Menu główne

Konsultacje dla Rodziców

 

KONSULTACJE DLA RODZICÓW - EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA

W tygodniu kiedy są zebrania, konsultacje nie odbywają się.

 

LP.

 

IMIĘ I NAZWISKO NAUCZYCIELA

TERMIN

1.

I a

Anna Pawlińska

Czwartek 13:30 – 14:30

2.

I a

Małgorzata Obrębska-Gołoś

Czwartek 13:45 – 14:45

3.

I b

Hanna Barczewska

Poniedziałek 12:25 – 13:25

4.

I c

Jolanta Trych

Środa 10:25 – 11:25

5.

I c

Helena Sapilak

Wtorek  12:40 – 13:25

6.

I d

Katarzyna Małachowska

Środa 10:25 – 11:25

7.

I e

Anna Hajduk

Poniedziałek 9:45 – 10:30

8.

I f

Magdalena Skrocka

Poniedziałek 15:30 – 16:15

9.

II a

Anna Kostecka

Środa 9:35 – 10:35

10.

II b

Justyna Galant - Ignasiak

Poniedziałek 12:40 – 13:40

11.

II c

Beata Wieteska

Wtorek 9:35 – 10:35

12.

II c

Beata Piotrowska

Czwartek 11:15 – 12:15

13.

II d

Bożena Kuruś

Wtorek 16:15 – 17:00

14.

II e

Aneta Sołtysiak

Wtorek 8:50 – 9:35

15.

II f

Marzena Bendyk

Środa 13:35 – 14:20

16.

III a

Aleksandra Osińska

Czwartek 12:40 – 13:25

17.

III b

Ilona Jodzis

Poniedziałek 13:45 –14.30

18.

III b

Arletta Janus

Piątek 9:45 – 10:30

19.

III c

Teresa Janiaczyk

Środa 9:45 – 10:30

20.

III c

Marzenna Przechowska - Raczmańska

Środa 9:45 – 10:30

21.

III d

Joanna Chochlewicz

Poniedziałek 10:40 – 11:25

22.

III e

Kinga Dworakowska

Piątek 8:45 – 9:45

23.

III f

Magda Orzoł - Długołęcka

Piątek 7:50 – 8:35

24.

III g

Joanna Cegielska

Czwartek 13:30 – 14:15

25.

J. ang.

Barbara Michalak

Czwartek 9:30 – 10:30

26.

J. ang.

Dorota Sommerfeld – Rokita

Poniedziałek 9:35 – 10:35

27.

Religia

Aleksandra Kupisz - Dynowska

Środa 16:20 – 17:20

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KONSULTACJE NAUCZYCIELI KLAS IV- VIII

 

Lp.

Nauczany przedmiot, wychowawstwo

Nazwisko i imię

Dzień

Godzina

Sala

1.

biologia

Bach Agnieszka

wtorek

1135 - 1220

209

2.

matematyka

Baran  Ewelina

poniedziałek

1630 - 1730

319

3.

matematyka   informatyka   wychowawca 6g

Bielak Paulina

piątek

745 - 845

209

4.

j. angielski  wychowawca 7e

Bigos Magdalena

poniedziałek

1530 - 1615

209

5.

geografia

Bocian Elwira

poniedziałek

1530 - 1615

107

6.

wychowanie fizyczne

Bukowski Kamil

czwartek

1035 - 1135

pokój nauczycieli w-f

7.

j. angielski 

Chomicz Kamil

czwartek

 1240 - 1325

pokój nauczycielski

8.

informatyka

wychowawca 7b

Ciosek Edyta

poniedziałek

1240 - 1340

pokój nauczycielski

9.

edukacja dla bezpieczeństwa

Drzewiecka Paulina

wtorek

1530 - 1615

109

10.

j. angielski

Głodowska Urszula

wtorek

1130 - 1230

pokój nauczycielski

11.

j. angielski    wychowawca 5i

Górecka Ewelina

środa

1135 - 1220

2

12.

j. polski       wychowawca 7a

Gurazdowska Anna

piątek

745 - 845

pokój nauczycielski

13.

przyroda

informatyka

Halber Małgorzata

poniedziałek

1620 - 1720

2

14.

chemia

Huryń Urszula

poniedziałek

700 - 800

207

15.

j. angielski 

wychowawca 7c

Izwantowska Edyta

wtorek

1220 - 1320

pokój nauczycielski

16.

geografia

Jadzewicz Barbara

poniedziałek

1040 - 1125

pokój nauczycielski

17.

