Menu główne

Archiwum 2017/2018

  • X Międzyszkolny Konkurs Fotograficzny „Symbole Ducha Świętego”

    czniowie naszej szkoły wzięli udział w X Międzyszkolnym Konkursie Fotograficznym „Symbole Ducha Świętego”.

    Wyniki dotarły do nas w dzień zakończenia roku szkolnego i są dla nas miłą niespodzianką:

     

    I miejsce zdobył Karol Wieczorek z kl. III b,

    III miejsce – Jakub Czochara z kl. VI e,

     

    natomiast 2 prace

     Zuzanny Porzeżyńskiej i Matyldy Bieniak zostały zakwilifkowane do wystawy pokonkursowej.

    Wszystkim uczniom, którzy wzięli udział w konkursie serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

                                                                                             Anna Przybyła 

    28.06.2018 23:48 | więcej »
  • Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego ,, Mój sportowy sukces Warsa i Sawa"

    „Nigdy, nigdy, nigdy, nigdy się nie poddawaj.” 
                                               
                                                   Winston Churchill

    18.06.2018 10:17 | więcej »
  • Wyniki  konkursu plastyczno- technicznego „POMAGAMY INNYM” 

    W czerwcu 2018r. odbył się szkolny konkurs „Pomagamy Innym”, który był jednocześnie zorganizowany w ramach akcji charytatywnej  „Pomagamy Julii”.

    W związku z tym skład jury był mieszany : nauczyciel + rodzice zaangażowani w akcję.

    Komisja w składzie :
    p. Teresa Janiaczyk
    p. Aneta Ciechańska
    p. Justyna Knotek- Pędziwiatr

    wyłoniła n/w laureatów konkursu:

    17.06.2018 19:31 | więcej »
  • Konkurs Matematyczny „LICZĘ NA MALOWNICZEJ”!

    Trzyosobowa drużyna matematyków z naszej szkoły pod opieką p. Katarzyny Żurek w składzie:

    1. Jacek Włodarczyk kl. VII d

    2. Tymoteusz Nowak kl. VI a

    3. Filip Styś kl. VI a

    wzięła udział 29 maja  w Turnieju Matematycznym „Liczę na Malowniczej” o tytuł „Matematycznego Asa”, który odbył się w Szkole Podstawowej nr 87 przy ulicy Malowniczej.
     

    10.06.2018 20:35 | więcej »
  • Wyniki Konkursu Fotograficznego„ Moja sportowa rodzina”
    Z przyjemnością informujemy, że konkurs fotograficzny
    „ Moja sportowa rodzina” został rozstrzygnięty.
    10.06.2018 18:41 | więcej »
  • OGÓLNOPOLSKIE KONKURSY  Z JĘZYKA POLSKIEGO

    W kwietniu i w maju 13 uczniów z klas IV wzięło udział w ogólnopolskich konkursach z języka polskiego – PANDA  i ALBUS.

    Na 1053 uczestników z Polski 8 uczniów naszej szkoły otrzymało nagrody i wyróżnienia.

    08.06.2018 19:19 | więcej »
  • 19 kwietnia w Szkole Podstawowej nr 316 im. Astrid Lindgren odbył się drugi etap Dzielnicowego Konkursu Matematycznego GENIUSZ.

    Nasi uczniowie licznie zasilili grono laureatów!

    07.06.2018 21:25 | więcej »
  • W dniu 24 maja 2018 roku w Hali Sportowej ZS RCUKU w Sochaczewie  odbyły się zawody badmintona dziewcząt i chłopców (grupa młodsza) o Mistrzostwo Mazowsza  w ramach  Warszawskiej Olimpiady Młodzieży.

    Naszą Szkołę reprezentowali następujący uczniowie:

    CHŁOPCY:

    Maciej Knych, Jakub Wróblewski.

    Serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów sportowych!!!

    Opiekun:

    Tomasz Kapla

    07.06.2018 21:23 | więcej »
  • VI edycja ogólnopolskiego konkursu na prezentację multimedialną „Świadomy uczeń – zdrowy dorosły”

    W SP w Słominikach odbyła się VI edycja ogólnopolskiego konkursu "Świadomy uczeń - zdrowy dorosły", której celem było przygotowanie prezentacji multimedialnej na temat „Moje dane osobowe w moich rękach. Skuteczna ochrona danych osobowych”. 

    Serdecznie gratulujemy

    Mateuszowi Karpińskiemu z kl. VII c,

    który otrzymał wyróżnienie.

    Edyta Ciosek

    07.06.2018 21:20 | więcej »
  • KONKURS MULTIMEDIALNY „ CUDZE CHWALICIE, SWEGO NIE ZNACIE-MURANÓW”

    W konkursie multimedialnym pt. "Cudze chwalicie swego nie znacie - Muranów" pod honorowym patronatem Mazowieckiego Kuratora Oświaty uczennica kl. 5d Daria Madej uzyskała wyróżnienie.

    Gratulujemy!!!

    Edyta Ciosek

    07.06.2018 21:18 | więcej »
  • Dzielnicowy Konkurs Pięknego Czytania „Klechdy sezamowe”

    Gratulujemy uczniowi klasy 5 d Wojtkowi Krasnowskiemu za zajęcie II miejsca w Dzielnicowym Konkursie Pięknego Czytania „Klechdy sezamowe” organizowanym w Szkole Podstawowej nr 150 z okazji podsumowania obchodów Roku Bolesława Leśmiana.

     Bożena Kotarska

    07.06.2018 21:18 | więcej »
  • XII Warszawski Konkurs Matematyczno – Informatyczny  oraz I  Warszawski Konkurs Przyrodniczo – Informatyczny

    W SP nr 210 im. Bohaterów Pawiaka w Warszawie odbył się XII Warszawski Konkurs Matematyczno –Informatyczny oraz I  Warszawski Konkurs Przyrodniczo  Informatyczny pod patronatem Burmistrza Dzielnicy Śródmieście m. st. Warszawy oraz Mazowieckiego  Kuratora Oświaty.

     Uczniowie naszej szkoły osiągnęli w nim wspaniałe wyniki:

    07.06.2018 21:15 | więcej »
  • SZKOLNY KONKURS PIOSENKI

    KL. I-III

    Soliści :
    1 Miejsce- Matylda Bryła z kl.II b
    2 Miejsce - Maja Galska z kl.1g
    3 Miejsce- Leonard Markiewicz z kl.III a

    Wyróżnienia:
    Alicja Jarocka z kl.1b
    Matylda Krzysztoszek z kl.1g

    Zespoły wokalne:
    1 Miejsce -Zespół wokalny kl. III ( III a, g, i)
    2 Miejsce- Zespół wokalny z kl.1g
    3 Miejsce- Zespół Ananasy z kl. II b


    Wyróżnienie:
    Zespół wokalny z kl. III c

    17.06.2018 19:24 | więcej »
  • MIĘDZYNARODOWY KONKURS KANGUR MATEMATYCZNY 2018!

