Szkolna akcja „Nakrętka”

Czas trwania akcji - rok szkolny 2019/2020

W tym roku szkolnym  nakrętki zbieramy

dla podopiecznych Fundacji „ZDĄŻYĆ  Z POMOCĄ

i Fundacji  AVALON”, a także dla podopiecznych

Stowarzyszenia „DAJ SIEBIE INNYM”.

Zachęcamy wszystkich uczniów z klas I-VIII i oddziału przedszkolnego  do wzięcia udziału w akcji charytatywno-ekologicznej, polegającej na zbieraniu plastikowych nakrętek po wodzie mineralnej, napojach, sokach, chemii gospodarczej, kosmetykach itp.

Nakrętki nie mogą zawierać dodatkowych elementów, takich jak: uszczelki, tekturki, gumki, styropianiki, folijki.

W szatni  znajdują się oznakowane pojemniki, do których należy wrzucać plastikowe nakrętki, a następnie  poinformować wychowawcę klasy o liczbie lub wadze przyniesionych nakrętek.

Uczniowie z klas I-III i oddziału przedszkolnego – podają wychowawcy liczbę przyniesionych nakrętek.

Uczniowie  z klas IV-VIII- podają  wychowawcy wagę przyniesionych nakrętek.

Dla liderów  na poziomach klas przewidziane są wyróżnienia.

Z góry dziękujemy za udział w akcji, życzliwość i dobre serce.

Razem możemy więcej!!!

koordynator