Menu główne

 • Finały WOM Warszawa w Badmintonie
  Dnia 18.11.2019 r. w Arenie Ursynów odbył się finał Warszawskich rozgrywek Badmintonowych.
  Drużyna młodzików w składzie Maciej Knych, Jakub Wróblewski, Piotr Walczak, opiekun grupy Tomasz Kapla reprezentowała Bemowo. 
  W klasyfikacji ogólnej po wielu trudnych i emocjonujących meczach zajęliśmy II miejsce w Warszawie !!
  Tomasz Kapla
  20.11.2019 19:32 | więcej »
 • Unihokejowe sukcesy naszych reprezentacji dziewcząt i chłopców
  W dniach od 12-15 listopada odbyły się turnieje unihokejowe Bemowskich Szkół. 
  12.11.2019 r.  reprezentacja dziewczynek z klas IV-VII zajęła IV miejsce w składzie: Natalia Chrzanowska , Anna Janczura, Martyna Kokocińska, Irina Politanska, Weronika Krakowiak, Milena Mackun, Amelia Kopczewska, Weronika Wilczek, Patrycja Narożańska, Klaudia Borowicz, Nikola Chomicz , Anna Zejglic
  Opiekun drużyny Tomasz Kapla 
  13.11.2019 r. reprezentacja chłopców z klas VI zajęła II miejsce w składzie: Jakub Ciesielski, Szymon Werner, Jan Okniński, Bartosz Wróblewski, Hubert Grzymała, Karol Włodarczyk, Mikołaj Czerwiński, Mateusz Krawczyk, Damian Skawiński, Kacper Pluta 
  Opiekun drużyny: Tomasz Kapla 
  14.11.2019 r. reprezentacja młodziczek z klas VII-VIII zajęła III miejsce w składzie : 
  Wiktoria Boczarska, Weronika Wyśmierska, Maja  Konarzewska, Amelia Fukowska, Godlewska Kamila, Julia Zozula, Nikola Chodinow, Małgorzata Runo, Oliwia Pawłowska
  Opiekun drużyny: Urszula Szczyplińska 
  15.11.2019 r. reprezentacja młodzików zajęła I miejsce w Dzielnicy Bemowo w składzie: 
  Maciej Knych, Maksymilian Polański, Maciej Omelańczuk, Wiktor Król, Tymoteusz Nowak, Stańczak Mateusz, Daniele Cozollino, Maciej Milewski, Kacper Wrona
  Opiekun drużyny Tomasz Kapla 

  Wszystkie drużyny walczyły z wielkim zaangażowaniem i determinacją. Gratulujemy wyników !!! 
  Życzymy dalszych sukcesów reprezentacji młodzików w Finałach Warszawy dnia 2.12.2019 r. 
  20.11.2019 19:16 | więcej »
 • Dzielnicowe rozgrywki w Badmintona 2019

  W dniach 7- 8 listopada w SP 150 ul. Thommego odbyły się Dzielnicowe Zawody Badmintona . Celem zawodów było propagowanie dyscypliny sportowej jaką jest badminton i wyłonienie najlepiej grających zawodników wśród szkół bemowskich. Rozgrywki odbyły się w dwóch kategoriach wiekowych: grupa młodsza i grupa starsza, dziewczęta i chłopcy. Uczniowie naszej szkoły  wystartowali we wszystkich kategoriach wiekowych. Umiejętności naszych badmintonistów były bardzo wysokie, a efektem są miejsca medalowe.  Złoci medaliści będą reprezentowali  Bemowo na WOM.

  13.11.2019 21:48 | więcej »
 • Wyniki konkursu fotograficznego „ Jesień na Bemowie”

  W dniu 8 listopada został rozstrzygnięty konkurs  fotograficzny „ Jesień na Bemowie”. Celami konkursu było : rozwijanie zainteresowań własną miejscowością i regionem, propagowanie  wśród dzieci wiedzy na temat mniej znanych miejsc w dzielnicy oraz  uwrażliwianie na piękno zmieniającej się przyrody. Ku naszemu miłemu zaskoczeniu w konkursie wzięło udział bardzo wielu uczniów. W wykonanych fotografiach można było znaleźć ciekawe zakątki naszej pięknej dzielnicy.  Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy !!!