    Konkurs jest organizowany przez Towarzystwo Upowszechniania Wiedzy i Nauk Matematycznych.

    W Polsce konkursowi patronują:  Wydział Matematyki i Informatyki Uniwersytet Mikołaja Kopernika

     i Polskie Towarzystwo Matematyczne.

    Wśród uczestników naszej szkoły wyróżniono w tym roku 32 uczniów.

    28.05.2018 12:08 | więcej »
  • XI Ogólnopolski Konkurs„Ekologia w moim domu”

    W Szkole Podstawowej nr 1 im. Ks. Stanisława Konarskiego w Lublinie odbył się finał  XI Ogólnopolskiego Konkursu „Ekologia w moim domu”.

    Nasi uczniowie Stanisław Wojnowski oraz Wiktor Okoniewski z klasy IVf zajęli we wspomnianym konkursie III miejsce.  

    Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych tak wspaniałych sukcesów.
     

    Tomasz Oder 

    28.05.2018 12:05 | więcej »
  • OGÓLNOPOLSKI KONKURS CHEMICZNY „ALCHEMIK”

    W VIII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Chemicznego  „Alchemik”, który odbył się w naszej szkole 07.03.2018 udział wzięło 36 uczniów z klas siódmych. Organizatorem konkursu jest Stowarzyszenie Upowszechniania Wiedzy i  Kultury Regionalnej „Pokolenie” w Grodzisku Mazowieckim. Ideą konkursu jest  propagowanie nauk ścisłych  i  szerzenie wśród młodzieży wiedzy z zakresu chemii.  

    Najlepszą wśród naszych uczniów okazała się uczennica klasy VII d  

    Magda Prokopowicz uzyskując wynik bardzo dobry.  

    24.05.2018 22:45 | więcej »
  • FINAŁ WARSZAWSKIEJ MAŁEJ OLIMPIADY MATEMATYCZNEJ  2018

    W Szkole Podstawowej Nr 65 na warszawskim Żoliborzu odbył się finał Międzyszkolnego Konkursu Matematycznego dla uczniów klas trzecich.

    23.05.2018 19:21 | więcej »
  • Z ORTOGRAFIĄ ZA PAN BRAT"

    10 kwietnia 2018 r odbył się finał XV Międzyszkolnego Konkursu Ortograficznego dla uczniów klas trzecich szkół podstawowych m. st. Warszawy "Z ORTOGRAFIĄ ZA PAN BRAT".

    Wśród zwycięzców jest uczennica naszej szkoły - Ania Poniatowska z klasy 3c, która zajęła I miejsce i zdobyła tytuł Mistrza Ortografii

    Serdecznie Ani gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów :-)

    Anna Kostecka

    19.05.2018 15:26 | więcej »
  • VIII edycja Konkursu poetyckiego „Złota Biedronka”

    Konkurs stołeczny pod patronatem Mazowieckiego Kuratora Oświaty

     

    Z przyjemnością informujemy, że uczennica naszej szkoły

    Zuzanna Wronowska z klasy 7 e

    została laureatką Konkursu Poetyckiego „Złota biedronka”

    w kategorii klas 6 – 7

    Zuzi i wszystkim uczestnikom konkursu gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów na polu poetyckim -

     Bożena Kotarska

    09.05.2018 22:51 | więcej »
  • Szkolny konkurs "W każdej szkole są książkowe mole"

    Drogie Mole Książkowe!
     

    W II tygodniu zmagań czytelniczych nastąpiły niewielkie zmiany wśród najlepszych
    Moli Tygodnia:


    1. Amelia Ryszkowska kl. V d

    2. Julia Melion kl. V d

    3. Karolina Wiśniewska kl. VII d

    A już w piątek 27 kwietnia 2018 r. poznamy osoby, które otrzymały zaszczytny tytuł Super Mola i wyróżnienie Mola Książkowego!

    Gratulujemy sukcesów !!
    Katarzyna Supeł - Sokulska
    Magdalena Świętochowska
    26.04.2018 22:30 | więcej »
  • WYNIKI DZIELNICOWEGO KONKURSU pt. „Słoneczne programowanie” dla klas II – VI
    Z radością informujemy, że uczniowie naszej szkoły zostali laureatami Dzielnicowego Konkursu pt. "Słoneczne programowanie", którego orgaznizatorem była SP nr 357.
    26.04.2018 12:33 | więcej »
  • WYNIKI SZKOLNEGO KONKURSU MATEMATYCZNO-LOGICZNEGO „LICZYDEŁKO”

    24.04.2018r. w naszej szkole odbył się konkurs matematyczno-logiczny. Uczestnikami byli uczniowie sześciu klas pierwszych. Komisja w składzie: p. Aneta Sołtysiak, p. Aneta Szkatulska i p. Hanna Barczewska wyłoniła następujących laureatów:

    25.04.2018 22:25 | więcej »
  • Dzielnicowy Konkurs Plastyczny „Ziemia do nasz dom, więc wspólnie chrońmy ją”

    Wśród Laureatów Dzielnicowego Konkursu Plastycznego "Ziemia to nasz dom, więc wspólnie chrońmy ją" znalazło się troje uczniów naszej szkoły:

    Karol Wieczorek kl. III b,

    ♦ Zofia Busz kl. Ia,

    ♦ Kaja Organa kl. Ia.

    Serdeczne gratulacje dla młodych artystów.

     

    Katarzyna Jermakowicz Rogowska

    23.04.2018 16:50 | więcej »
  • WYNIKI III SZKOLNEGO KONKURSU CZYTELNICZEGO

    16 i 19 kwietnia 2018 r. odbył się III Szkolny Konkurs Czytelniczy organizowany przez bibliotekę szkolną, w którym wzięli udział chętni uczniowie z klas 2-7.

    Laureatami III Szkolnego Konkursu Czytelniczego w  klasach II - VII zostali:

    23.04.2018 15:49 | więcej »
  • DZIELNICOWY KONKURS MATEMATYCZNY DLA UCZNIÓW KLAS TRZECICH- II miejsce

    17 kwietnia 2018r. w Szkole Podstawowej nr 321 odbył się finał Dzielnicowego Konkursu Matematycznego „SUPER TRÓJKA”.

    Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klasy 3b w składzie:

    Piotr Pokładek

    Karol Pudełko

    Antoni Ruzik

    Po fascynujących zmaganiach chłopcy odnieśli kolejny sukces, zdobywając  II miejsce w konkursie .

    SERDECZNIE GRATULUJEMY!

    Galeria

    Beata Wieteska

    21.04.2018 16:08 | więcej »
  • Najlepszym „Super-Farmerem” – został Maciek Wyrzykowski z klasy V a.