plastyka

Jaworowska Beata

piątek

1345 - 1430

pokój nauczycielski

18.

historia     wychowawca 6d

Kalinowska Mariola

piątek

850 - 935

108

19.

wychowanie fizyczne

Kapla Tomasz

wtorek

1440 - 1525

 pokój 

w-f

20.

historia     wychowawca 8d

Karasiewicz Wiesława

poniedziałek

1130 - 1230

pokój nauczycielski

21.

matematyka

w - f 

wychowawca 4b

Kaźmierczak Marcin

piątek

1040 - 1125

pokój nauczycielski

22.

j. niemiecki

Kiceła-Rzezińska Joanna

środa

1035 - 1135

pokój nauczycielski

23.

j. polski       wychowawca 4a

Kociołł Małgorzata

środa

1040 - 1125

pokój nauczycielski

24.

wychowanie fizyczne

Kolad Anna

wtorek

1440 - 1525

pokój nauczycieli wf

25.

j. hiszpański

Korczak Kinga

piątek

1440 - 1525

307

26.

matematyka 

informatyka 

wychowawca 6h

Kowalska Katarzyna

środa

740 - 840

306

27.

muzyka

Kozieł Marcin

wtorek

1240 - 1325

pokój nauczycielski

28.

matematyka

Krawczyk Grażyna

czwartek

1600 - 1700

319

29.

matematyka    informatyka   wychowawca 5g

Krawczyk Przemysław

środa

1330 - 1430

pokój nauczycielski

30.

j. angielski

Kurczewska Marta

poniedziałek

1135 - 1220

pokój nauczycielski

31.

wychowanie fizyczne

Kutnik Agata

piątek

945 - 1035

pokój nauczycieli wf

32.

j. angielski

Lengiewicz Magdalena

wtorek

845 - 930

pokój nauczycieli wf

33.

matematyka

Łazowska Katarzyna

poniedziałek

1440 - 1540

313

34.

wychowanie fizyczne

Maciąg Bartłomiej

środa

1345 - 1430

pokój nauczycieli wf

35.

matematyka

Magdziak Monika

poniedziałek

655 - 755

204

36.

j. angielski

Mazur Bożena

wtorek

845 - 945

pokój nauczycielski

37.

technika

informatyka

Michniewicz Małgorzata

środa

1225 - 1320

pokój nauczycielski

38.

j. polski

wychowawca 5h

Miętkowski Rafał

czwartek

1240 - 1340

pokój nauczycielski

39.

matematyka informatyka wychowawca

Mikulska Aleksandra

środa

945 - 1030

pokój nauczycielski

40.

historia

wos

Mital Mariusz

środa

1530 - 1630

317

41.

j. niemiecki

Młynarska Olga

wtorek

1040 - 1125

pokój nauczycielski

42.

biologia

Nowak Karolina

środa

945 -1045

pokój nauczycielski

43.

biologia

Oder Tomasz

poniedziałek

830 - 930

108

44.

muzyka

plastyka  wychowawca 5f

Olszak Maria

środa

845 - 930

pokój nauczycielski

45.

fizyka

wychowawca 8e

Omasta Anna

czwartek

750 - 850

210

46.

j. polski

wychowawca 6a

Ostrouch Ewa

czwartek

1325 - 1425

206

47.

wychowanie fizyczne

Paklepa Dariusz

wtorek

845 - 945

pokój nauczycieli wf

48.

matematyka

fizyka wychowawca 4c

Parfianowicz Agata

piątek

745 - 845

204

49.

informatyka

Pawlik Marcin

środa

1135 - 1220

2

50.

j. polski wychowawca 4d

Piotrowska Beata

poniedziałek

1445 - 1545

108

51.

religia

Przybyszewska Agnieszka

wtorek

945 - 1030

pokój nauczycielski

52.

wychowanie fizyczne

Radomirski Michał

poniedziałek

1530 - 1630

pokój nauczycieli wf

53.

j. polski wychowawca 7d

Sadowska-Maciejewska Magdalena

poniedziałek

1040 - 1125

206

54.

j. niemiecki

Sękowska Katarzyna

wtorek

1040 - 1125

pokój nauczycielski

55.

j. polski wychowawca 5a

Smolińska-Pietrzyk Katarzyna

poniedziałek

 

1330 - 1430

 

 pokój nauczycielski

56.

j. angielski

Sobol Agata

czwartek

1240 - 1340

2

57.

