Wyniki szkolnego konkursu plastyczno- ekologicznego ZABAWKA ZE SKRAWKA
- 18.09.2017 20:21
Informujemy, że tegorocznymi laureatami konkursu „Zabawka ze skrawka” zostali:
Kategoria klas 0-I
I miejsce:
Milena Maciejewska- kl. I c
II miejsce:
Jakub Czajkak- l.I b
III miejsce:
Ala Jarocka- kl. 0 b
Kategoria klas II – III
I miejsce:
Amelia Stasinowska- kl. II a
Natalia Ołdak- kl. II f
II miejsce:
Oliwia Haber - kl. II e
Magdalena Bednara- kl.II f
III miejsce:
Jakub Wojdyło – kl. II g
Wyróżnienia otrzymali:
Kornelia Mrozek- kl. II e
Weronika Czarnecka- kl. II g
Bianka Chorzępa- kl. II g
Donald Szoka- kl. II c
Lena Czerska- kl. II e
Lena Błażejczyk- kl. II f
Dziękujemy za udział w konkursie i gratulujemy zwycięzcom.
- więcej
Wyniki szkolnego konkursu wiedzy „OMNIBUS" dla uczniów klas III
- 18.09.2017 20:20
- Uczniowie klas III, którzy podjęli walkę o konkursowe laury, wykazali się wiedzą z różnych dziedzin. Komisja w składzie: pani Anna Pawlińska, pani Lilianna Hałka oraz pani Beata Wieteska wyłoniła zwycięzców:I miejsce:Jan Sarnecki kl. 3 bKarolina Łukasik kl. 3 dWojciech Ukielski kl. 3 dKrzysztof Jakubowski kl. 3 gOliwia Skowrońska kl. 3 hII miejsce:Hubert Kowalski kl. 3 bNatalia Zaręba kl. 3 gIII miejsce:Anna Pokładek kl. 3 hDziękujemy dzieciom za udział w konkursie. Wszyscy uczniowie otrzymają dyplomy, a laureaci dyplomy i nagrody książkowe ufundowane przez Radę Rodziców. Życzymy dalszych sukcesów w nauce.Organizatorzy
Teresa Janiaczyk
Marzenna Przechowska-Raczmańska - więcej
Wyróżnienie w XI Warszawskim Konkursie Matematyczno – Informatycznym
- 18.09.2017 20:18
Maja Hadło uczennica klasy Va otrzymała wyróżnienie w XI Warszawskim Konkursie Matematyczno- Informatycznym " Multimedialna Matematyka" organizowanym pod patronatem Burmistrza Dzielnicy Śródmieście m. st. Warszawy oraz Mazowieckiego Kuratora Oświaty.
Gratulujemy
- więcej
Wyniki szkolnego konkursu plastycznego dla klas I – III ,,Oszczędzamy, marzenia (wakacyjne) swe spełniamy”
- 18.09.2017 20:17
Miło nam poinformować, że Komisja Konkursowa w składzie:
p. Jolanta Trych, p. Beata Wieteska i p. Aneta Sołtysiak postanowiła przyznać:
I miejsce:
Małgorzata Siecińska – kl. I a
II miejsce:
Amelia Stasinowska – kl. II a
III miejsce:
Maria Gilewska – kl. III g
Wyróżnienie:
Aleksandra Andrysiak – kl. I a
Wiktoria Rapa – kl. II g
Dziękujemy wszystkim dzieciom za udział w konkursie.
Gratulujemy nagrodzonym i wyróżnionym !
- więcej
Wyniki konkursu plastyczno-językowego PICTURE DICTIONARY
- 18.09.2017 20:15
Z przyjemnością informujemy, że konkurs plastyczno- językowy "PICTURE DICTIONARY"został rozstrzygnięty.
Dziękujemy wszystkim, którzy podjęli wyzwanie i spróbowali swoich sił w konkursie.
KLASY IMiejsce I: Andrzej Wyrzykowski Ib
Miejsce II: Bartosz Seta Ia
Miejsce III: Malwina Dylewicz Ia
Wyróżnienia: Małgorzata Siecińska Ia
Ala Gładczyńska Ib
Matylda Bryła Ib
Nagroda dodatkowa: Bartłomiej Mańkowski Ib
KLASY II
Miejsce I: Jakub Wojdyło IIg
Miejsce II: Jagoda Polarczyk IIb
Miejsce III: Michalina Halicka IIg
Wyróżnienia: Barbara Zasadowska IIa
Antonina Baranowska IIh
Maria Kluza IIa
Nagroda dodatkowa: Anna Filipczyk IIa
Klasy III
Miejsce I: Gabriela Głaszczka IIIg
Miejsce II: Maria Gilewska IIIg
Nagroda dodatkowa: Aleksandra Lecko IIIf
Pola Broniszewska IIIh
Zwycięzcom Gratulujemy!
Nagrody ufundowała Rada Rodziców.- więcej