    W czwartek 12 kwietnia 2018 r. w Szkole Podstawowej nr 301 dla uczniów klas IV-VII odbył się II Dzielnicowy Turniej oparty na strategicznej grze planszowej Super-Farmer

    Impreza była bardzo udana, zawodnicy byli zaangażowani, życzliwi i grali zgodnie z zasadami fair play. W trakcie rozgrywek uczniom towarzyszyły wielkie emocje i doskonałe humory. Organizatorzy zapewnili dzieciom i opiekunom smaczny prawie domowy obiadek. Po zakończeniu turnieju, każdy uczestnik otrzymał dyplom i upominek.

    Uczeń naszej szkoły Maciek Wyrzykowski z klasy 5 a zajął I miejsce!

    Wszystkim uczestnikom gratulujemy!

    Galeria

    Katarzyna Żurek

    21.04.2018 16:06 | więcej »
  • Bemowskie eliminacje do Warszawskiej Olimpiady Młodzieży w grze w szachy

    W dniu 12 kwietnia 2018 r. w Szkole Podstawowej Nr 321 w Warszawie odbyły się bemowskie eliminacje do 51 Warszawskiej Olimpiady Młodzieży w grze w szachy.

    Naszą szkołę reprezentowała drużyna w składzie:

    Włodarczyk Karol kl. IVa, Mech Karol kl. Vb, Milewski Maciej kl. Vc, Andrysiak Alicja kl. Vc.

    W zawodach startowało 7 drużyn z bemowskich szkół podstawowych  - rywalizowały one w grze w szachy na czas (10 min.) systemem rozgrywek „każdy z każdym”. Po zaciętej walce nasza reprezentacja zajęła IV miejsce uzyskując taką samą liczbę punktów co III drużyna przegrywając niestety dodatkową punktacją.

    Galeria

    Uczniowie dali z siebie wszystko i należą im się gratulacje!

    Marcin Kaźmierczak

    21.04.2018 16:04 | więcej »
  • Dzielnicowy etap konkursu Z ORTOGRAFIĄ ZA PAN BRAT - sukces naszej uczennicy z klasy trzeciej!

    11 kwietnia 2018r. odbył się dzielnicowy etap konkursu Z ORTOGRAFIĄ ZA PAN BRAT. Wzięło w nim udział 43 uczniów z bemowskich szkół. Do warszawskiego FINAŁU zakwalifikowało się 11 z nich, wśród nich uczennica naszej szkoły


    ANIA PONIATOWSKA z klasy 3c

     

    Serdecznie gratulujemy i życzymy sukcesu w Finale! :)

    Anna Kostecka

    21.04.2018 16:03 | więcej »
  • II MIEJSCE

    W dniu 10 kwietnia 2018 roku  w Szkole Podstawowej nr 321 odbyły się zawody gimnastyczne  chłopców (grupa młodsza) o Mistrzostwo Dzielnicy Bemowo.

    Zawodnicy mieli do wykonania układ ćwiczeń wolnych na ścieżce gimnastycznej, skok przez kozła i wymyk na drążku. Wynik końcowy stanowił sumę punktów wszystkich wykonanych konkurencji  wieloboju gimnastycznego.

    21.04.2018 16:02 | więcej »
  • Sukces naszych Trzecioklasistów!

    MAŁA OLIMPIADA MATEMATYCZNA – etap dzielnicowy
    10 kwietnia 2018r. w Szkole Podstawowej nr 306 odbył się dzielnicowy etap warszawskiego konkursu pod hasłem „Mała Olimpiada Matematyczna”. Wzięli w nim udział uczniowie z ośmiu bemowskich szkół. Było o co walczyć – laureaci etapu dzielnicowego wezmą bowiem udział w finale!
    Nasi trzecioklasiści spisali się wspaniale – na 16 laureatów tego etapu, aż siedmioro to uczniowie właśnie naszej szkoły. 

    Do etapu finałowego zakwalifikowani zostali:
    1. Domeradzka Amelia – kl. 3a
    2. Nerek Szymon – kl. 3b 
    3. Ruzik Antoni – kl. 3b
    4. Pokładek Piotr – kl. 3b
    5. Pudełko Karol – kl. 3b
    6. Lisiecka Aleksandra – kl. 3c
    7. Wróblewska Kinga – kl. 3f

    Serdecznie gratulujemy! Trzymamy mocno kciuki za Finał, który odbędzie się  21 kwietnia 2018r smiley.

    Anna Kostecka

    21.04.2018 16:01 | więcej »
  • Finał międzynarodowego konkursu matematycznego – PANGEA

    Maria Gilewska z klasy 4g  zakwalifikowała się do finałowego etapu konkursu matematycznego PANGEA, który odbył się 6 kwietnia. Uczennica zdobyła w nim brązowy medal.

    Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

    Paulina Bielak

    21.04.2018 15:59 | więcej »
  • Szkolny konkurs "W każdej szkole są książkowe mole"

    Konkurs "W każdej szkole są książkowe mole"
    zgromadził grono wytrawnych czytelników naszej szkoły. 

    Bardzo się cieszymy, że tegoroczna edycja cieszy się zainteresowaniem uczniów. 

    Staramy się, aby poszczególne pytania były ciekawe, odpowiedzi nieoczywiste, co służy przecież dobrej zabawie.

    18.04.2018 11:18 | więcej »
  • 41.Edycji Konkursu Recytatorskiego Warszawska Syrenka - eliminacje dzielnicowe
    10 kwietnia 2018 r. ogłoszone zostały wyniki
    41.Edycji Konkursu Recytatorskiego Warszawska Syrenka - eliminacje dzielnicowe.
    Uczeń klasy Vd Wojciech Krasnowski 
    Laureatem II miejsca w kategorii uczniów klas IV - VI
    Wyróżnienia otrzymali:
    Wiktoria Zagórowska - klasa 0 a
    Wojciech Jachowicz - klasa III g
     
    Gratulujemy i życzymy sukcesów!!!
     
    Katarzyna Supeł Sokulska
    12.04.2018 07:51 | więcej »
  • Warszawskie Finały Badmintona Chłopców

    II MIEJSCE CHŁOPCÓW

    A DZIEWCZYNY WALCZYŁY DZIELNIE

    W dniu 9 kwietnia 2018 roku w Szkole Podstawowej nr 340 przy ul. Lokajskiego 3 odbyły się zawody badmintona dziewcząt i chłopców (grupa młodsza) o Mistrzostwo Warszawy w ramach  Warszawskiej Olimpiady Młodzieży.

    11.04.2018 21:04 | więcej »
  • MAŁA OLIMPIADA MATEMATYCZNA – etap dzielnicowy
    10 kwietnia 2018r. w Szkole Podstawowej nr 306 odbył się dzielnicowy etap warszawskiego konkursu pod hasłem „Mała Olimpiada Matematyczna”. Wzięli w nim udział uczniowie z ośmiu bemowskich szkół. Było o co walczyć – laureaci etapu dzielnicowego wezmą bowiem udział w finale!
    Nasi trzecioklasiści spisali się wspaniale – na 16 laureatów tego etapu, aż siedmioro to uczniowie właśnie naszej szkoły. 
    11.04.2018 21:01 | więcej »
  • Dzielnicowych  Zawodach  „Wielobój  gimnastyczny”. 