j. angielski

Stupnicka Aleksandra

piątek

1135 - 1235

pokój nauczycielski

58.

j. polski   wychowawca 8a

Supeł-Sokulska Katarzyna

czwartek

800 - 945

pokój nauczycielski

59.

matematyka wychowawstwo 7f

Swędzikowska Dorota

środa

1130 - 1230

pokój nauczycielski

60.

j. angielski

Szczodrak Anna

piątek

845 - 945

pokój nauczycielski

61.

wychowanie fizyczne  wychowawca 6f

Szczyplińska Urszula

środa

1440 - 1525

pokój nauczycieli wf

62.

j. niemiecki

Sztranc Hanna

wtorek

1615 - 1700

207a

63.

j. polski wychowawca 8c

Świętochowska Magdalena

czwartek

1040 - 1125

pokój nauczycielski

64.

j. hiszpański

Tarkowska Dorota

poniedziałek

1530 - 1615

306

65.

wychowanie fizyczne

Tarnowski Damian

środa

1430 - 1530

pokój nauczycieli wf

66.

wychowanie fizyczne

Wojsław Maria

środa

945 - 1030

pokój nauczycieli wf

67.

j. polski wychowawca 5e

Wojtowska Ewa

piątek

750 - 850

316

68.

religia wychowawca 8a

Zasada Joanna

poniedziałek

1615 - 1715

313

69.

j. angielski

Zimińska Kamila

środa

1030 - 1130

pokój nauczycielski

 

KONSULTACJE NAUCZYCIELI WSPOMAGAJĄCYCH I SPECJALISTÓW

Lp.

Imię i nazwisko nauczyciela

Termin konsultacji

Miejsce konsultacji

1.

Magdalena Stanisz

Czwartek

16.00 -17.00

pokój pedagoga

2.

Katarzyna Korpusińska

Środa

16.00 -17.00

pokój pedagoga

3.

Sylwia Podrażka

Poniedziałek

16.00 -17.00

pokój pedagoga

4.

Małgorzata Sulima

Czwartek

16.00 -17.00

pokój psychologa

5.

Wiola Łysiak-Bundzylak

Wtorek

16.00 -17.00

pokój psychologa

6.

Edyta Waszkowska

Środa

17.00 -18.00

pokój psychologa

7.

Agnieszka Lipnicka

Czwartek

15.30 -16.30

pokój logopedy
(parter w starej cz. szkoły)

8.

Ewa Czubkowska

Poniedziałek

16.15 -17.15

pokój logopedy

p. 320

9.

Karolina Sosin-Pospiszył

Wtorek

11.30 -12.30

p. 10

10.

Marzena Głuszczak

Piątek

7.00 - 8.00

p. 210 (stara cz. szkoły)

11.

Katarzyna Owczarczyk

Poniedziałek

14.30 -15.30

p. 110

12.

Agata Gidzińska

Poniedziałek

15.30 -16.30

p. 110

13.

Małgorzata Obrębska-Gołoś

Czwartek

13.25 -14.25

pokój socjalny
(I piętro)

14.

Arletta Janus

Piątek

9.40 -10.40

pokój socjalny
(I piętro)

15.

Helena Sapilak

Wtorek

12.40 -13.40

pokój socjalny
(I piętro)

16.

Beata Piotrowska

Czwartek

11.15 -12.15

p. 6

17.

Marzenna Przechowska- Raczmańska

Środa

9.40 -10.40

p. 6

18.

Elżbieta Dorska

Środa

7.45 -8.45

p. 209

19.

Monika Siuchta

Czwartek

13.30-14.30

pokój nauczycielski

20.

Dorota Kownacka

Wtorek

10.30-11.30

s. 209

21.

Aleksandra Prygiel

Wtorek

11.30-12.30

s. 209

22.

Bartłomiej Ertmański

Piątek

8.45-9.45

s. 2

23.

Renata Zygadło

Środa

14.30-15.30

pokój  nauczycielski

24.

Agata Przybysz

Poniedziałek

9.40-10.40

pokój nauczycielski

25.

Marzena Szewczuk

Piątek

9.40-10.40

pokój nauczycielski

26.

Anna Dubieniecka

Wtorek

8.45-9.45

s. 209

27.

Małgorzata Jarzębska

Czwartek

11.30-12.30

pokój nauczycielski

28.

Julia Rudecka

Środa

10.35-11.35

pokój nauczycielski

29.

Milena Chendoszko

Czwartek

10.30-11.30

pokój nauczycielski

 

Certyfikaty