KONKURSY 2019/2020

OGÓLNOPOLSKI KONKURS LOGICZNEGO MYŚLENIA

Zapraszamy uczniów klas pierwszych i drugich do udziału w Ogólnopolskim Konkursie Logicznego Myślenia organizowanym przez Centrum Edukacji Szkolnej. Do udziału w konkursie nie jest wymagane żadne szczególne przygotowanie matematyczne. Wystarczą głównie umiejętności rozwiązywania zadań logicznych, łamigłówek i rebusów. Ciekawa formuła zadań zachęca do ich rozwiązania. Konkurs polega na udzieleniu odpowiedzi na 26 pytań testowych. Zostanie przeprowadzony w szkole na podstawie przesłanych przez organizatora materiałów. Przewidywany termin przeprowadzenia konkursu to 28 lutego 2020r.

Jest to konkurs Konkurs Logicznego Myślenia jest konkursem płatnym. Każdy uczestnik wpłaca wpisowe w wysokości 10 zł do szkolnego organizatora konkursu w terminie do 7 lutego 2020r.

Najlepsi otrzymają dyplomy grawerowane, laureata i wyróżnionego z nadanymi symbolicznymi tytułami Arcymistrza, Mistrza i Eksperta logicznego Myślenia. Arcymistrzowie i Mistrzowie uhonorowani zostaną dodatkowo nagrodami książkowymi. Pozostali uczestnicy otrzymają dyplomy uznania.

W załączeniu przykładowe zadania konkursowe.
CES_Logika1_2019.pdf

koordynatorzy konkursu: