KONKURSY 2019/2020

Dzielnicowy Konkurs I Love Bemowo. 25-lecie Dzielnicy Bemowo m.st. Warszawy

Młodzieżowa Rada Dzielnicy organizuje akcję konkursową z okazji obchodów 25-lecia Dzielnicy Bemowo. Akcja nosi nazwę I Love Bemowo. Projekt ma na celu sprawdzenie wiedzy i zwiększenie świadomości bemowskiej młodzieży o ich małej ojczyźnie oraz promocję ich talentów z okazji 25-lecia Dzielnicy Bemowo m.st. Warszawy.

W ramach akcji zorganizowano dwa konkursy:
Bemowo oczami młodych - konkurs plastyczny.
Konkurs rozpoczyna się z dniem początku nadsyłania prac konkursowych, tj. 16 grudnia 2019 r,. a kończy z dniem zakończenia ich przesyłania, tj 24 stycznia 2020 r.
2. Uroczyste wręczenie nagród laureatom oraz wyróżnionym w konkursie odbędzie się dnia 28 lutego 2020 r. w sali sesji Urzędu Dzielnicy Bemowo m.st. Warszawy.

Młodzieżowego Konkursu Wiedzy o Bemowie - konkurs wiedzy
Konkurs rozpoczyna się w dniu I etapu - szkolnego, a kończy w dniu II etapu - dzielnicowego oraz gali wręczenia nagród finalistom i laureatom
I etap konkursu odbędzie się w dniu 24 stycznia 2020 r. w placówkach oświatowych w Dzielnicy Bemowo m.st. Warszawy.
II etap konkursu wraz z galą wręczenia nagród laureatom i finalistom odbędzie się dnia 28 lutego 2020 r. w sali sesji Urzędu Dzielnicy Bemowo.

Zachęcamy do udziału uczniów klas IV-VII oraz VIII.
Konkurs_I_love_Bemowo.docx