzez stronę internetową www.mscdn.pl

   
  Katarzyna Supeł - Sokulska
  Przewodnicząca zespołu
  nauczycieli języka polskiego

   

  12.11.2017 20:08 | więcej »
 • UWAGA

  KONKURS  NA REKLAMĘ KSIĄŻKI

   

  Nasza szkolna biblioteka zaprasza uczniów kl. III - VII do udziału w konkursie na reklamę książki.

  Przeczytaj, namaluj plakat i zareklamuj swoją ulubioną książkę

  Wykonane prace należy dostarczyć do biblioteki szkolnej do 30 listopada.

  Szczegóły w regulaminie konkursu .

  06.11.2017 15:22 | więcej »
 • Jury, w skład którego weszli nauczyciele naszej szkoły, przyznali uczniom następujące miejsca :

  W kategorii kl. I-III

  I m-ce Aleksander Chodurski SP 82

  II m-ce Marta Mastalerz SP 82

  II m-ce Aleksandra Tur SP 82

  III m-ce Ignacy Kaczmarek SP 150

   


  Wyróżnienia
   
  - Anna Barczyk SP 150
   - Tomasz Badylak SP 150
   
   

  W kategorii kl. IV-VII

  I m-ce Jakub Czochara SP 82

  I m-ce Lena Badylak SP 150

  II m-ce Maja Hadło SP 82

  III m-ce Jakub Pękala SP 150

   

  Wyróżnenie


  - Antonina Bałdyga SP 82

   

  Wszystkim laureatom dziękujemy za udział w konkursie i gratulujemy kreatywności w przygotowaniu ciekawych prac.

  Zapraszamy na rozdanie nagród w dniu 26.10.2017r. o godz. 14.00

  w przestrzeni świetlicy - parter Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 82 im. Jana Pawła II.

  20.10.2017 13:53 | więcej »
 • Akcja profilaktyczna Oddziału Promocji Zdrowia Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w m.st. Warszawie

  Szanowni Państwo,

  Oddział Promocji Zdrowia Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w m.st. Warszawie informuje, że przygotował akcje profilaktyczną dotyczącą wszawicy.

   

  19.10.2017 15:28 | więcej »
 •  „Walka Polaków o prawa  w czasach zaborów”- konkurs dla uczniów kl.IV- VII
  Serdecznie zapraszam uczniów kl.IV- VII do wzięcia udziału w konkursie na prezentację multimedialną pt. " „Walka Polaków o prawa w czasach zaborów” organizowanego przez SP nr 341.
    
  18.10.2017 18:43 | więcej »
 • Zebrania z Rodzicami w dniach 23-24.10.2017 r.

  Szanowni Państwo!

  W dniach 23-24.10.2017 r. odbędą się zebrania z Rodzicami zgodnie z poniższym harmonogramem.
  18.10.2017 18:12 | więcej »
 • Bemowski Konkurs Ortograficzny dla dorosłych + Top Lista książki ukochanej - regulaminy
  Z przyjemnością zawiadamiamy, że Poradnia Psychologiczno- Pedagogiczna nr 20 organizuje kolejną, IV edycję Bemowskiego Konkursu Ortograficznego w ramach Europejskiego Tygodnia Świadomości Dysleksji, dla uczniów, rodziców, nauczycieli, przedstawicieli władz, o nagrodę główną Pióro Burmistrza Dzielnicy Bemowo.
  27.10.2017 09:20 | więcej »
 • Warszawskie Święto Drzewa 2017

  Szkoła Podstawowa z Oddz. Int. nr 82 im. Jana Pawła II w Warszawie przyjęła zaproszenie do włączenia się do jesiennej akcji Warszawskie Święto Drzewa, organizowanej przez Zarząd Zieleni m.st. Warszawy i Klub Gaja.

  12.10.2017 18:09 | więcej »
 • Warszawska Olimpiada Języka Angielskiego dla klas II i III
  Serdecznie zapraszam do wzięcia udziału w Warszawskiej Olimpiadzie Języka Angielskiego dla uczniów klas II i III. Zgłoszenia do etapu szkolnego przyjmuję do 11.10.2017 roku, żeby zgłosić uczestnictwo proszę napisać wiadomość przez system Librus.

  Regulamin konkursu oraz szczegółowe zagadnienia w załączniku.
   
  Regulamin_Olimpiad.pdf
  WYMAGANIA_Z_ZAKRESU_WIEDZY_JEZYKOWEJ_DLA_UCZNIOW_KLAS_II.pdf

  Serdecznie zapraszam,
  Barbara Michalak
  03.10.2017 19:40 | więcej »
 • Przedmiotowy Konkurs Informatyczny dla uczniów szkół podstawowych miniLOGIA organizowany przez OEIiZK
  Zapraszamy do udziału w Przedmiotowym Konkursie Informatycznych dla uczniów szkół podstawowych.
  - I etap (szkolny) rozpocznie się  od 25.10 do 15.11 godz. 14.

  Prosimy o szczegółowe zapoznanie się z informacjami związanymi z konkursem zamieszczonymi poniżej.

  http://minilogia.oeiizk.waw.pl/#!/informacje​
  Regulamin konkursu
  Edyta Ciosek
  02.10.2017 17:22 | więcej »
 • Konkurs plastyczny „Jesienna kompozycja” dla uczniów kl. I- III
  Cele konkursu:
  - rozwijanie wrażliwości estetycznej i indywidualnych zdolności twórczych,
  - obserwowanie  zmian zachodzących w przyrodzie jesienią,
  - kształtowanie właściwych postaw wobec przyrody,
  - popularyzowanie wiedzy przyrodniczej wśród uczniów,
  - inspirowanie i rozwijanie zainteresowań,
  - umożliwienie prezentacji uzdolnień plastycznych.
   
  02.10.2017 16:35 | więcej »
 • Konkurs fotograficzny „MOJE ZDROWE I KOLOROWE ŚNIADANIE” dla uczniów z klas 0 – III
  Zespół ds. Szkoły Promującej Zdrowie- Magda Orzoł- Długołęcka zaprasza do wzięcia udziału w Konkursie fotograficznym dla uczniów kl. 0- III pt. " Moje zdrowe i kolorowe śniadanie".
  27.09.2017 17:28 | więcej »
 • Wielka Szkolna Zbiórka Makulatury
  WIELKA SZKOLNA ZBIÓRKA MAKULATURY

  11 października 2017 r. ( środa )
  od godziny 7.30 do 12.30
  Można również zawozić makulaturę bezpośrednio
  do dowolnego skupu makulatury.
  Wychowawcy należy dostarczyć pokwitowanie ilości kilogramów i pieniądze
  do 23 października 2017 r. ( poniedziałek).
  19.09.2017 20:21 | więcej »
 • Szkolna akcja „Nakrętka”
  W tym roku szkolnym  organizujemy w naszej  szkole zbiórkę nakrętek  dla Dawidka i Adasia, podopiecznych FUNDACJI „ZDĄŻYĆ  Z POMOCĄ” 
   
  Zachęcamy wszystkich uczniów z klas I-VII i oddziału przedszkolnego  do wzięcia udziału w akcji charytatywno-ekologicznej polegającej na zbieraniu plastikowych nakrętek po wodzie mineralnej, napojach, sokach, chemii gospodarczej, kosmetykach itp.
  19.09.2017 20:36 | więcej »
 • Zajęcia badmintona dla chłopców kl. II - VII
  Szanowni Państwo, 

  informuję, że zajęcia z badmintona dla chłopców kl. II - VII ruszają do października.
   

  Tomasz Kapla

  19.09.2017 14:43 | więcej »
 • Karta miejska ZTM dla ucznia

  Szanowni Państwo,

  Zapraszamy do odbioru Kart Ucznia złożonych przed wakacjami, które uprawniają uczniów od dnia 1 września 2017 roku do bezpłatnych przejazdów komunikacją miejską.
  Karty są do odbioru w sekretariacie szkoły.

