Szkolny konkurs plastyczny „CHODŹ, POKAŻĘ CI MÓJ KAJ”

W dniu 27 listopada został rozstrzygnięty szkolny konkurs plastyczny dla uczniów klas trzecich „Chodź, pokażę Ci mój kraj”. Zadaniem uczestników konkursu było zaprojektowanie kartki pocztowej, ukazującej to, co jest w Polsce najpiękniejsze.

W rozstrzygnięciu konkursu brali udział nauczyciele edukacji wczesnoszkolnej. Wśród 24 zgłoszonych prac komisja wyłoniła dziewięciu laureatów:

I miejsce – Zofia Busz   kl. 3 a

II miejsce – Maurycy Markowski kl. 3 c

III miejsce – Alicja Suchecka   kl. 3 g

Wyróżnienia:

Julia Rejman     kl. 3 c

Oliwia Gawron  kl. 3 c

Jagoda Czyż   kl. 3 d

Aniela Marton   kl. 3 c

Jagoda Gocałek     kl. 3 a

Wojciech Wiliński   kl. 3 c

Laureatom zostaną wręczone dyplomy i nagrody książkowe ufundowane przez Radę Rodziców.

Gratulujemy i dziękujemy za udział w konkursie.

Organizatorzy:

Teresa Janiaczyk