    III miejsce

    W dniu 09.04.2018r. reprezentacja   dziewcząt  klas I-V naszej szkoły uczestniczyła w Dzielnicowych  Zawodach  „Wielobój  gimnastyczny”

    Każda zawodniczka miała do wykonania: układ ćwiczeń wolnych - stanie na rękach, "mostek", przerzut bokiem, przewrót w przód i w tył, układ ćwiczeń równoważnych na ławeczce gimnastycznej oraz skok przez kozła.

    11.04.2018 21:00 | więcej »
  • XVIII Konkurs Ortograficzny „Ortografia na medal”

    W sobotę 10 marca 2018 r. odbył się etap wojewódzki Konkursu Ortograficznego odbywającego się pod honorowym patronatem Mazowieckiego Kuratora Oświaty oraz Stowarzyszenie Warszawskich Nauczycieli Polonistów.

    Uczniowie pisali dyktando i rozwiązywali test ortograficzno-interpunkcyjny.

    Z przyjemnością informujemy,

    że Michał Osuch, uczeń klasy 7d uzyskał tytuł LAUREATA.

    GRATULUJEMY!

    Katarzyna Supeł - Sokulska

    06.04.2018 11:20 | więcej »
  • Bemowski Konkurs Ortograficzny

    Dnia 6 lutego 2018 roku reprezentanci klas VII wzięli udział w Bemowskim Konkursie Ortograficznym.

    Nasi uczniowie uzyskali bardzo dobre i dobre wyniki.:

    1. Michał Osuch, 7d - II miejsce

    2. Alicja Katana,7b - wyróżnienie

    3. Aleksandra Bugalska - wyróżnienie

     

    Laureaci I, II i III miejsca z klas SP i klas gimnazjalnych będą reprezentowali Bemowo w etapie wojewódzkim, który organizuje, pod honorowym patronatem Mazowieckiego Kuratora Oświaty, Stowarzyszenie Warszawskich Nauczycieli Polonistów.

     

    GRATULUJEMY!!!

    Katarzyna Supeł - Sokulska

    06.04.2018 11:11 | więcej »
  • Konkurs  „MATEMATYCZNY ORZEŁ”

    Uczestnicy tegorocznej edycji wykazali się wyjątkowo dużą wiedzą, uzyskując bardzo wysokie wyniki. Z tego powodu pragniemy złożyć gratulacje wszystkim uczniom, którzy postanowili wziąć udział w konkursie, wykazując szczególne zainteresowanie przedmiotem, zaangażowanie w naukę, ambicję i posiadanie pasji.
    Zgodnie z zasadami konkursu uczestnicy, którzy uzyskali najwyższe wyniki w Polsce otrzymali prestiżowy tytuł laureata. Ponadto organizator postanowił uhonorować uczniów, którzy byli bardzo blisko uzyskania tego tytułu nagrodami wyróżnienia. 

    04.04.2018 23:22 | więcej »


  • Szanowni Państwo,

    Miło mi poinformować, że uczniowie naszej szkoły osiągnęli następujące sukcesy w dzielnicowym konkursie
     z języka angielskiego dla klas I-III

    Macmillan Primary School Tournament:

    27.03.2018 21:55 | więcej »
  • I miejsce w  Macmillan Primary School Tournament dla kl. I- III
    Szanowni Państwo,
    Miło mi poinformować, że uczeń naszej szkoły
    Szymon Chmura z klasy III b
    zajął I miejsce w dzielnicowym konkursie
    z języka angielskiego dla klas I-III:
     Macmillan Primary School Tournament.
     
    Serdecznie gratuluję!
    Barbara Michalak
    24.03.2018 19:48 | więcej »
  • I MIEJSCE !!!

    Informujemy, że uczniowie naszej szkoły spisali się fantastycznie. W zawodach badmintona dziewcząt i chłopców (grupa młodsza) o Mistrzostwo Dzielnicy Bemowo w ramach Warszawskiej Olimpiady Młodzieży zdobyli I miejsce.

    24.03.2018 09:40 | więcej »
  • Badminton- grupa starsza- II i IV miejsce

    Miło jest Nam poinformować, że uczniowie naszej szkoły 22 marca 2018 roku w Szkole Podstawowej nr 364 przy ul. Andriolego1 podczas zawodów badmintona dziewcząt i chłopców (grupa starsza)o Mistrzostwo Dzielnicy Bemowo w ramach  Warszawskiej Olimpiady Młodzieży odnieśli sukces:

    24.03.2018 09:35 | więcej »
  • Konkurs literacko – plastyczny  pt. „Tajemnicza matematyka - liczba π”


    Wyniki konkursu literacko – plastycznego 
    pt. „Tajemnicza matematyka - liczba π”

     

    Kategoria- praca literacka:

    I miejsce – Jan Okniński kl. IVd

    II miejsce – Antonina Muszyńska kl. VIId

    III miejsce – Anna Pokładek kl. IVg

     

    Kategoria- praca plastyczna:

    I miejsce – Wiktoria Boczarska kl. VIb

    II miejsce – Maria Gilewska kl. IVg

    III miejsce – Maja Hadło kl. VIa

    Wyróżnienie – Cyprian Puta kl. Ve

     

    Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

    21.03.2018 19:48 | więcej »
  • Szkolny konkurs na prezentację multimedialną „Historia SKO”


    Szkolny konkurs na prezentację multimedialną „Historia SKO” rozstrzygnięty!

    Zespół Edukacji Ekonomicznej działający w naszej szkole wybrał najlepsze prezentacje.

    20.03.2018 21:22 | więcej »
  •  II miejsce w sztafecie pływackiej bemowskich szkół podstawowych
    W dniu 16.03.2018r. odbyły się sztafety pływackie  bemowskich szkół podstawowych. W zawodach wzięły udział reprezentacje 6 szkół podstawowych dzielnicy Bemowo. Szkołę naszą reprezentowały następujące uczennice:
    19.03.2018 13:01 | więcej »
  • 41. Konkurs Recytatorski Warszawska Syrenka-wyniki eliminacji szkolnych kl.0- III


    Dn. 2 marca 2018r.odbył się etap szkolny konkursu recytatorskiego Warszawska Syrenka z udziałem uczniów kl.0-III, który został poprzedzony eliminacjami klasowymi pod kierunkiem wychowawców.

    Istotą Konkursu jest pobudzanie aktywności artystycznej, ujawnianie młodych talentów recytatorskich, ale również wyrobienie nawyku czytania i popularyzacja literatury.