  Dorota Nowak
  Sekretarz szkoły

  19.09.2017 22:59 | więcej »
 • Szkolenia dla uczniów dotyczące programowania w języku Python
  W roku szkolnym 2017/18 OEIiZK w Warszawie zaprasza do uczestnictwa w szkoleniach dotyczących programowania w języku Python. 

  Szczegółowe informacje można uzyskać na stronie:
  https://konkursy.oeiizk.edu.pl/mod/page/view.php?id=691
  Zachęcam do udziału
  Edyta Ciosek
  18.09.2017 23:02 | więcej »
 • Szanowni Państwo, 
  Nastąpiła zmiana terminu rekrutacji na warsztaty teatralne "Dziecko i teatr". 
  Zapraszam zgłoszonych uczniów na rekrutację w piątek dn.22.09.2017r. od godz. 16.30 do 17.30 ( sala nr 3)- zbiórka przy recepcji w holu głównym szkoły. 

  Za zmianę terminu PRZEPRASZAM.
   
  Joanna Cegielska
  18.09.2017 21:00 | więcej »
 • Xlll Olimpiada Matematyczna Juniorów 2017/2018
  Do OMJ może przystąpić każdy uczeń szkoły podstawowej lub gimnazjum. Zawody są trójstopniowe.
  Zawody pierwszego stopnia OMJ składają się z dwóch niezależnych części.
  1.Część korespondencyjna  (zadania tej części zamieszczone są poniżej) - polega na samodzielnym rozwiązaniu ogłoszonych zadań konkursowych oraz przekazaniu swoich rozwiązań na ręce szkolnego koordynatora – p. Eweliny Baran, do dnia 15 października 2017 r.
  Rozwiązania zadań części korespondencyjnej należy redagować na oddzielnych arkuszach formatu A4, zapisanych jednostronnie. W prawym górnym rogu każdego arkusza powinien się znajdować numer zadania. Jeśli uczeń nie brał udziału w części testowej, powinno to zostać odnotowane na każdym arkuszu pod numerem zadania. W lewym górnym rogu każdego arkusza powinny się znajdować dane uczestnika i szkoły: imię i nazwisko uczestnika — napisane WIELKIMI LITERAMI, klasa, nazwa szkoły oraz adres szkoły (ulica, numer domu, kod pocztowy, miejscowość, powiat, województwo).
   
  2.Część testowa - 75-minutowy sprawdzian w warunkach kontrolowanej samodzielności uczestnik odpowiada na 15 pytań testowych. Każde pytanie testowe składa się z trzech niezależnych stwierdzeń, z których część jest prawdziwa, a część fałszywa (mogą być także wszystkie prawdziwe lub wszystkie fałszywe). Zadaniem uczestnika jest rozstrzygnięcie, które z tych trzech stwierdzeń są prawdziwe. Część testowa odbędzie się w naszej szkole w dniu 28 września 2017 r.  
  18.09.2017 13:11 | więcej »
 • UWAGA! Zajęcia taneczne „ Rytm -taniec-muzyka”- rekrutacja

  Szanowni Państwo,

  Ponieważ na zajęcia taneczne „Rytm -taniec-muzyka”  jest bardzo dużo zgłoszeń, dlatego jestem zmuszona  przeprowadzić rekrutację wg poniższego harmonogramu:

  kl. IV -VII dn.19.09.2017r.(wtorek) 16.30-17.30 (godz. bez zmian)

  kl. III dn.21.09.2017r. (czwartek) od 16.30 -17.30 ( godz. bez zmian)

  kl. II dn.21.09.2017r. (czwartek) od.17.30-18.30 (dodatkowa godzina rekrutacji)

  Zbiórka osób zgłoszonych  przy recepcji w holu głównym.

  Wszystkich obowiązuje strój sportowy.

  Zapraszam

  Joanna Cegielska

  18.09.2017 10:05 | więcej »
 • Wybory do Samorządu Uczniowskiego kl. IV-VII
  3-4 października 2017r., podczas przerw od godz. 9:35 do godz. 14:40
  odbędą się powszechne wybory do Samorządu Uczniowskiego.
   
  Wszyscy chętni, którzy chcieliby zgłosić swoją kandydaturę do Samorządu Uczniowskiego proszeni są o przygotowanie plakatu.
   
  Zgłoszenia kandydatów wraz z plakatem wyborczym przyjmowane będą przez opiekuna samorządu p. Ewelinę Baran do dnia 22 września (piątek).
   
  W głosowaniu mają prawo wziąć udział wszyscy uczniowie klas IV-VII.
   
  Ogłoszenie wyników 5 października 2017r. (czwartek).
   
  Załącznik:  ​OBWIESZCZENIE_WYBORCZE.pdf

  Opiekun Samorządu Uczniowskiego
  p. Ewelina Baran
  17.09.2017 20:40 | więcej »
 • „Wkręć się w kropkę” 15.09. 2017 r.
  15.09.2017 r.
  Dzień Kropki- święto kreatywnych działań uczniowskich.
  Uczniowie klas IV- VII przychodzą ubrani w „ kropkowane” elementy garderoby.

  Na lekcjach j. polskiego i na plastyce odbędą się zajęcia z kropką w tle.
   
  Katarzyna Supeł- Sokulska
  14.09.2017 18:05 | więcej »
 • Zasady naboru na zajęcia gimnastyki korekcyjnej

  Coroczny nabór na zajęcia z gimnastyki korekcyjnej do klas I - III odbywać się będzie na następujących zasadach:

  11.09.2017 08:43 | więcej »
 • Rekrutacja na zajęcia pozalekcyjne
  UWAGA !!!
   
  Wzorem ubiegłych lat, w roku szkolnym 2017/2018 w szkole będą realizowane różnorodne zajęcia pozalekcyjne rozwijające zainteresowania, uzdolnienia i pasje naszych uczniów. Zajęcia te odpowiadają potrzebom uczniów i ich rodziców, które określiły wyniki stosownej ankiety oraz możliwościom nauczycieli i specjalistów pracujących w szkole.
  Rekrutacja na w/w zajęcia będzie odbywać się za pomocą systemu elektronicznego.
  10.09.2017 18:14 | więcej »
 • Zebrania z Rodzicami w dniach 11-12.09.2017 r.
  Szanowni Państwo!
  informujemy, że zebrania z Rodzicami odbędą się w dniach:
   

  11.09.2017 r.:

  - kl. I- II - godz.17.30;
  - kl.III - godz. 17.00.
   

  12.09.2017 r.
  -  kl. IV - VII godz. 17.30.

  Prosimy o zapoznanie się z poniższym harmonogramem.
   
   
  Zespół kierowniczy SP nr 82
  07.09.2017 15:44 | więcej »
 •  Rozpoczęcie roku katechetycznego 2017/ 2018
  odbędzie się
  4.09.2017 r. w parafii św. Łukasza Ewangelisty w następujących godzinach:
  15.00 - kl. I - II,
  16.00 -  kl. III - IV,
  17.00 - kl. V - VII.

  Uczniowie uczestniczą we Mszy Świętej pod opieką
  Rodziców, Opiekunów.
  Chętni uczniowie przebywający w świetlicy szkolnej udają się do Koscioła pod opieką wychowawców świetlicy.
  Dyrekcja SP 82
  03.09.2017 23:09 | więcej »

 •  

  Listy uczniów z poszczególnych klas znajdują się w sekretariacie szkoły.

  Na uroczystościach rozpoczęcia roku szkolnego uczniów obowiązuje strój galowy. 

  W dniu 1.09.2017 r. świetlica szkolna realizuje zajęcia opiekuńczo- wychowawcze w godz. 7.00-18.00.

