• Szanowni Państwo,

informujemy, że w dniach 3.10.2022 r.(poniedziałek) oraz 4.10.2022 r.(wtorek) od godz. 17:30 do 19:00, zaplanowane zostały Dni Otwarte dla rodziców uczniów klas I- VIII:

- poniedziałek - spotkania z rodzicami uczniów klas I - III;

Przydzial_sal_03.10.2022.pdf

- wtorek - spotkania z rodzicami uczniów klas IV - VIII.

Przydzial_sal_04.10.2022_r.pdf

Spotkania odbędą się w trybie stacjonarnym.

Zespół kierowniczy SP82

• SP 82 zbiera TALENCIAKI!!!

• Nasza szkoła jest zgłoszona do akcji zbierania kuponów - Talenciaków, które można zdobyć, robiąc zakupy w sklepie LIDL.

Zwycięska szkoła ma szansę na mnóstwo nagród.

- Wystarczy zrobić zakupy w Lidlu, odebrać TALENCIAKI za każde wydane na zakupy 50 zł (w zakupach musi znaleźć się owoc lub warzywo).

- Kupony - TALENCIAKI można w formie papierowej wrzucać do skrzynki usytuowanej w recepcji szkoły lub zeskanować kod i przekazać punkty na konto szkoły.

- Link do konta szkoły: https://szkoly.lidl.pl/VoucherDonation/grant?partyId=85500010415

Zapraszamy wszystkich do zabawy i wspierania akcji, dzięki której szkoła może pozyskać nagrody wspierające edukację i zabawę.

Akcja trwa od 5 września do 18 listopada 2022 r.

Link: Szczegóły akcji

Katarzyna Supeł- Sokulska

• Sprzątanie świata 2022! Dołącz do naszej akcji!

• „Wszystkie śmieci są nasze!”

Wybierz się z rodziną lub znajomymi do lasu i zbierzcie do worka wszystkie śmieci, jakie spotkacie na swojej drodze.

Zdjęcie z workiem prześlijcie na adres: przyrodasp82@gmail.com w terminie do 21 września br. Przesłane zdjęcia posłużą do wykonania kolażu, który zamieścimy na stronie szkoły. Dodatkowo każdy uczeń, który przyłączy się do naszej akcji  otrzyma celującą ocenę z biologii lub przyrody.

Worki i rękawice w dłoń!

Pokażmy, że troszczymy się o Naszą Planetę!

Koordynator: Karolina Nowak

• Wznowienie akcji „NAKRĘĆ SIĘ I POMÓŻ …”

• Akcja „NAKRĘĆ SIĘ I POMÓŻ…” trwa w Szkole Podstawowej nr 82 od kilku lat.

Nowy rok szkolny i nowe wyzwania.

Wznawiamy zbiórkę plastikowych nakrętek.

W zeszłym roku szkolnym Rada Rodziców zakupiła duży czerwony pojemnik w kształcie serca. Został on umieszczony w pobliżu głównego wejścia do budynku. Swobodny dostęp do pojemnika umożliwia wrzucanie nakrętek wszystkim odwiedzającym naszą szkołę.

Działaniem tym wspieramy potrzebujące osoby objęte opieką fundacji AVALON, Fundacji Dzieciom "ZDĄŻYĆ Z POMOCĄ” i Stowarzyszenia DAJ SIEBIE INNYM.

Zbiórka plastikowych nakrętek jest jednocześnie jednym z działań proekologicznych organizowanych w naszej placówce.

Liczymy na Państwa wsparcie w zbieraniu nakrętek.

W tym roku szkolnym prosimy o ważenie nakrętek i informowanie o tym wychowawcę klasy.
            Z każdej klasy wyłonimy lidera, który otrzyma nagrodę.

Duże ilości korków, które są zapakowane w worki, prosimy nie wrzucać do pojemnika tylko przekazać pani woźnej lub zanieść do szatni.

Koordynatorzy akcji

Renata Zygadło

Jolanta Trych

Małgorzata Obrębska - Gołoś

• ROK SZKOLNY 2022/2023 ROZPOCZĘTY!

• Drodzy Uczniowie!

Z okazji rozpoczęcia nowego roku szkolnego życzymy Wam sukcesów w zdobywaniu wiedzy, wiary w swoje możliwości, dobra i dobrych ludzi wokół oraz nawiązania prawdziwych przyjaźni. Realizujcie swoje pomysły, marzenia i osiągajcie wyznaczone cele.

Szanowni Rodzice!

Bądźcie wsparciem dla swoich dzieci, Przytulcie ich mądrością i miłością. Podarujcie im swoją uważność, troskę i czas.

Zaufajcie też nam, nauczycielom. Wspólnie możemy bardzo dużo.

Koleżanki i Koledzy Nauczyciele!

Życzmy sobie nadziei na lepsze jutro, cierpliwości, wrażliwości, pogody ducha i nieustannej pasji do tego co robimy.

Nie jest ważne czego uczymy, ale jak to robimy i jakim człowiekiem jesteśmy!

Niech nasza szkoła będzie bezpiecznym i przyjaznym miejscem.

Noemi Joanna Zasada