     


     
    18.03.2018 18:37 | więcej »
  • Archidiecezjalny Konkurs Biblijny ”Księga Wyjścia”


    W dniu 10.03.2018 pięcioro uczniów naszej szkoły wzięło udział w finale Archidiecezjalnego Konkursu Biblijnego ”Księga Wyjścia”. Konkurs odbywał się w auli Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego przy ulicy Dewajtis 3.

    Do finału przystąpiło 140 uczniów szkół podstawowych diecezji warszawskiej. Nasi finaliści to: Weronika Kiełtyk klasa 4c, Natalia Kazimierczak 7d, Karol Włodarczyk 4a, Julia Melion 5d oraz Julia Gralczyk 5d.

    Wyróżnienie otrzymała Weronika Kiełtyk, pozostali uczniowie, dyplomy uczestnictwa.

    Galeria

    Agnieszka Przybyszewska

    16.04.2018 15:15 | więcej »
  • W dniach 11-13 marca 2018 r. w Hali Stulecia we Wrocławiu odbyła się XIII Ogólnopolska Olimpiada Kreatywności Destination Imagination.


    Drużyna "NKDZW-Niezwykle Kreatywne Dzieciaki z Warszawy"  z klasy IV c w skladzie: Kajetan Byliniak, Iga Mateusiak, Mateusz Powichrowski, Barbara Telega i Sara Turek dzięki swojej półrocznej pracy zdobyła 2 miejsce (srebrny medal) w Wyzwaniu Naukowym w I kategorii wiekowej, do której należą uczniowie klas I-V szkół podstawowych.

    Pierwszego miejsca nie przyznano nikomu. Oznacza to, że uczniowie Szkoły Podstawowej nr 82 byli najlepsi w Polsce! 

    Medalistom i Sześciornicy serdecznie gratulujemy udziału w tym wydarzeniu.

    Dumne Trenerki 

    Ilona Jodzis i Magda Orzoł-Długołęcka

     
    14.03.2018 18:54 | więcej »
  • Z ogromną radością informujemy, że uczniowie naszej szkoły uczestniczący dnia 8.03.18 r. w Dzielnicowych zawodach łyżwiarskich "Złoty krążek"  zajęli:
     I miejsce. 

    Gratulacje !!!

    Reprezentacja SP82: Kawala Mikołaj, Polański Max, Wroblewski Mateusz, Plebanek Witek, Pluta Kacper.

                                                                                              Dariusz Paklepa

    08.03.2018 21:02 | więcej »
  • „Błękitna Sztafeta” I miejsce

    W dniu 6 marca 2018 roku na lodowisku Dzielnicy Bemowo przy ul. Obrońców Tobruku 40 odbyły się zawody łyżwiarskie dziewcząt „Błękitna Sztafeta” o Mistrzostwo Dzielnicy Bemowo w ramach Warszawskiej Olimpiady Młodzieży. 

    Dziewczęta Naszej Szkoły po pełnej zaangażowania walce zdobyły 
    I MIEJSCE 

     

    08.03.2018 20:52 | więcej »
  • Konkurs plastyczny dla uczniów klas I-III  „ PTAKI - NASI SKRZYDLACI PRZYJACIELE ZIMĄ"

    Wyniki  konkursu plastycznego:

    Komisja w składzie :

    p. Lilianna Hałka

    p. Sylwia Żaczkiewicz

    p. Joanna Cegielska

    p. Barbara  Michalak

     wyłoniła laureatów konkursu:

    08.03.2018 15:38 | więcej »
  • Warszawski Konkurs Czytelniczy Magia lektur
    Dnia 16 lutego 2018r. w Szkole odbył się I etap Warszawskiego Konkursu Czytelniczego Magia lektur. 2 marca 2018r. w II etapie  turnieju międzyszkolnego  naszą szkołę będzie reprezentował Mateusz Ptasznik z klasy 6C.
    Gratulujemy!

    Poloniści

    27.02.2018 08:13 | więcej »
  • Dzielnicowy Konkurs Multimedialny  pt. „Bezpieczna przygoda z Internetem” dla kl. I- VII

    Z przyjemnością przedstawiamy laureatów Dzielnicowego Konkursu Multimedialnego
    dla kl. I- VII
    "Bezpieczna przygoda z Internetem"
    22.02.2018 21:09 | więcej »
  • Konkurs SYNAPSIK
    Z ogromną radością informuję o sukcesie uczennicy kl. 3f- Kingi Wroblewskiej, która zajęcia I miejsce w konkursie wiedzy ogólnej MEN Synapsik.
    Aneta Sołtysiak
    18.02.2018 01:01 | więcej »
  • Sukces w Bemowskim Konkursie Ortograficznym
    Michał Osuch - uczeń klasy VII d zajął II miejsce.
    10 marca będzie reprezentował Bemowo w etapie wojewódzkim, który organizuje, pod honorowym patronatem Mazowieckiego Kuratora Oświaty, Stowarzyszenie Warszawskich Nauczycieli Polonistów.
    Wyróżnione w tym konkursie - na etapie dzielnicowym - zostały:
    Alicja Katana oraz Aleksandra Bugalska.
    Gratulujemy!
    Poloniści
    16.02.2018 22:15 | więcej »
  • Konkursy z cyklu „WARSZAWA – MOJE MIASTO”


    Z przyjemnością informujemy o wynikach dzielnicowych konkursów
    z cyklu
    „WARSZAWA – MOJE MIASTO”


     

    18.02.2018 00:56 | więcej »
  • Konkurs  "BEZPIECZNE I AKTYWNE FERIE ZIMOWE"

    1.Wyniki indywidualnego konkursu plastycznego  Bezpieczne i aktywne ferie zimowe na poziomie  klas 0-I.

    Komisja w składzie :
    p. Lilianna Hałka
    p. Małgorzata Michniewicz
    p. Beata Wieteska

     

    wyłoniła laureatów konkursu:
    1 miejsce- Maurycy Markowski kl.1C
    2 miejsce- Alicja Suchocka kl.1G
    3 miejsce- Rozalia Zagórska kl. OA
    wyróżnienia- Lena Komorek OA ,Zofia Busz IA, Iga Bednarek 1C

    08.02.2018 17:02 | więcej »
  • Warszawski Konkurs " Mój ulubiony bohater z kreskówki "
    Serdecznie gratulujemy Marysi Piórczyńskiej z kl. 1f za zdobycie I miejsca w Warszawskim Konkursie Plastycznym " Mój ulubiony bohater z kreskówki".
    Magda Orzoł- Długołęcka
    07.02.2018 14:04 | więcej »
  • Hura!!! Wielki sukces naszych Uczniów!!!

    Z wielką radością informuję, że nasi uczniowie osiągnęli wielki sukces w Ogólnopolskim Konkursie Biblijnym EDI.
    Natalia i Jacek z klasy 7 otrzymali TYTUŁ LAUREATA, zajmując 3 miejsce w Polsce.

    Karol, Wojtek i Mateusz otrzymali WYRÓŻNIENIE, zajmując 6 i dwa 7 miejsca w Polsce.