  Dyrekcja SP 82

  30.08.2017 16:15 | więcej »
 • Informacja dotycząca podręczników i materiałów ćwiczeniowych na rok szkolny 2017/2018
  Szanowni Państwo, 
  prosimy o zapoznanie się z informacją dotyczącą podręczników i materiałów ćwiczeniowych na rok szkolny 2017/2018.
   
  Podręczniki materiały ćwiczeniowe do obowiązkowych zajęć edukacyjnych
  w roku szkolnym 2017/2018 dla uczniów klas I – VII zapewnia szkoła.
  Zakup realizowany jest  z dotacji celowej przyznanej przez MEN.
  28.08.2017 00:18 | więcej »
 • Oddział przedszkolny

  Szanowni Państwo,

  informujemy, że dzieci z oddziału przedszkolnego rozpoczynają edukację 
  1 września 2017 r.  

  Oddział funkcjonuje w godzinach 7.30.-17.30. Dzieci mają możliwość skorzystania z zajęć świetlicowych, które rozpoczynają się od godziny 7.00., a kończą o godzinie 18.00.

  Zebranie dla rodziców dzieci z oddziału przedszkolnego odbędzie się 30 VIII o godzinie 18.00w sali numer 5.

  Dyrekcja SP 82

  28.08.2017 00:11 | więcej »
 • ZEBRANIE OPIEKUNÓW DZIECI ROZPOCZYNAJĄCYCH EDUKACJĘ W KLASIE PIERWSZEJ W SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 82 OD 1 IX 2017 R.
  Informujemy, że dnia 30 VIII 2017 r. o godzinie 17.00 w sali gimnastycznej naszej szkoły odbędzie się zebranie rodziców/opiekunów dzieci przyjętych do klas pierwszych.

  Plan spotkania:
  Część I
  - przedstawienie założeń dydaktyczno-wychowawczych realizowanych w roku szkolnym 2017/2018,
  - prezentacja sal dydaktycznych, w których będą prowadzone zajęcia dydaktyczno-wychowawcze,
  - przedstawienie nauczycieli pracujących w poszczególnych klasach pierwszych.
  Część II
  Spotkanie organizacyjne z nauczycielami uczącymi w klasach pierwszych.

  Iwona Seliwiak
  wicedyrektor szkoły
  11.07.2017 13:33 | więcej »
 • Ważne informacje dla Rodziców- bezpieczny wypoczynek podczas wakacji
  Sznowni Państwo,
  W  związku ze zbliżającym sie okresem wakacji zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej wypoczynek.men.gov.pl gdzie można znaleźć poradnik bezpiecznego wypoczynku.
  20.06.2017 15:12 | więcej »
 • ZAKOŃCZENIE ROKU KATECHETYCZNEGO 2016/2017
  22 czerwca 2017 r. (czwartek)
                                                                                              
  Klasy I III (I zmiana)
  Godz. 9.00 – spotkanie rekolekcyjne w kościele (opieka - wychowawcy klas)
  Po  powrocie do szkoły 9.50 - 11.20 - dwie godziny lekcyjne zajęć opiekuńczych z wychowawcą.
  Klasy I – III  (II zmiana) 
  Godz. 11.00 – spotkanie rekolekcyjne w kościele (opieka - wychowawcy klas)
  Po powrocie do szkoły 11.50 -13.20 - dwie godziny lekcyjne zajęć opiekuńczych z wychowawcą.
  Klasy V i IV d, e, f  
  Godz. 12.15 – spotkanie rekolekcyjne w kościele (opieka - wychowawcy klas)
  Przed wyjściem do kościoła 10.30 - 12.00 - dwie godziny lekcyjne zajęć opiekuńczych z wychowawcą.
  Klasy VI oraz IV a, b, c
  Godz. 8.00 – spotkanie rekolekcyjne w kościele (opieka - wychowawcy klas)
  8.50 - 10.20  klasy VI i IV a, b, c - dwie godziny lekcyjne zajęć opiekuńczych z wychowawcą po powrocie z kościoła.
  20.06.2017 12:23 | więcej »
 • Informacja o zwrocie kosztów za uszkodzony/zniszczony podręcznik
  Szanowni Państwo, 
  prosimy o zapoznanie się informacją w sprawie zwrotu kwoty za uszkodzenie, zniszczenie lub niezwrócenie podręcznika lub materiału edukacyjnego przekazanego uczniom.

  INFORMACJA_-_ZAGUBIONE_-_ZNISZCZONE_PODRECZNIKI.pdf

  nauczyciele bibiotekarze 
  19.06.2017 20:31 | więcej »
 •  
   Sala Widowiskowa
  Klasy III - VI
   
  Sala Gimnastyczna
  Klasy I – II

   
   
  8.00  klasy VI
   
  9.15  klasy V
   
  10.30  klasy IV
   
  11.45  klasy III
  (I zmiana)
   

  8.15  klasy II
  (I zmiana)
   
  9.00  klasy II  
  (II zmiana)
   
  13.00  klasy III
  (II zmiana)
   
  10.00  klasy I
   
   

   

  14.06.2017 19:50 | więcej »
 • Odbiór spersonalizowanych Warszawskich Kart Ucznia
  Uprzejmie informujemy, że od poniedziałku 12.06.2017 r. są do odebrania spersonalizowane Warszawskie Karty Miejskie - Karty Ucznia złożone w I terminie.
  Karty będzie można odebrać w pok. nr 9 w godz. 7 - 15.00. Odbiór kart musi zostać pokwitowany przez rodziców lub opiekunów prawnych. 
  Sekretariat
  12.06.2017 17:02 | więcej »
 • &quot; Lato w mieście&quot; spotkanie dla Rodziców- 8 czerwca 2017 r., godz. 18.00
  Zapraszamy Rodziców dzieci biorących udział w akcji „Lato w mieście 2017”, na spotkanie, które odbędzie się w dniu 8 czerwca 2017 r. o godz. 18.00 w Szkole Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 82 im. Jana Pawła II.
   
   
  Dyrektor szkoły
  Barbara Makowska- Opala
   
  Koordynator akcji
  Magda Orzoł- Długołęcka
  05.06.2017 22:50 | więcej »
 • Podsumowanie zbiórki makulatury
  WIELKA ZBIÓRKA MAKULATURY W SP 82 !!!
  W środę 10 maja 2017 r. odbyła się kolejna zbiórka makulatury pod hasłem „ Każda klasa ratuje jedną sosnę” W dalszym ciągu popularność akcji i zaangażowanie uczniów, rodziców i wszystkich pracowników, którzy wspierali swoje wybrane klasy nie spada.
   
  Wszystkim jeszcze raz serdecznie dziękujemy, że zamiast wyrzucać na śmietnik niepotrzebne gazety i stare zeszyty cierpliwie gromadzili i przeznaczyli na naszą zbiórkę makulatury !!!
   
  W II turze zebraliśmy ponad 7 ton makulatury i 1748,51 zł.
  05.06.2017 21:12 | więcej »
 • Organizacja klas IV w roku szkolnym 2017/2018
  Szanowni Państwo,
  Zgodnie z ustaleniami podjętymi podczas spotkania z Rodzicami klas III zamieszczamy do pobrania deklaracje.

  Deklaracja.pdf
  zespół kierwoniczy SP nr 82
  26.05.2017 17:09 | więcej »
 • Zwrot książek do biblioteki

  UWAGA !

  Biblioteka szkolna informuje:
  1. Książki będą wypożyczane do 31 maja 2017 r.
  2. Wszystkie wypożyczone książki należy zwrócić do 9 czerwca 2017 r.
  3. Podręczniki będą przyjmowane od 12 do 21 czerwca 2017 r. według harmonogramu ustalonego z wychowawcami.
  Nauczyciele - bibliotekarze
  24.05.2017 22:16 | więcej »
 • Zebrania z Rodzicami w dniach 22-23.05.2017 r.
  Szanowni Państwo!
  W dniach 22-23.05.2017 r. odbędą się zebrania z Rodzicami zgodnie z poniższym harmonogramem.

