• Przedstawienia Teatrzyku Kamishibai w ramach Projektu Warszawskich Inicjatyw Edukacyjnych

• 17.01.2023 13:28

• W świetlicy szkolnej od II półrocza roku szkolnego realizowany jest projekt Arteterapia w świetlicy realizowany w ramach projektu finansowanego przez Biuro Edukacji Warszawskie Inicjatywy Edukacyjne.
        Dzieci mają możliwosc uczestniczenia w zajęciach biblioterapii i bajkoterapii, przedstawieniach teatrzyku papierowego - Kamishibai prowadzonego przez nauczycieli świetlicy.
        W tym roku dodatkowo część uczniów, w tym wszyscy uczniowie klas pierwszych mieli okazję wziąć udział w przedstawieniach teatrzyku Kamishibai prowadzonego przez profesjonalnych animatorów, w towarzystwie dźwieków marimby.
        Zapraszamy do obejrzenia kilku zdjęć z tego wydarzenia.