    Pozostała grupa uczestników otrzymała Dyplomy Uznania.

    31.01.2018 20:17 | więcej »
  • Konkurs na lapbooka pt."Tajemnica Bożego Narodzenia"

    Ogłoszony na początku grudnia 2017 roku konkurs na lapbooka pt."Tajemnica Bożego Narodzenia" cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem. Do organizatorów wpłynęły 34 prace.

    Dnia 5 stycznia 2018 roku zostały ogłoszone wyniki:

    28.01.2018 08:54 | więcej »
  • III miejsce w Mini Piłce Koszykowej

    W dniach 9 i 11stycznia 2018r. chłopcy naszej szkoły uczestniczyli w Dzielnicowych rozgrywkach mini piłki koszykowej. Zawody odbyły się w SP 341 ul. Oławska 3.

    Po emocjonujących i dramatycznych meczach reprezentacja Naszej szkoły zajęła
    III miejsce.

    Gratulacje !!!

    15.01.2018 20:14 | więcej »
  • WYNIKI SZKOLNEGO ETAPU - XXXIV Międzynarodowy Konkurs Literackiej Twórczości Dzieci i Młodzieży

    W dniach 4 - 8 stycznia 2018 roku nasze szkolne  Jury w składzie:

    pani Noemi Joanna Zasada

    pani Anna Bogusław

    pani Ewa Ostrouch

    wyłoniło laureatów szkolnego etapu XXXIV Międzynarodowego Konkursu

    Literackiej Twórczości Dzieci i Młodzieży im. Wandy Chotomskiej.

    10.01.2018 13:09 | więcej »
  • SUKCES  NASZYCH TRZECIOKLASISTÓW

    Dnia 22 listopada 2017 obyła się XXIII edycja Ogólnopolskiego Konkursu Alfik Matematyczny. W matematycznej rozgrywce wzięło udział blisko 67 tysięcy uczestników.

    Jeden z naszych uczniów Antoni Ruzik z klasy III b uzyskał wynik 96,67% zdobywając X miejsce w województwie i XXI w kraju. Jako nagrodę otrzymuje bezpłatny tygodniowy pobyt na Obozie Talentów.

    Dwaj inni uczniowie: Karol Pudełko z III b i Adam Szczęsny z III c otrzymują dyplom za uzyskanie dobrego wyniku w konkursie.

    Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.


    Koordynator konkursu Bożena Kuruś  

    09.01.2018 21:21 | więcej »
  • Dzielnicowe zawody w mini piłkę koszykową

    W dniach 5- 8 stycznia 2018r. dziewczęta naszej szkoły uczestniczyły w Dzielnicowych zawodach mini piłki koszykowej. Zawody odbyły w SP 301 ul. Brygadzistów 1.

    Po emocjonujących meczach reprezentacja Naszej Szkoły
    zajęła IV miejsce.

    08.01.2018 21:14 | więcej »
  • Wyniki konkursu plastycznego dla uczniów kl. I- III   „Kogo trudna sprawa czeka ten do Świętych się ucieka”

    Miejsce I : praca dotycząca św. Barbary  autorstwa Igi Bednarskiej z klasy I c

    Miejsce II :  praca dotycząca św. Jana Pawła II autorstwa Igora Kalinowskiego z klasy I e

    Miejsce III : praca dotycząca św. Jana Pawła II   autorstwa Marysi Kluzy  z klasy III a

    30.01.2018 08:39 | więcej »
  • Miejsce I : praca dotycząca św. Faustyny Kowalskiej autorstwa Franciszka Makaruka z IV b,
    Miejsce II :  praca dotycząca św. Antoniego autorstwa Izy  Piwowarek z  klasy IV b
    Miejsce III : praca dotycząca św. Ekspedykta  autorstwa Mai Hadło z klasy VI a

    05.01.2018 09:34 | więcej »
  • V Międzyszkolny Konkurs Świątecznej Piosenki w Językach Obcych Must be the Christmas Music

    Z ogromną przyjemnością informujemy, że w tegorocznej edycji V Międzyszkolnego Konkursu Świątecznej Piosenki w Językach Obcych Must be the Christmas Music laureatami zostali:

    I miejsce- Gabriela Żurawik
    ​​​​​​
    III miejsce- Tymon Marcinkowski 

    Gratulujemy wspaniałych występów!

    Organizatorzy:
    zespół nauczycieli języków obcych

     

    30.01.2018 08:41 | więcej »
  • Wyniki konkursu „Z ATLASEM PRZEZ ŚWIAT”


    I miejsce:

    Zofia Cymerys 6b 39 pkt

    II miejsce:

    Mateusz Gołoś 6c 35,5 pkt

    III miejsce:

    Jakub Madej 6d – 34 pkt

     

    Zwycięzcom gratulujemy!!

    Pozostałym uczestnikom konkursu dziękujemy za udział.

          Organizatorzy

    22.12.2017 20:40 | więcej »
  • WYNIKI KONKURSU FOTOGRAFICZNEGO „DOTKNĄĆ ŚWIATA Z KSIĄŻEK”

    Komisja konkursowa w składzie:

    pani wicedyrektor Marlena Piękowska,

    pani Katarzyna Jermakowicz – Rogowska,

    pani Noemi Joanna Zasada,

    pani Małgorzata Kozłowska,

    pani Ewelina Baran
     

    oceniła prace złożone na konkurs fotograficzny „Dotknąć świata z książek” i przyznała następujące miejsca:

    21.12.2017 11:14 | więcej »
  • Międzynarodowy Konkurs Bóbr
    Pragniemy poinformować, że w oficjalnych wynikach XII Konkursu Informatycznego Bóbr, Maciej Wyrzykowski z kl. 5a otrzymał wyróżnienie.
     

    Wszystkim uczestnikom konkursu dziękujemy za udział i gratulujemy posiadanej wiedzy!

    Gratulujemy 
    nauczyciele informatyki
    07.01.2018 10:16 | więcej »
  • WYNIKI KONKURSU PLASTYCZNEGO ,, WOLONTARIAT W OCZACH DZIECKA”

    Dnia 5 grudnia obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Wolontariusza. Z tej okazji został ogłoszony konkurs plastyczny ,,Wolontariat w oczach dziecka”. Dnia 6 grudnia podczas przedstawienia  nastąpiło rozdanie nagród.