  Harmonogram_zebrań_z_Rodzicami_22-23.05.2017.pdf
   
  Zespół kierowniczy SP nr 82
  19.05.2017 16:47 | więcej »
 • „ZAŚPIEWAJ MI  PIOSENKĘ” Szkolny Konkurs Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej
  1. Celem konkursu jest:
  - propagowanie kultury muzycznej wśród dzieci i młodzieży,
  - twórcza wymiana doświadczeń muzycznych wśród dzieci i młodzieży ,
  - rozwijanie talentów estradowych.
  15.05.2017 07:07 | więcej »
 • Szkolna Parada Postaci Literackich konkurs teatralno - recytatorski
  Cele konkursu
  - Propagowanie zamiłowania do czytania książek,
  - Prezentacja ulubionych bohaterów lektur,
  - Odkrywanie i promowanie uzdolnionych uczniów.
  12.05.2017 15:16 | więcej »
 • Warszawski konkurs plastyczno- techniczny &quot;MÓJ PRZYJACIEL ROBOT&quot;

  Cele konkursu:

  - rozbudzenie zainteresowań plastyczno - technicznych,
  - dostarczenie dzieciom możliwości wykazania się swoimi umiejętnościami plastycznymi,
  - rozbudzenie wyobraźni dzieci do twórczych rozwiązań plastycznych i technicznych oraz poszukiwania własnego artystycznego wyrazu,
  - umożliwienie zaprezentowania swojej pracy szerokiej społeczności,
  - dostarczenie radosnych przeżyć i zadowolenia z osiągnięcia sukcesu,
  - zachęcenie uczniów do poznania zasad zdrowej rywalizacji,
  - integracja z kolegami uczęszczającymi do innych szkół.
  12.05.2017 21:59 | więcej »
 • Szkolny konkurs wiedzy „OMNIBUS&quot; dla uczniów klas III
  Cele konkursu:
   
  - Rozwijanie zainteresowań i uzdolnień ucznia.
  - Kształtowanie umiejętności czytania i analizowania  tekstu.
  - Rozwijanie aktywności twórczej.
  - Kształtowanie umiejętności stosowania i wykorzystania zdobytej wiedzy w życiu codziennym.
   
  10.05.2017 17:50 | więcej »
 • ,,Oszczędzamy, marzenia (wakacyjne) swe spełniamy”- konkurs plastyczny dla kl.I- III
   Celem konkursu jest:
  - umożliwienie dzieciom  zaprezentowania swojego;
  - zachęcanie do zainteresowania się oszczędzaniem pieniędzy i racjonalnym ich wydawaniem;
  - rozbudzanie świadomości ekonomicznej u dzieci w wieku wczesnoszkolnym.
  08.05.2017 20:37 | więcej »
 • &quot;Detektyw Grosik 2017&quot;- akcja charytatywna
  Drodzy Uczniowie, Wychowawcy i Rodzice !
   
  Przypominamy,  że w naszej szkole jeszcze tylko przez miesiąc - maj  będzie trwać akcja charytatywna: 
  04.05.2017 21:02 | więcej »
 • Spersonalizowana Warszawska Karta Ucznia- II termin składania wniosków
  Szanowni Państwo,
  informujemy, że w dniach od 15.05 - 6.06.2017 r. należy składać wnioski o wydanie spersonalizowanej karty miejskiej uprawniającej do bezpłatnych przejazdów.
   
  04.05.2017 19:53 | więcej »
 •  
  Cele konkursu:
  Poszerzenie słownictwa z języka angielskiego.
  Rozszerzanie zainteresowań językiem angielskim.
  Ćwiczenie umiejętności kreatywnego wykorzystania surowców.
  Rozbudzanie wrażliwości estetycznej oraz twórczego myślenia młodych ludzi.
  Doskonalenie umiejętności plastycznych.
  03.05.2017 18:18 | więcej »
 • Szkolny konkurs plastyczno- ekologiczny ZABAWKA ZE SKRAWKA

  CELE KONKURSU:
  - Poszerzanie  wiedzy o możliwościach  pozyskiwania  materiałów wtórnych w codziennym  życiu.
  - Wspieranie edukacji  ekologicznej dzieci  w  wieku  wczesnoszkolnym.
  29.04.2017 23:18 | więcej »
 • &quot; Rowerowy Maj&quot;

  Drodzy uczniowie, rodzice i pracownicy szkoły!

  Od 4 do 31 maja nasza szkoła będzie brać udział w kampanii "Rowerowy maj", która promuje zdrowy tryb życia poprzez popularyzację roweru jako środka transportu.

  28.04.2017 09:24 | więcej »
 • XII OGÓLNOPOLSKI KONKURS PAPIESKI „ŚLADAMI JANA PAWŁA II PO POLSCE” w XXX rocznicę II Kongresu Eucharystycznego

  R E G U L A M I N

   Cel konkursu:

  - Zainteresowanie uczniów postacią Papieża – Polaka w 97 rocznicę Jego urodzin i 30 rocznicę III pielgrzymki do Polski (II Kongres Eucharystyczny)

  - Przypomnienie nauczania Jana Pawła II z II Kongresu Eucharystycznego (1987r.)

  - Zachęcanie uczniów do podejmowania prób plastycznych i literackich.
   

  27.04.2017 21:09 | więcej »
 • Ogólnopolski Konkurs „Mój patron” dla uczniów kl. V- VI
  Zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie ogólnopolskim "Mój patron", który organizowany jest przez Szkołę Podstawową nr 94 im. I Marszałka Polski Józefa Piłsudskiego w Warszawie.
  Zadaniem konkursowym jest wykonanie prezentacji multimedialnej na temat Patrona szkoły.
   
  26.04.2017 22:40 | więcej »
 • WYNIKI DZIELNICOWEGO KONKURSU pt. „Słoneczne programowanie” dla klas II – IV
  Z przyjemnością informujemy, że w Dzielnicowym Konkursie " Słoneczne programowanie" uczniowie naszej szkoły uzyskali nastepujące wyniki:
   
  26.04.2017 18:13 | więcej »
 • Konkurs czytelniczy „W każdej szkole są książkowe mole”rozstrzygnięty !

  Poniżej lista osób  nagrodzonych i wyróżnionych w konkursie.
  Wszystkim, którzy się z nami bawili dziękujemy, zwycięzcom gratulujemy!

  Zapraszamy za rok.

  Zespół polonistyczny

  25.04.2017 20:53 | więcej »
 • WIELKA SZKOLNA ZBIÓRKA MAKULATURY
  10 maja 2017 r. ( środa )
  od godziny 7.30 do 12.30
   
  Można również zawozić makulaturę bezpośrednio do dowolnego skupu makulatury.
  Wychowawcy należy dostarczyć pokwitowanie ilości kilogramów i pieniądze
  do 26 maja 2017 r. ( piątek).
  Najbliższy skup znajduje się na ul. Górczewskiej 179 ( naprzeciwko Wola Parku )
  Tel. 505 615 010
  25.04.2017 14:10 | więcej »
 • Dzień otwarty dla Rodziców
  Szanowni Państwo!
  Poniżej znajduje się harmonogram Dnia otwartego, który odbędzie się 24.04.2017r. w godz. 17.30 - 19.00.

  Harmonogram _Dzień_otwarty_24.04.2017_r.xlsx
                                                                                               
                                                                                               
  Zespół kierowniczy SP nr 82
  21.04.2017 17:42 | więcej »
 • "AKROBATYCZNA SZTUKA JAPOŃSKA

  Szanownego Williama Baltucar.

