• XXXV Przegląd Amatorskich Zespołów Artystycznych - konkurs teatralny

• 18.08.2015 22:24
      • Dnia 22 maja 2015r. w Ośrodku Kultury im. Stefana Żeromskiego w Dzielnicy Wola m .st. Warszawy odbył się konkurs teatralny w ramach XXXV Przeglądu Amatorskich Zespołów Artystycznych.
      • Z radością przyjęliśmy wiadomość, że I miejsce przyznano grupie teatralnej z klasy III a ze Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 82 w Warszawie za spektakl „Poczekalnia" Uzasadnienie Jury: Za atrakcyjne wykonanie programu o dużym stopniu trudności aktorskich. Nad całością widowiska czuwała p. Joanna Cegielska.

Humorystyczny przekaz treści w nawiązaniu do różnych sytuacji z  życia codziennego doceniło jury w składzie:

Przewodnicząca: Teresa Siewierska–Surowiecka – aktorka

Joanna Stefańska–Matraszek – śpiewaczka Warszawskiej Opery Kameralnej, pedagog,

Janusz Tylman – kompozytor, pianista, autor musicali, muzyki filmowej i teatralnej

Jesteśmy bardzo zadowoleni, ponieważ zaprezentowaliśmy nasze siły na scenie teatralnej  na równi z gimnazjalistami. Mimo stresu udało nam się stanąć na najwyższym podium.

Uroczyste wręczenie nagród i wyróżnień odbędzie się 14 czerwca 2015 r. w Amfiteatrze Parku Sowińskiego ul. Elekcyjna 17.

Dziękujemy wszystkim Rodzicom za ogromne wsparcie w trakcie eliminacji konkursowych. Szczególnie dziękujemy Rodzicom, którzy w tym dniu wykazali duże zaangażowanie: p. Mariuszowi Domuradowi, p. Marcie Czaplak, p. Renacie Hadło, p. Katarzynie Krawicz-Nowak i p. Katarzynie Styś.

Grupa teatralna z kl. III a

Opiekun: Joanna Cegielska

Serdecznie dziękuję całej grupie teatralnej za wysiłek włożony w przygotowanie, wykonanie oraz za fantastyczny, bardzo wyróżniający się występ. Brawo!

Joanna Cegielska