    20.12.2017 19:04 | więcej »
  •  
        Już po raz kolejny w naszej szkole odbył się konkurs na najpiękniejszą, najbarwniejszą i zachwycającą swą oryginalnością - bombkę choinkową. Ogromna ilość prac wykonanych przez dzieci przeszła nasze najśmielsze oczekiwania. Bombki były kolorowe, pomysłowe i wykonane z przeróżnych materiałów oraz przyborów plastycznych. Bombki zostały przekazane na kiermasz, z których dochód trafi do fundacji.
    18.12.2017 21:12 | więcej »
  • Wyniki I etapu Konkursu Matematycznego „GENIUSZ”

    W dniu 28 listopada 2017 roku odbył się I etap Dzielnicowego Konkursu Matematycznego „Geniusz”, który organizowany był przez Szkołę Podstawową nr 316.
    Do II etapu zakwalifikowali się:

    14.12.2017 21:06 | więcej »
  • Turniej Badmintona klas V-VI
    Dnia 12.12.2017 r. odbyły się zawody Badmintona chłopców z klas V-VI.
    W Turnieju brało udział 15 zawodników po zaciętych meczach uczniowie otrzymali nagrody, medale dyplomy.
    Sponsorzy turnieju: Rada Rodziców, PZ Badmintona.
    13.12.2017 15:10 | więcej »
  • Wyniki I etapu Kuratoryjnego Konkursu Matematycznego

    Dnia 11.12.2017 r. zostały potwierdzone wyniki I etapu Kuratoryjnego Konkursu Matematycznego.
    Do konkursu w naszej szkole przystąpiło 41 uczniów. 
    Miło nam poinformować, że do II etapu rejonowego zakwalifikowało się 6 uczniów:

    12.12.2017 22:38 | więcej »
  • Wyniki Szkolnego Konkursu Animowanej Grafiki Komputerowej „ Magia Świąt Bożego Narodzenia”

    Informujemy, że komisja konkursowa  w składzie: p. Ewelina Baran, p. Edyta Ciosek, p. Paulina Bielak wyłoniła zwycięzców i przyznała wyróżnienie w ramach Szkolnego Konkursu Animowanej Grafiki Komputerowej „ Magia Świąt Bożego Narodzenia”:

    12.12.2017 19:22 | więcej »
  • Wyniki konkursu plastyczno-językowego  dla klas I-III „MY CHRISTMAS PICTURE DICTIONARY"

    Szanowni Państwo,

    Konkurs cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem, otrzymaliśmy ponad pięćdziesiąt pięknych prac konkursowych. Wybór był bardzo trudny. Jednak udało Nam się wybrać dziewięć naszym zdaniem najpiękniejszych prac, w których praca dzieci i ich wkład w zadanie bardzo się wyróżnił.

    12.12.2017 18:47 | więcej »
  • WYNIKI I ETAPU WARSZAWSKIEJ OLIMPIADY JĘZYKA ANGIELSKIEGO DLA KLAS II-III

    Szanowni Państwo,

    Bardzo dziękuję wszystkim uczestnikom etapu szkolnego za udział w Olimpiadzie, gratuluje wszystkim dzieciom odwagi i uzyskanych wyników w konkursie.


    Jednocześnie z wielką radością informuję, że do II etapu Olimpiady zakwalifikował się:

    Szymon Chmura z klasy IIIB, który uzyskał 37 p. na 40 możliwych.  

     

    Serdecznie gratuluję.

    Barbara Michalak.

    12.12.2017 18:42 | więcej »
  • WYNIKI KONKURSU NA REKLAMĘ KSIĄŻKI
    Komisja w składzie: p. Katarzyna Jermakowicz- Rogowska, p. Małgorzata Kozłowska, wyłoniła laureatów konkursu zorganizowanego przez bibliotekę szkolną.
    11.12.2017 21:30 | więcej »
  • WYNIKI KONKURSU „BEZPIECZEŃSTWO NA DRODZE”
    Wyniki indywidualnego konkursu literackiego dla kl. III

         „Bezpieczeństwo na drodze”.

     

    Komisja w składzie :

    p. Małgorzata Kozłowska

    p. Iwona Lenarcik

    p. Dorota Skupień

    p. Katarzyna Supeł -Sokulska

    21.12.2017 11:53 | więcej »
  • VII miejsce w Warszawie
    W dniach 4 - 5 grudnia  2017 r.  w Niepublicznej Szkole Podstawowej Nr 47 na Ursynowie odbyły się Mistrzostwa Warszawy w tenisie stołowym dziewcząt.
    Naszą Szkołę reprezentowały: Aleksandra Jarocka, Zuzanna Magdzicka oraz Karolina Siennicka.
    06.12.2017 22:01 | więcej »
  • WYNIKI I ETAPU WARSZAWSKIEJ OLIMPIADY JĘZYKA ANGIELSKIEGO

    UCZNIOWIE, KTÓRZY ZAKWALIFIKOWALI SIĘ DO II ETAPU
     

    KLASY IV

    1. Maciek Soboń IVh 87%
    2. Anna Siecińska IVh 90%
    3. Filip Gulbicki IVg  85%
    4. Oliwia Nawrot IVe 85%
    06.12.2017 21:42 | więcej »
  • WYNIKI DZIELNICOWEGO KONKURSU NA PREZENTACJĘ MULTIMEDIALNĄ  „WALKA POLAKÓW O PRAWA W CZASACH ZABORÓW”

    Z ogromną przyjemnością informujemy, że uczniowie naszej szkoły biorący udział w konkursie na prezentację multimedialną pt. "Walka Polaków o prawa w czasach zaborów” organizowanym przez SP 341 uzyskali następujące wyniki:


    I MIEJSCE: ANNA SIECIŃSKA, SP82, KL. 4H
    KACPER PĘDZIK, SP82, KL. 6C
    III MIEJSCE: JAKUB CZOCHARA, SP 82, KL.6E
    WYRÓŻNIENIE: OSKAR KONIOR, SP 82, KL. 6E

     
    Gratulujemy!!!!
     
     
    06.12.2017 16:11 | więcej »
  • Konkurs plastyczny dla uczniów klas  I – III  ,,Moja skarbonka”

    W dniu 1 grudnia 2017 r. został rozstrzygnięty

    konkurs plastyczny SKO: ,,Moja skarbonka”.


    Komisja w składzie:

    p. Teresa Janiaczyk, p. Marzenna Przechowska – Raczmańska,

    p. Beata Wieteska  i  p. Anna Kostecka

    wyłoniła zwycięzców i przyznała wyróżnienia:

    12.12.2017 19:14 | więcej »
  • Wyniki konkursu recytatorskiego wierszy o tematyce patriotycznej dla uczniów klas III


    W dniu 22 listopada 2017 roku w naszej szkole odbył się
    Konkurs Recytatorski wierszy patriotycznych.

     

    Komisja w składzie:

    1. Przewodniczaca – p. dyr Iwona Seliwiak
    2. Członkowie – Justyna Galant – Ignasiak
            Anna Kostecka
            Beata Wieteska

    wyłoniła Zwycięzców:

     

    02.12.2017 17:50 | więcej »
  • Przedmiotowy Konkurs Informatyczny dla uczniów szkół podstawowych miniLOGIA

    Z ogromna przyjemnością informujemy, że do II etapu Przedmiotowego Konkursu Informatycznego dla uczniów szkół podstawowych miniLOGIA zakwalifikowali się: Jacek Włodarczyk z kl. 7b oraz Marek Sawiak kl. 5c.
     