  OSTATNIE PRZEDSTAWIENIE

  przed wyjazdem do Stanów Zjednoczonych Ameryki

  SŁYNNE WYSTĘPY

  DŁUGICH NOSÓW

  pod dyrekcją boga Tingou.

  Rewelacja!"


  W jakim mieście pojawił się plakat tej treści?

  Jaki bohater był związany z tym wydarzeniem?

  21.04.2017 14:55 | więcej »
 • Wyniki II Szkolnego Konkursu Czytelniczego

  7 i 10 kwietnia 2017 r. odbył się II Szkolny Konkurs Czytelniczy organizowany przez bibliotekę szkolną, w którym zmierzyli się chętni uczniowie z klas 2-6.
  Zadaniem uczestników konkursu było rozwiązanie testu i udzielenie odpowiedzi na pytania dotyczące znajomości książek: „Karolcia” i „Atlantyda, wyspa ognia”. Poziom znajomości książek okazał się wysoki, a różnice w zdobytych punktach niewielkie.
  Dziękujemy wszystkim uczestnikom za podjęcie czytelniczego wyzwania i udział w Konkursie, a zwycięzcom gratulujemy i życzymy, by wszystkie przeczytane książki były tak wspaniale zapamiętane!


  Laureatami II Szkolnego Konkursu Czytelniczego zostali:
  20.04.2017 18:51 | więcej »
 • &quot; W każdej szkole są książkowe mole&quot;- pytanie konkursowe nr 10
  W Dniu Wyboru Halt położył na biurku barona kartkę z pewną informacją dotyczącą Willa. Czego dotyczyła ta wiadomość? (Nie cytuj!)

  Pytanie za 2 punkty.
  20.04.2017 14:56 | więcej »
 • VII edycji Programu „Twoje dane -€ Twoja sprawa”- konkurs

  Serdecznie zapraszam uczestników VII edycji Programu „Twoje dane -€ Twoja sprawa”, do udziału w Konkursie na najlepsze opowiadanie pt. „Jak ja/moja rodzina chronimy dane osobowe”.

  20.04.2017 10:19 | więcej »
 • &quot; W każdej szkole są książkowe mole&quot;- pytanie konkursowe nr 9
  "Podjąć musi herosów siedmioro wyzwanie, inaczej pastwą ognia lub burz świat się stanie. Przysięga tchem ostatnim dochowana będzie, a wróg w zbrojnym rynsztunku u wrót śmierci siędzie"


  Jacy półbogowie muszą się zjednoczyć, aby odpowiedzieć na wzywanie Wielkiej Przysięgi?
  Podaj imiona boskich rodziców wymienionych bohaterów.

  Pytanie za 2 punkty.
   
  19.04.2017 15:11 | więcej »
 • Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 82 organizuje konkurs językowy Macmillan Tournament Primary School dla uczniów klas IV - VI ze szkół bemowskich.

  - do 28 kwietnia 2017 roku szkoły chcące wziąć udział w turnieju zgłaszają po jednym wyłonionym na etapie wewnątrzszkolnym kandydacie wśród klas 4, 5 i 6.
  - etap międzyszkolny odbędzie się 12 maja br. o godzinie 9:00.

  Szczegóły organizacyjne będą wysyłane do opiekunów zgłaszających swoich kandydatów do turnieju. 
   
  Organizatorzy:
  Magdalena Bigos
  Urszula Głodowska
  18.04.2017 19:11 | więcej »
 • &quot; W każdej szkole są książkowe mole&quot;- pytanie konkursowe nr 8
  “Kasia wściekle zacisnęła zęby, ale nie odważyła się przestać pedałować. Deptała pedały to jedną nóżką, to drugą, a do głowy przychodziły jej tysiące pomysłów na milsze spędzenie czasu. Podniosła głowę znad kierownicy, rozejrzała się zbolałym wzrokiem po horyzoncie i westchnęła ciężko. Już od pół godziny mijała ten sam stół w dużym pokoju otoczony malowniczym wianuszkiem krzeseł. Dwa metry przed sobą miała regał z książkami i co najgorsze po prawie ośmiu kilometrach jazdy nie zbliżyła się do niego ani o milimetr.”
   
  Do jakiej wyprawy przygotowywali się: Kasia, Basia, Jan i Grzesiek?

  Przypominamy, że następne pytanie pojawi się 19.04.17 r.
   
  12.04.2017 15:44 | więcej »
 • &quot; W każdej szkole są książkowe mole&quot;- pytanie konkursowe nr 7
  „To mój tajemny skarb - …- reszta o nim nic nie wie. My dwaj spróbujemy jeszcze raz. A może jednak znajdziemy ten Złoty Talon ? Na pewno chcesz, dziadku, wydać te pieniądze w ten sposób ?”

  Podaj imię i nazwisko autora oraz tytuł książki, z którego pochodzi cytat.
  11.04.2017 15:25 | więcej »
 • &quot; W każdej szkole są książkowe mole&quot;- pytanie konkursowe nr 6
  “ To była dziura – najdalej wysunięty punkt obronny; wejście do jego domu. Nie, dom jego nie znajdował się blisko zegara, wprost przeciwnie – jeśli tak można powiedzieć. Najpierw ciągnął się długi, ciemny, zakurzony korytarz, z drewnianymi drzwiczkami pomiędzy belkami i z metalowymi bramkami, żeby broniły dostępu myszom. Do budowy tych bramek (...) używał rozmaitych rzeczy, jak płaska blaszka z tarki do sera, wieczko na zawiasach od skarbonki, kwadracik dziurawego cynku ze starej lodówki, druciana packa na muchy. “

  Kto był mieszkańcem tego domu?  – podaj imiona wszystkich członków rodziny.
  10.04.2017 15:49 | więcej »
 • &quot; W każdej szkole są książkowe mole&quot;- pytanie konkursowe nr 5
  Drodzy uczniowie,
  pytanie za 3 punkty, a odpowiedź można przesłać do soboty 08.04. do północy.
   
  Milionerka, spryciula i mechanik to bohaterowie jednej ze współczesnych książek dla młodzieży.
   
  1. Podaj tytuł i autora książki.
  2. Podaj imiona lub pseudonimy trojga bohaterów.
  3. Czym się zajmują w miejscu, w którym się znajdują; w jakim celu to robią?
   
  07.04.2017 15:37 | więcej »
 • Spotkanie informacyjne dla rodziców dotyczące projektu wychowawczo-profilaktycznego o wartościach

  Drodzy Rodzice z radością informujemy, że rozpoczynamy pracę nad projektem wychowawczo-profilaktycznym o wartościach, w ramach którego będziemy mieli okazję współtworzyć z Państwem przedstawienie teatralne pt. "Dziób w dziób".

  Zapraszamy wszystkich chętnych na spotkanie informacyjne, które odbędzie się w najbliższą środę - 12 kwietnia o godz. 17.00 na parterze w starej części szkoły.

  Joanna Chochlewicz

  06.04.2017 20:55 | więcej »
 • &quot; W każdej szkole są książkowe mole&quot;- pytanie konkursowe nr 4
   
  4. Dlaczego Łysy i Luka zdecydowali się przyjąć Kukiego do swojego grona? Jak i gdzie miało się to odbyć?
  06.04.2017 15:17 | więcej »
 • Spersonalizowana Warszawska Karta Miejska
  Zasady wydawania Kart Ucznia:
   
  W związku z planowanym przez władze m.st. Warszawy od dnia 1 września 2017 r. rozszerzeniem katalogu osób uprawnionych do bezpłatnych przejazdów o dzieci ze szkół podstawowych i gimnazjów, uprzejmie informujemy:
   
  1. Karty Ucznia – są to nowe spersonalizowane Warszawskie Karty Miejskie o specjalnym nadruku ważne wraz z wgranym uprawnieniem do bezpłatnych przejazdów.

