• Musical " Alicja w krainie czarów"

• W piątek 20 maja br. w sali widowiskowej naszej Szkoły miała miejsce premiera musicalu pt.: "Alicja w krainie czarów".  Podczas 8 kolejnych spektakli, cała społeczność szkoły poznała przygody małej Alicji. To czwarte z kolei przedsięwzięcie, z cyklu przedstawień edukacyjnych, mających na celu promocję wartości zawartych w Koncepcji Pracy SP82.

Pracę nad sztuką rozpoczęliśmy zimą 2020 roku i dopiero tego roku, z wiadomych względów, udało się ją dokończyć. Na scenie w dwóch obsadach  aktorskich wystąpili Rodzice i Uczniowie naszej Szkoły.

Miło nam, że na popołudniowe spektakle przyjęło zaproszenie wielu znamienitych gości, w tym Zastępca Burmistrz Dzielnicy Bemowo m.st. Warszawy  Pan Piotr Kobierski.

Po reakcji widowni, z dużym przekonaniem mogę stwierdzić, że nasz musical zyskał duże uznanie. Spektakl podobał się zarówno małym, jak i dorosłym widzom.

W imieniu całej społeczności szkolnej, gorące podziękowania i słowa uznania, na ręce aktorów oraz osób zaangażowanych w realizację tego projektu, złożyła dyrektor Szkoły, Pani Barbara Makowska-Opala.

Uwaga, jeśli komuś z Państwa nie udało się zobaczyć naszego spektaklu, zapraszamy na pokaz wybranych fragmentów musicalu, który odbędzie się podczas Pikniku „Kolorowy Jarmark SP82”  w dniu 8 czerwca br. około godz. 15.00.

Do zobaczenia za rok!

Joanna Chochlewicz

Inicjator i reżyser spektaklu.

• Ważne!

• Szanowni Państwo,

nastąpiła ZMIANA ORGANIZACJI Gali Finałowej Warszawskich Olimpiad Języka Angielskiego.

Tegoroczna Gala odbędzie się STACJONARNIE w dniu 8 czerwca 2022 o godz. 10.00 w budynku głównym Szkoły Podstawowej nr 84 przy ul. Radzymińskiej 227.

Kamila Zimińska

Szkolny Koordynator WOJA

• WIELKA ZBIÓRKA MAKULATURY W SP 82!!!

• W środę 19 maja 2022 r. odbyła się, pod dobrze znanym hasłem „Każda klasa ratuje jedną sosnę”, wiosenna zbiórka makulatury. Surowiec ten zbierany był na placu szkolnym lub bezpośrednio zawożony do dowolnego skupu makulatury.

WSZYSTKIM SERDECZNIE DZIĘKUJEMY ZA ZAANGAŻOWANIE.

Jak zawsze można liczyć na uczniów, rodziców i pracowników naszej szkoły.
            Zamiast wyrzucać na śmietnik niepotrzebne gazety i stare zeszyty składali je tygodniami i przeznaczyli na naszą zbiórkę makulatury!!!

Przez cały rok zebraliśmy ponad 5 ton makulatury i 1535,60 zł.

Otrzymane pieniądze ze sprzedaży makulatury będą przeznaczone dla naszej szkoły

i nagrody dla klas.

W dalszym ciągu zachęcamy do segregacji odpadów.

Życzymy powodzenia w ratowaniu każdej sosny i dbaniu o naszą planetę!!!

Liderzy konkursu otrzymają nagrody pieniężne.

I - 944,3 kg - 2 c - 250 zł

II - 923,6 kg - 6 a - 230 zł

III - 760,1 kg - 8 f - 190 zł

IV - 477,0 kg - 6 b - 130 zł

Dziękujemy w imieniu każdej sosny i naszej planety Ziemi!!!

Wyniki_zbiorki_rocznej_2021-22.xlsx

Koordynatorzy akcji:

Renata Zygadło

Marzena Przechowska-Raczmańska

Beata Wieteska

• SłuchaMY WAS

• Nasza szkoła wzięła udział w konkursie SłuchaMY WAS, którego organizatorem jest E.ON Polska S.A.

Celem konkursu była edukacja ekologiczna, promocja i zachęcanie warszawskich szkół do proekologicznych działań.Uczniowie kl. 8d w składzie: Piotr Adamczyk, Jakub Ciesielski, Jan Okniński, Wojciech Ukielski oraz Antoni Zieliński, pod kierunkiem nauczyciela biologii- Karoliny Nowak, stworzyli Ekoinicjatywę, która musiała spełniać poniższe warunki:a) być możliwa do wdrożenia przez Szkołę,b) pomagać szkole być bardziej ekologiczną,

c) inspirować innych oraz być przedstawiona w ciekawy sposób w nagraniu audio.Udział w konkursie zaowocował otrzymaniem wyróżnienia oraz NAGRODY, w postaci instalacji fotowoltaicznej o mocy 20 KVp wraz z montażem na budynku szkoły, o wartości 103 320 PLN brutto.

Karolina Nowak-koordynator konkursu