Menu główne

Zajęcia wyrównujące szanse edukacyjne uczniów

 


 

 

 

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawczo w klasach I-III

Klasa

 

Dzień i godzina realizowania zajęć

Miejsce realizowania zajęć

I a

Środa 11.35 -12.20

sala nr 209

I b

Poniedziałek 15.30 - 16.15

sala nr 1

I c

Poniedziałek  15.30 - 16.15

sala nr 3

I d

Wtorek 15.40 - 16.25

sala nr 4

I e

Poniedziałek 12.45 - 13.30

sala 126 (świetlica)

I f

Poniedziałek, 15.30 - 16.15

sala nr 2

II a

Wtorek  12.40 - 13.25

sala nr 101

II b

Poniedziałek  10.40 -11.25

sala nr 6

II c

Czwartek 16.25 - 17.10

sala nr 1

II d

Środa 16.15 - 17.00

sala nr 101

II e

Czwartek 16.20 -17.05

sala nr 2

II f

Wtorek 15.30 - 16.15

sala nr 105

III a

Czwartki 10.40 - 11.25

sala nr 2

III b

Wtorek 16:20 - 17:05

sala nr 102

III c

Wtorek godz. 12.40 - 13.25

sala nr 105

III d

Środa 13.30 - 14.15

sala nr 210

III e

Środa 10.30 - 11.15

sala nr 6

III f

Poniedziałki 16.20 - 17.05

sala nr 103

III g

Wtorek 12.40 -13.25

czytelnia

Zajęcia wyrównawcze z języka angielskiego dla klasy 3 c

Barbara Michalak

Piątek 8.50 - 9.35

sala nr 6

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze dla klsay 3 c                 

Marzenna Przechowska-Raczmańska

Poniedziałek  12.30 - 13.15

Wtorek 11.30 -12.15

Czwartek 11.45 -12.30

sala nr  6 

sala nr 6 

sala nr 6

 

 

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawczo w klasach IV-VIII

 

Matematyka

Imię i nazwisko nauczyciela

Klasy

Termin zajęć

Miejsce realizacji

Paulina Bielak

6g

8a, 8b

Piątek 13.45-14.30

Czwartek 15.30-16.15

s. 216

s. 202

Marcin Kaźmierczak

4 b

8c

Czwartek 14.40-15.25

Czwartek 15.30-16.15

s. 207

s. 204

Katarzyna Kowalska

6a, 6d, 6h

Wtorek 14.40-15.25

s. 204

Przemysław Krawczyk

5g

Wtorek 14.40-15.25

s. 309

Katarzyna Łazowska

4a, 4d

6b

Środa 13.45-14.30

Czwartek 13.45-14.30

Czytelnia

Artbem

Monika Magdziak

Klasy 5

Klasy 6

Poniedziałek 8.50-9.35

Wtorek 14.40-15.25

110

110

 

Aleksandra Mikulska

Klasy 5

Czwartek 8.00-8.45

Czwartek 8.50-9.35

s. 109

s. 108

Agata Parfianowicz

6c, 6f

4c

Wtorek 14.40-15.25

Piątek 12.40-13.25

s. 204

czytelnia

Dorota Swędzikowska

8e

7c, 7e, 7f

Wtorek 14.40-15.25

Wtorek 8.00-8.45

 

s. 202

s. 202

 

 

Język polski

Anna Gurazdowska

7a, 7f

Poniedziałek 8.00-8.45

s. 315

Małgorzata Kociołł

4a

6g, 6h

Środa 14.40-15.25

Środa 15.30-16.15

s. 317

s. 315

Rafał Miętkowski

Klasy 5

Wtorek 15.30-16.15

s. 215a

Beata Piotrowska

4b, 4c, 4d

Poniedziałek 13.45-14.30

s. 2

Magdalena Sadowska-Maciejewska

5g, 7d, 7e

Środa 8.00-8.45

Wtorek 8.00-8.45

s. 316

Katarzyna Smolińska-Pietrzyk

5a, 5b, 5f

Czwartek 8.50-9.35

s. 109

Magdalena Świętochowska

8c, 7a, 7c

6b

Poniedziałek 15.30-16.15

Piątek 13.45-14.30

s. 317

czytelnia

Ewa Wojtowska

5e

Wtorek 9.45-10.30

czytelnia

Ewa Ostrouch

6a, 6d, 6e, 6f

Poniedziałek 13.45-14.30

czytelnia

 

Geografia

Elwira Bocian

Klasy 6,7,8

Poniedziałek 14.30-15.25

s. 107

 

Język angielski

Magdalena Bigos

7b,7e

Środa 14.40-15.25

s. 210

Urszula Głodowska

4b,4d

6e,6g

Czwartek 8.00-8.45

Środa 14.40-15.25

s. 306

Czytelnia

Ewelina Górecka

6b, 6d, 6f

Poniedziałek 14.40- 15.25

s. 306

Marta Kiełtyka

5a, 5b, 5g, 5h, 5i

Czwartek 8.50-9.35

s.306

Bożena Mazur

Klasy 8

Czwartek 15.30-16.15

s.207a

Agata Sobol

4a,4c

Czwartek 13.45-14.30

Artbem

Anna Szczodrak

Klasy 5

Piątek 8.50-9.35

s. 2

Kamila Zimińska

Klasy 5

Środa 8.00-8.45

s. 207a

 

Języka niemiecki

Joanna Kiceła-Rzezińska

Klasy 4-8

Poniedziałek 15.30-16.15

s. 306

 

Biologia, Przyroda

Agnieszka Bach

6f, 8a, 8b, 8d

Piątek 14.40-15.25

s.208

Małgorzata Halber

Klasy 4

Wtorek 13.45-14.30

Artbem

Tomasz Oder

Klasy 5,7

Wtorek 15.30- 16.15

s.201

 

Fizyka

Anna Omasta

Klasy 7,8

Czwartek 8.00- 8.45

s.210

 

Historia

Wiesława Karasiewicz

5a, klasy 7 i 8

Czwartek 14.40-15.25

s. 318

Mariusz Mital

Klasy 5 i 8

Środa 14.40-15.25

s. 315

 

Certyfikaty