  2. Karty te będą wyrabiane przez Zarząd Transportu Miejskiego w Warszawie.

  3. Karty Ucznia będą wydawane przez Szkoły. Rodzice indywidualnie nie będą musieli zgłaszać się do POP ZTM.
   
  4. Rodzice proszeni są o wypełnienie wniosku (w załączeniu wzór prawidłowo wypełnionego wniosku), do wniosku należy dołączyć aktualne zdjęcie o wymiarach 3,5 x 4,5 cm (proszę aby zdjęcia były podpisane nazwiskiem). Zdjęcia zostaną zwrócone. Wypełnione wnioski zostaną zebrane przez Szkołę i przekazane do ZTM.
   
  5. Jeśli dziecko korzysta ze zniżek wynikających z Karty Warszawiaka, rodzic lub opiekun prawny powinien na wniosku napisać odręcznie adnotację „e-hologram”. Wówczas posiadane uprawnienie do zniżek wynikających z programu zostaną przekodowane na nową kartę.
   
  6. Termin składania wniosków w szkole do 12 kwietnia 2017 roku.

  W przypadku braku możliwości samodzielnego wydrukowania wniosku należy go pobrać z  sekretariatu szkoły.
  - Wnioski należy złożyć w sekretariacie lub przekazać wychowawcy klasy.
  - Wnioski dostarczone po tym terminie nie zostaną przyjęte.

  W załącznikach do pobrania wzór wniosku oraz druk wniosku do wypełnienia zgodnie z załączonym wzorem.

  Wniosek.pdf
  Wniosek_o_wydanie_karty_miejskiej-przyklad.pdf
  06.04.2017 10:10 | więcej »
 • &quot; W każdej szkole są książkowe mole&quot;- pytanie konkursowe nr 3

  3. Jak Satyrowie wykorzystywali prezenty od Setha?
  05.04.2017 15:25 | więcej »
 • Harmonogram II Szkolnego Konkursu Czytelniczego
  Prosimy o zapoznanie się ze szczegółową listą uczestników oraz harmonogramem 
  II Szkolnego Konkursu Czytelniczego 
   
  05.04.2017 13:07 | więcej »
 • &quot; W każdej szkole są książkowe mole&quot;- pytanie konkursowe nr 2

  2. W kogo bawił się Bobcio?
  04.04.2017 14:28 | więcej »
 • Regulamin konkursu na tekst hymnu Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 82 im. Jana Pawła II w Warszawie ogłoszonego w związku z Jubileuszem 55-lecia istnienia Szkoły

  I Organizator konkursu

  Organizatorem i koordynatorem konkursu na opracowanie tekstu hymnu szkoły jest Dyrektor i Rada Pedagogiczna Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 82 imienia Jana Pawła II w Warszawie.

  03.04.2017 23:06 | więcej »
 • &quot; W każdej szkole są książkowe mole&quot;- pytanie konkursowe
  Drodzy uczniowie,
  poniżej znajduje się piewsze pytanie konkursu czytelniczego:
   

  1. Podaj imię i nazwisko matki Bilbo Bagginsa.
   
  Zespół polonistyczny
  03.04.2017 15:15 | więcej »
 • Konkurs czytelniczy &quot;W każdej szkole są książkowe mole&quot;
  Zasady konkursu:

  Konkurs jest adresowany do uczniów klas 4 - 6.
  • W każdym dniu  tygodnia, w terminie od 3.04. do 21.04. na stronie internetowej naszej szkoły pojawi się pytanie konkursowe, dotyczące książki lub wiersza.
  30.03.2017 22:07 | więcej »
 • &quot;Microphone Star&quot;- laureaci konkursu
  Informujemy, że do dalszych eliminacji międzyszkolnych zakwalifikowały się uczennice:
  Patrycja Chodinow z VID i Karolina Zaborek z VA.
  Gratulujemy
  nauczyciele j. angielskiego
  30.03.2017 13:12 | więcej »
 • &quot;Lapbookowy zawrót głowy&quot; - rozdanie nagród
  Zapraszamy laureatów konkursu "Lapbookowy zawrót głowy" na rozdanie nagród, które odbędzie się 31 marca 2017 r. (piątek) o godz. 9:50 w bibliotece szkolnej.
  Nagrodzone prace można oglądać w bibliotece szkolnej do 7 kwietnia 2017 r.
  nauczyciele bibliotekarze
  30.03.2017 13:02 | więcej »
 • Akcja- Zamknij telefon w szafce, otwórz książkę - Po prostu „Zaczytaj się na przerwach”
  Akcja jest skierowana do uczniów klas 4 – 6, jej głównym celem jest  propagowanie czytelnictwa.
  Już w najbliższy piątek 31.03.17 r. i każdy kolejny piątek kwietnia przynieś do szkoły swoją ulubioną książkę i …
  Czytaj ją na przerwie, rozmawiaj o niej w gronie znajomych, opowiedz i zachęć do jej czytania innych.
  Po prostu „zaczytaj się” i bądź z nami.
   
     
  Zachęca klasa 4 d z wychowawcą
  i Samorząd Szkolny z Opiekunem
  30.03.2017 10:21 | więcej »
 • Wyniki I etapu konkursu ortograficznego ”Z ortografią za pan brat” dla klas III
  Dnia 24 marca w naszej szkole odbył się I etap konkursu ortograficznego  dla uczniów klas III.
  29.03.2017 14:57 | więcej »
 • Akcja „ZNICZ PAMIĘCI” szkolnego koła wolontariatu
  Szanowni Państwo!
  Drodzy Rodzice!
  Koledzy i Koleżanki -Uczniowie – Wolontariusze!
   
  W dniu 28.03.2017. /wtorek/ członkowie Szkolnego Koła Wolontariatu wybierają się na Cmentarz Powstańców Warszawy,  oddać cześć poległym w obronie naszej Ojczyzny.
  27.03.2017 10:03 | więcej »
 • Lista finalistów Międzynarodowego Konkursu Matematycznego Pangea
  W naszej szkole 3 marca odbył się pierwszy etap Międzynarodowego Konkursu Matematycznego Pangea. Przedstawiamy listę finalistów, którzy przeszli do kolejnego etapu:
  25.03.2017 11:06 | więcej »
 • Zebrania z Rodzicami w dniach 27-28.03.2017 r.
  Szanowni Państwo!
  W dniach 27-28.03.2017 r. odbędą się zebrania z Rodzicami zgodnie z poniższym harmonogramem.

  Zebrania_z_rodzicami_w_dniach_27-28.03.2017.pdf
  Zespół kierowniczy SP nr 82
  23.03.2017 16:45 | więcej »
 • Międzyszkolny Konkurs Piosenki Anglojęzycznej Microphone Star 2017
  Serdecznie zapraszamy uczniów klas 4-6 do wzięcia udziału w eliminacjach do Międzyszkolnego Konkursu Piosenki Anglojęzycznej  Microphone  Star 2017 organizowanego przez SSP nr 13 przy ulicy Wóycickiego.
   
  W eliminacjach mogą wziąć udział soliści, duety i zespoły (do 5 osób).
  Każdy uczestnik może wystąpić tylko raz - solo lub w duecie lub w zespole.
   
