• Dzień Edukacji Narodowej kl. I - III

• 18.08.2015 19:38
      • Uroczystości z okazji Dnia Edukacji Narodowej z udziałem  nauczycieli, pracowników obsługi i uczniów klas I-III odbyły się w naszej szkole dnia 13 października 2014r. Był to dzień pełen atrakcji, wolny od klasówek i kartkówek, pełen życzliwości  i niespodzianek.
      • Program artystyczny składał się z kilku elementów. Było na poważnie i na wesoło. Uczestnicy uroczystości obejrzeli m.in. humorystyczną inscenizację  „Pani na opak" w wykonaniu grupy teatralnej z klasy III a. Aktorzy pokazali w wersji kabaretowej "lekcje" języka polskiego oraz matematyki i doszli do wniosku, że nauczyciel powinien być jednak konsekwentny i wymagający. Ten wyjątkowy dzień szkolni artyści uzupełnili piosenkami oraz okolicznościowym  montażem słownym .

W podziękowaniu za trud włożony w nauczanie i wychowanie nauczyciele obejrzeli film z ilustracjami kwiatowymi oraz widowisko taneczne pt. „Koty” w wykonaniu zespołu „Tempo”. Podczas wspólnego spotkania widzowie gromkimi brawami nagrodzili umiejętności aktorskie, wokalne i taneczne uczniów.

Wiele ciepłych i miłych słów popłynęło w kierunku nauczycieli. Dyrektor Szkoły p. Barbara Makowska –  Opala oraz V-ce Dyrektorzy p. Anna Pawlińska i p. Przemysław Jeruszka przekazali pracownikom szkoły podziękowania za dotychczasową pracę, życząc pomyślności oraz wytrwałości w procesie kształcenia i wychowania młodego pokolenia .

Organizator uroczystości

Joanna Cegielska