  07.11.2019 21:49 | więcej »
 • Wyniki konkursu fotograficznego „Mój czworonożny przyjaciel”

  Konkurs  skierowany był do uczniów klas II i III. W jego rozstrzygnięciu  brały udział dzieci z czterech klas, które nie uczestniczyły  w konkursie. Głosowanie odbywało się poprzez oddanie przez każde dziecko jednego głosu na wybrane zdjęcie. Komisja konkursowa składała się z dwóch nauczycieli edukacji wczesnoszkolnej oraz dwóch uczniów. Oddane głosy liczone były przez ucznia  z klasy III Macieja Nerek oraz uczennicę z klasy II Rozalię Zagórską.

  06.11.2019 20:03 | więcej »
 • Konkurs historyczny pt. "Powstanie Warszawskie w świadomości potomnych"

  W związku z 75 rocznicą Powstania Warszawskiego Muzeum Niepodległości i Fundacja "Warszawa Walczy 1939-1945" ogłosiły konkurs historyczny pt. "Powstanie Warszawskie w świadomości potomnych".

  Była to 7 edycja konkursu, której celem było utrwalenie w pamięci bohaterskiego czynu powstańców, żołnierzy  i ludności Warszawy o wolność naszej stolicy.

  Uczniowie naszej szkoły odnieśli w tym konkursie duży sukces.

  Julia Ciosek z klasy VII D zajęła III miejsce, a uczennice z klas VIII - Iga Marusik i Oliwia Zięba - wyróżnienie.

  Opiekun uczennic 

  Wiesława Karasiewicz

  06.11.2019 20:01 | więcej »
 • Bemowskie eliminacje do LIII Warszawskiej Olimpiady Młodzieży w grze w szachy.

  22 października 2019 r. w Szkole Podstawowej nr 321 w Warszawie odbyły się bemowskie eliminacje do Warszawskiej Olimpiady Młodzieży w grze w szachy. Naszą szkołę reprezentowały dwie drużyny w składzie:

  Grupa młodsza: Sułko Jakub, Gryz Jakub, Włodarczyk Karol, Wróblewska Kinga

  Grupa starsza: Sawiak Marek, Mech Karol, Milewski Maciej, Pułkowska Anna

  Drużyny rywalizowały w grze w szachy na czas (15 min.) systemem rozgrywek „każdy z każdym”. Po zaciętej walce grupa młodsza zajęła V miejsce, a grupa starsza III miejsce.

  Uczniowie dali z siebie wszystko i należą im się gratulacje!

  Galeria

  Marcin Kaźmierczak

  23.10.2019 08:07 | więcej »
 • Wyniki szkolnego konkursu plastycznego dla klas 0-III „Portret mojego nauczyciela”

  Bardzo dziękujemy wszystkim uczniom za udział w szkolnym konkursie plastycznym, którzy w sposób pomysłowy stworzyli portrety nauczycieli uczących w naszej szkole.
  Wyniki konkursu:

  15.10.2019 17:50 | więcej »
 • II miejsce klasy III d w Międzyszkolnej Grze Terenowej Śladami AK

  27 września klasa III d podzielona na dwa bataliony pod dumną nazwą "Zośka" udała się na Stare Miasto, by wziąć udział w grze terenowej "Śladami Armii Krajowej" organizowanej przez SP 350 pod patronatem Prezydenta m. st. Warszawy Pana Rafała Trzaskowskiego.

  Po niemal pięciu godzinach przechodzenia z punktu na punkt, gdzie uczniowie rozwiązywali zagadki i dzielnie odpowiadali na pytania dotyczące Armii Krajowej i Powstania Warszawskiego, udało się grę ukończyć i zająć II miejsce!

  Gratulujemy sukcesu!

  wychowawca- Joanna Chochlewicz

  15.10.2019 17:51 | więcej »
 • Dzielnicowe Indywidualne Biegi Przełajowe 2019

  W dniu 24 września 2019r. najlepsi biegacze naszej szkoły wzięli udział w zawodach  sportowych Indywidualne Biegi Przełajowe Bemowskich Szkół Podstawowych. Zawody odbyły się w Parku Górczewska. Zawodnicy startowali w dwóch kategoriach wiekowych. Grupa młodsza klasy 5-6 i grupa starsza klasy 7-8.

  Startujący mieli do pokonania dystans 800m i 1000 m. 

  Wszyscy startujący w tym biegu pokazali prawdziwego ducha walki. Nasza szkoła wystawiła zawodników we wszystkich kategoriach wiekowych.

  W punktacji końcowej wszystkich startujących 12 szkół Dzielnicy Bemowo zajęliśmy :

  Dziewczęta: grupa młodsza   II m                                              Chłopcy: grupa młodsza IV m

                      grupa starsza      IV m                                                          grupa starsza     II m

  05.10.2019 17:54 | więcej »

Certyfikaty