  19.03.2017 18:00 | więcej »
 • Wzorem lat ubiegłych serdecznie zapraszamy uczniów kl. IV-VI do wzięcia udziału w Festiwalu Nauki, podczas którego uczniowie wystawiają przygotowane przez siebie projekty, pozwalające poszerzyć wiedzę w zakresie nauk przyrodniczych oraz zdobyć ciekawe doświadczenia i inspiracje do własnych poszukiwań. W ramach Festiwalu zostanie zorganizowany konkurs na najciekawsze stanowisko oraz konkurs wiedzy na temat prezentowanych stanowisk.
  Festiwal Nauki "Ciekawi świata" będzie miał miejsce 26 kwietnia 2017 roku w  godzinach 9.00 -12.00.
  Warunkiem uczestnictwa jest zapoznanie się z regulaminem FN (w załączeniu) oraz wypełnienie karty zgłoszenia (w załączeniu) i odesłanie jej w nieprzekraczalnym terminie do 12 kwietnia 2017 r. na adres mailowy przyrodasp82@gmail.com

  Regulamin_Festiwalu_Nauki_2017.pdf
  Karta_zgloszenia_projektu_Festiwal_Nauki_2017.pdf


   
                                                              Organizatorzy Festiwalu Nauki
  Aktualizacja
  24.03.2017 18:55 | więcej »
 • Wyniki konkursu plastycznego &quot;Świat w paski&quot;

  W dniu 16 marca 2017r. Komisja Konkursowa w Szkole Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 82 im. Jana Pawła II w Warszawie wyłoniła laureatów Dzielnicowego Konkursu plastycznego „Świat w paski”. 

  Uroczystość wręczenia nagród zwycięzcom odbędzie się podczas przedstawienia „Wiosna w lesie” 22 marca 2017r. (środa) o godz. 10.45 i 12.45 w naszej szkole - sala widowiskowa.

  Zapraszamy!


  Poniżej lista laureatów konkursu.

  Laureaci_Dzielnicowego_Konkursu_Plastycznego_Swiat_w_paski.doc
   

  Anna Łukasiak
  Aneta Maciocha

    

  18.03.2017 19:40 | więcej »
 • Do końca lutego 2017 w naszej szkole odbywał się, organizowany przez bibliotekę szkolną, konkurs „Lapbookowy zawrót głowy”, skierowany do klas 2-6. Zadaniem uczestników konkursu było przygotowanie oryginalnego, estetycznie wykonanego i interesującego lapbooka na temat swojej ulubionej bądź najciekawszej książki. Na konkurs zostało złożonych 63 prace, które oceniała Komisja Konkursowa w składzie:
  pani Magdalena Świętochowska,
  pani Hanna Olszak,
  pani Agnieszka Przybyszewska.
  Jury wyłoniło następujących laureatów:
  Miejsce I
  1. Nicole Klingiert, kl. 4e, „Ania z Zielonego Wzgórza”
  2. Jagoda Maciejewska, kl. 6c, „Harry Potter i Kamień Filozoficzny”
  3. Witek Pasternak, kl. 4 d, „Kłopoty Rodu Pożyczalskich”
  4. Daria Madej, kl. 4d, „Wierszykarnia”
  Miejsce II
  1. Kamila Szrajner, kl. 4d, „Charlie i Fabryka Czekolady”
  2. Julia Rabiega, kl. 6e, „Harry Potter”
  Miejsce III
  1. Małgorzata Piórczyńska, kl. 4a, „Kroniki Archeo : Komnata Szeptów”
  2. Jeremi Banaszek, kl. 4e, Hobbit albo tam i z powrotem”
  3. Anna Filipczyk, kl. 2a, „Mały Rubi w tarapatach”
  Wyróżnienie:
  1. Joanna Nienacka, kl. 5d, „Zima Muminków”
  2. Adam Pham, kl. 4e, „Jak żyły dinozaury?”
  3. Brak autora i klasy, „Hobbit”
  4. Dominika Lankiewicz, kl. 6e, „Pax”
  5. Oktawia Omatkiewicz, kl. 4e, „Zezia i wszystkie problemy świata”
  6. Zofia Perzyńska, kl. 4e, „Lew Czarownica i stara szafa”
  7. Zuzanna Porzeżyńska, kl. 4a, Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai”
  8. Patrycja Rabiega, kl. 6e, „Zwiadowcy”
  9. Amelia Ryszkowska, kl. 4d, „Harry Potter”
  10. Weronika Krakowiak, kl. 4e „To ja niedźwiedź”
  Nagrody dodatkowe:
  1. Oliwia Pawłowska, kl. 4d, „Piątka z Zakątka”
  2. Julia Melion, kl. 4d, „Spirit Animals”
  3. Mateusz Łukasiewicz, kl. 6e, „Chłopcy z Placu Broni”
  4. Maja Hadło, kl. 5a, „Wielka encyklopedia – psy – zdrowie”
  Rozdanie nagród nastąpi w ostatnim tygodniu marca 2017 r. w bibliotece szkolnej.
  Laureaci konkursu zostaną poinformowani o dacie wręczenia nagród osobiście.
  Nagrodzone prace będzie można obejrzeć w bibliotece szkolnej.
   
  Gratulujemy zwycięzcom twórczych prac, kreatywności i niesamowitych pomysłów, a wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w Konkursie oraz za pracę włożoną w wykonanie lapbooków!
   
  Nauczyciele – bibliotekarze
   
   
  14.03.2017 20:06 | więcej »
 • Szkolny konkurs wielkanocny „NAJPIĘKNIEJSZA PISANKA”

  CELE KONKURSU:
  1. Nawiązanie do tradycji Świąt Wielkanocnych.
  2. Pobudzanie inwencji twórczej i fantazji w zakresie wykonywania pisanek wielkanocnych.
  3. Rozbudzanie kreatywności.  REGULAMIN KONKURSU:
   
  Konkurs przeznaczony jest dla uczniów klas  I – III
  1. Przedmiotem konkursu są wyłącznie formy przestrzenne – obowiązuje kształt jaja.
  2. Każdy uczeń może wykonać jedną pisankę wykonaną na wydmuszce, jajku styropianowym,  na balonie  lub innym materiale.
  3. Technika ozdobienia jaja jest dowolna, wysokość jajka: do 25cm
  4. Głównym kryterium oceny prac będą walory artystyczne i estetyczne, różnorodność materiałów oraz wkład pracy ( nie przyklejamy kupionych naklejek).
  Prace powinny być opatrzone:  czytelnym imieniem i nazwiskiem ucznia, klasą, do której uczęszcza.
  Ocena zostanie dokonana w trzech  kategoriach wiekowych:
  kategoria I – klasy I   kategoria II– klasy II i III.
  Prace należy składać do 6 kwietnia 2017 r w sali 5 p. Krystyny Nadolskiej i w sali 215A u p. Marzenny Bendyk.
  Oceny prac dokona komisja powołana przez organizatorów konkursu.
  5. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymają dyplomy i upominki, a dla zwycięzców przewidziano atrakcyjne nagrody.
  6. Rozstrzygnięcie konkursu – ogłoszenie wyników i wręczenie nagród odbędzie się podczas Apelu Wielkanocnego.
   
  ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W KONKURSIE
   Organizatorzy:
  Krystyna Nadolska
  Marzenna Bendyk
  12.03.2017 20:41 | więcej »
 •         

  Zapraszamy uczniów kl. IV - VI
  do wzięcia udziału
  w XI WARSZAWSKIM KONKURSIE MATEMATYCZNO – INFORMATYCZNYM
  „Multimedialna Matematyka”.
  Konkurs odbywa się pod honorowym patronatem
  Mazowieckiego Kuratora Oświaty
  oraz Burmistrza Dzielnicy Śródmieście m. st. Warszawy.

  W ramach konkursu uczniowie przygotowują prezentację multimedialną w programie PowerPoint na jeden z tematów obejmujących treści matematyczne z zakresu szkoły podstawowej zamieszczony w regulaminie konkursu.
   
  Prace powinny być wykonane indywidualnie bądź w zespołach dwuosobowych.
  Praca konkursowa nie może przekraczać 15 slajdów.
   
  Wykonane prace  należy przekazać nauczycielowi zajęć komputerowych, matematyki lub przesłać na adres edytac1@o2.pl do dnia 12.04.17 r.