    Gratulujemy!!!
    Drugi etap odbędzie się 6.02 (wtorek).

    nauczyciele informatyki

    30.11.2017 08:33 | więcej »
  • III miejsce w Dzielnicowych zawodach tenisa stołowego

    W dniu listopada 2017r chłopcy naszej szkoły uczestniczyli w Dzielnicowych zawodach tenisa stołowego. Zawody odbyły w SP 301 ul. Brygadzistów.

    Po emocjonujących i dramatycznych meczach
    reprezentacja Naszej szkoły

    zajęła III miejsce.
    Gratulacje !!!
    Reprezentacja SP82: Wróblewski Jakub, Madej Jakub, Maciej Zaorski
     

                                                                                              Dariusz Paklepa

    29.11.2017 17:28 | więcej »
  • TENIS STOŁOWY-DZIEWCZĘTA ROCZNIK 2005

    W dniu 27 listopada 2017r. w Szkole Podstawowej nr 301 przy ul. Brygadzistów 18 odbyły się zawody z Tenisa Stołowego dziewcząt rocznik 2005 szkół podstawowych Dzielnicy Bemowo w ramach WOM.

    Dziewczęta zdobyły I miejsce.

    Skład reprezentacji: Aleksandra Jarocka, Zuzanna Magdzicka, Karolina Siennicka.

    Nasze złotka będą reprezentować Dzielnicę Bemowo w Mistrzostwach Warszawy.

    27.11.2017 18:34 | więcej »
  • II miejsce w Międzyszkolnym Konkurs Fotograficzny „Jesienne Bemowo”

    Na przełomie października i listopada odbył się Międzyszkolny Konkurs Fotograficzny organizowany przez Szkołę Podstawową nr 357. Uczennica klasy If Marysia Piórczyńska postanowiła wziąć udział w tym konkursie.

    27.11.2017 12:12 | więcej »
  • Unihokej chłopców, awans do 12 najlepszych drużyn Warszawy


    W dniu 20 listopada 2017 r. w Szkole Podstawowej nr 175 przy ul. Trzech Budrysów 32, odbyły się Finały Warszawskiej Olimpiady Młodzieży Zawody Unihokeja chłopców  Szkół Podstawowych klas VI.

    20.11.2017 19:25 | więcej »
  • Wyniki konkursu Maks Matematyczny
    Maks Matematyczny to konkurs matematyczny, który wykorzystuje technologie informatyczne. Zadaniem konkursowym uczestnika konkursu było samodzielne rozwiązywanie dwóch zadań optymalizacyjnych w formie internetowych gier matematycznych, w dniu konkursu tj. 19 października.
    Konkurs jest objęty patronatem w ramach programu edukacyjnego Łowimy Talenty, który jest formą wsparcia szkół w zakresie odkrywania i rozwijania uzdolnień dzieci i młodzieży. Patronat nad programem objęła Politechnika Wrocławska.
    Laureatom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w kolejnych konkursach matematycznych.
    29.11.2017 17:52 | więcej »
  • Wyniki konkursu fotograficznego „Moje zdrowe i kolorowe śniadanie”
    W ramach akcji „Dzień dobrego jedzenia, został zorganizowany konkurs fotograficzny dla klas 0-3. Prace były oceniane 4 kategoriach:
    18.11.2017 14:42 | więcej »
  • „Jesienny koktajl – porcja zdrowia na niepogodę ”- laureaci konkursu fotograficznego

    Konkurs został zorganizowany w ramach szkolnych obchodów Dni Dobrego Jedzenia. Komisja konkursowa wyłoniła laureatów  w 4 kategoriach.

    16.11.2017 21:37 | więcej »
  • Wyniki konkursu plastycznego i literackiego
    Z okazji DNI TLERANCJI, INTEGRACJI I ŻYCZLIWOŚCI ,, Integracja- Rewelacja” został zorganizowany konkurs plastyczny ,,To co sprawia, że jestem inny to rzeczy, które sprawiają, że jestem sobą’’ dla klas I-III oraz konkurs literacki ,,Trochę rozważań, trochę myśli o innych i nagle wszystko się zmienia” dla klas IV-VII.
    15.11.2017 18:51 | więcej »
  • Kolejny sukces w "Unihokeju chłopców"

    W dniu 9 listopada 2017 r. uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w Zawodach Unihokeja chłopców szkół podstawowych Dzielnicy Bemowo w ramach WOM, które odbyły się w Szkole Podstawowej nr 364 przy ul. Andriollego 1.

    Szkolna drużyna zajęła I miejsce.

    15.11.2017 18:52 | więcej »
  • Laureaci konkursu plastycznego " Jesienna kompozycja"

    W październiku odbył się konkurs plastyczny pt. „Jesienna kompozycja”. Przedmiotem konkursu była praca plastyczna prezentująca zmiany zachodzące jesienią w przyrodzie. Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem. Wzięło w nim udział 35 dzieci z klas I-III. Prace uczniów  oceniała komisja konkursowa powołana przez organizatorów w składzie: pani  Hanna Barczewska, pani Lilianna Hałka oraz pani Sylwia Zaczkiewicz.

    08.11.2017 23:40 | więcej »
  • Unihokej dziewcząt - I miejsce
    W dniu 7 listopada 2017r. w Szkole Podstawowej nr 364 przy ul. ul. Andriollego 1 odbyły się Zawody Unihokeja dziewcząt szkół podstawowych  Dzielnicy  Bemowo w ramach WOM.
    09.11.2017 20:30 | więcej »
  • Wyniki konkursu plastycznego "Przyszłość zaczyna się dzisiaj, nie jutro"

    Jury, w skład którego weszli nauczyciele naszej szkoły, przyznali uczniom następujące miejsca :

    W kategorii kl. I-III

    I m-ce Aleksander Chodurski SP 82

    II m-ce Marta Mastalerz SP 82

    II m-ce Aleksandra Tur SP 8

     

    26.10.2017 19:56 | więcej »
  • III miejsce w dzielnicowych rozgrywkach piłki ręcznej

    W dniach 9 i 12 października 2017r chłopcy naszej szkoły uczestniczyli w Dzielnicowych rozgrywkach mini piłki ręcznej. Zawody odbyły w SP 341 ul. Oławska 3.

    Po emocjonujących i dramatycznych meczach reprezentacja Naszej szkoły
    zajęła III miejsce.
     

     

    16.10.2017 10:27 | więcej »
  • III miejsce - „Sztafeta biegów  przełajowych”
    W dniu 27 września 2018r. w Parku Górczewska odbyły się dzielnicowe zawody sportowe  „Sztafetowe biegi przełajowe”. Dystans 10 x 800m. Naszą szkołę reprezentowały dziewczęta  klas  V-VII w składzie:
    08.10.2017 19:14 | więcej »

Certyfikaty