• Dobrolandia - happening z okazji tygodnia integracji, tolerancji i życzliwości

• 25.01.2017 14:47
      • Dzień 16 stycznia w naszej świetlicy poświęcony był TOLERANCJI, ŻYCZLIWOŚCI I INTEGRACJI.
        Happening pod hasłem "Dobrolandia" miał za zadanie zachęcić uczniów do refleksji i rozmowy nad własna postawą wobec innych, a także zwrócić uwagę jak ważny w życiu codziennym jest szacunek i tolerancja. Rozwijaniu poprawnej postawy sprzyja poszerzanie wiedzy, otwartość oraz komunikowanie się, co w tym dniu szczególnie podkreślali wychowawcy.
        Efektem zajęć są makiety miast Dobrolandii stworzonych przez uczniów klas I-III

Marta Kobielska
        nauczycielka świetlicy