  Pliki do pobrania
  12.03.2017 20:24 | więcej »
 • 08.03.2017 16:42 | więcej »
 • Wyniki Dzielnicowego Konkursu &quot; Bezpieczna przygoda z Internetem&quot;
  Z przyjemnością informujemy, że Dzielnicowy Konkurs pt. „ Bezpieczna przygoda z Internetem” został rozstrzygnięty.

  Dziękujemy wszystkim, którzy podjęli wyzwanie i spróbowali swoich sił w konkursie.

  Prosimy o zapoznanie się z wynikami.
  LAUREACI_DBI_2017.pdf
  Organizatorzy:
  Edyta Ciosek
  Ewelina Baran
  05.03.2017 18:37 | więcej »
 • Dzielnicowy Konkurs Informatyczny „Słoneczne Programowanie”
  Zapraszamy uczniów z klas II - IV do udziału w Dzielnicowym Konkursie Informatycznym „Słoneczne Programowanie”, organizowanym przez SP nr 357 w Warszawie.

  Konkurs polega na przygotowaniu gry komputerowej zręcznościowej w środowisku Scratch, na dowolny temat.

  1. Prace konkursowe muszą być wykonane indywidualnie.
  2. Ocenione zostaną na podstawie następujących kryteriów:
  - oryginalny pomysł scenariusz (fabuła gry),
  - ciekawy sposób wykonania,
  - realizacja (dopracowanie),
  - wartość informatyczna.
  3. Pliki należy zapisać według wzoru imie_nazwisko_kl_sp_nr.

  Uczniów naszej szkoły proszę o przesłanie prac na adres edytac1@o2.pl lub przekazanie nauczycielowi zajęć komputerowych do dnia 11 kwietnia 2017 r.

  Na konkurs należy nadsyłać prace, które nie były publikowane i nagradzane w  innych konkursach.

  Regulamin_Sloneczne_programowanie.doc
  Edyta Ciosek
  02.03.2017 23:50 | więcej »
 • Konkurs dla uczniów klas VI „Tajemnicza liczba π”

  Liczba π (czyt. „pi”)  – zapisywana jako 3,14... zwana też ludolfiną – jest najsłynniejszą ze wszystkich stałych matematycznych.
  Jako jedyna liczba ma swoje święto, które obchodzone jest 14 marca.

  Z tej okazji w naszej szkole organizowany jest konkurs pt. „TAJEMNICZA LICZBA PI”.
  Uczniowie klas VI mogą wykonać plakat według własnego pomysłu ilustrujący Panią Pi
  lub napisać pi-emat, czyli wiersz o liczbie Pi.

  Regulamin konkursu
   
  1. Celem konkursu jest:
  - rozwijanie zainteresowań i uzdolnień matematycznych uczniów,
  - pobudzanie uczniów do twórczego myślenia,
  - popularyzacja matematyki,
  - rozwijanie inwencji twórczej uczniów.
  1. Konkurs adresowany jest do uczniów klas VI.
  2. Każdy uczestnik może zgłosić do konkursu tylko jeden plakat lub jeden wiersz.
  3. W konkursie mogą brać udział tylko oryginalne, nigdzie niepublikowane prace.
  4. Plakaty mogą być wykonane w formacie A3 lub A4 oraz dowolnej technice i dostarczone do nauczycieli matematyki do dnia 10 marca 2017 r.
  5. Prace, które nie będą spełniały wymogów regulaminu nie zostaną ocenione.
  6. Komisja w swojej ocenie będzie brała pod uwagę: zgodność
   z tematyką, oryginalność potraktowania tematu, walory estetyczne.
  7. Lista laureatów zostanie ogłoszona 14 marca 2017 r. na sali widowiskowej Bemowskiego Centrum Kultury.
   
  Paulina Bielak
  03.03.2017 09:51 | więcej »
 • Konkurs plastyczny &quot;Świat w paski&quot; dla uczniów szkół podstawowych klas 0-III oraz wychowankowów bemowskich przedszkoli
  1. Cele Konkursu:
   - przedstawienie oczyma dzieci walorów otaczającego nas świata,
   - rozwijanie wyobraźni dzieci,
   - dostrzeganie nietypowych elementów przyrody,
   - ukazanie świata w niekonwencjonalny sposób.

   
    
  Regulamin Konkursu:


  Organizator: wychowawcy klasy IId i IIIb –Anna Łukasiak, Aneta Maciocha
   
  2. Czas trwania Konkursu
           Prace należy składać do 13.03.2016 do pani Anny Łukasiak (sala nr 4 parter)
          
   lub pani Anety Maciocha  (sala nr 216 I piętro)
   
  3. Warunki uczestnictwa

  Uczestnikami Konkursu mogą być uczniowie szkół podstawowych klas 0-III oraz wychowankowie bemowskich przedszkoli.
  Uczestnicy przygotowują prace plastyczne przy wykorzystaniu dowolnych technik plastycznych w formacie A4 lub A3. Tematem prac powinien być otaczający nas świat przedstawiony za pomocą pasków w formie płaskiej lub przestrzennej.
   
  4. Termin i warunki dostarczenia prac
  1. Prace należy przesłać pocztą lub dostarczyć osobiście do Organizatora Konkursu,
   na adres:                              
                                                       Aneta Maciocha, Anna Łukasiak
  Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 82
  ul. Górczewska 201
  01-459 Warszawa
   
  Prace są zgłaszane do Konkursu przez opiekuna zajęć lub nauczyciela. Na odwrocie każdej pracy należy wpisać imię, nazwisko i wiek autora, tytuł pracy, adres i telefon placówki oraz imię i nazwisko opiekuna.
   
  1. Prace nadesłane po terminie nie będą oceniane.
  2. Organizatorzy nie ponoszą odpowiedzialności za uszkodzenia powstałe podczas przesyłki.
  3. Prace przechodzą na własność Organizatora i nie będą odsyłane.
   
  5. Zasady przyznawania nagród
  1. Komisja wyłoni zwycięskie prace w trzech przedziałach wiekowych:
   • szkoły podstawowe klasy II-III,
   • oddziały przedszkolne- klasy I,
   • wychowankowie przedszkoli.
   
  Rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się 17.03.2016. o wynikach uczestnicy zostaną poinformowani przez organizatorów osobiście lub pocztą elektroniczną. Nazwiska laureatów będą umieszczone na stronie internetowej Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi Nr 82.
  Zapraszamy do udziału
  Organizator:
  Anna Łukasiak
  Aneta Maciocha
   
  25.02.2017 20:35 | więcej »
 • Zaproszenie na spotkanie informacyjne dla rodziców - 3.03.2017 r.
  Szanowni Państwo,
   
  Uprzejmie informujemy, że Pan Błażej Poboży, Zastępca Burmistrza Dzielnicy Bemowo m.st. Warszawy, organizuje spotkanie informacyjne dla rodziców, które będzie dotyczyć planowanej organizacji pracy bemowskich placówek oświatowych od 1 września 2017 roku.
  Spotkanie odbędzie się 3 marca 2017 roku (piątek) o godzinie 18.00 w sali widowiskowej w Bemowskim Centrum Kultury w Dzielnicy Bemowo m.st. Warszawy  przy ul. Górczewskiej 201 (wejście od ul. Konarskiego).

  Serdecznie zapraszamy rodziców, którzy są zainteresowani uzyskaniem informacji na temat wdrażania reformy oświaty na Bemowie oraz planowanej organizacji pracy placówek w nowym roku szkolnym.

  Prosimy o zapoznanie się z programem spotkania zamieszczonego w załączniku:


  3-03-17_Program_spotkania.pdf
   
  Zespół kierowniczy SP nr 82
   
  25.02.2017 20:18 | więcej »