• Świąteczny Dzień Języków Obcych

• 18.08.2015 20:18
      • PODSUMOWANIE MIĘDZYSZKOLNEGO KONKURSU MUZYCZNO-JĘZYKOWEGO "Must be the Christmas Music"

Już po raz drugi nauczyciele języka angielskiego naszej Szkoły zorganizowali cieszący się dużą popularnością konkurs muzyczno-językowy "Must be the Christmas Music", w którym wzieli udział uczniowie Bemowa i Woli. W tym roku królował język angielski ale można było również usłyszeć utwory w języku hiszpańskim.

• 12.12.2014 w ArtBemie podczas gali finałowej w przepięknej zimowej scenografii przygotowanej przez p.Magdalenę Bigos, laureaci finału odebrali zasłużone nagrody i zaprezentowali się przed publicznością. Oprócz popisów wokalno-tanecznych uczestników konkursu można było podziwiać część artystyczą przygotowaną przez uczniów kl.5f i uczniów z koła teatralnego "Drama Club" pod kierunkiem p.Urszuli Głodowskiej i Marty Gołębiewskiej. W tym roku młodzi aktorzy przygotowali przedstawienie pt."The X-mas factor". W prześmieszne role wcielili się uczniowie kl.6b: Karina Drobek, Klaudia Nowak, Ola Seklecka, Kuba Wyrzykowska, Filip Zdanowski, Julia Ukielska, Zuzia Zakiewicz, Cyprian Bednarek i Michał Padiasek.

Serdecznie gratulujemy wszystkim laureatom II MIĘDZYSZKOLNEGO KONKURSU ŚWIĄTECZNEJ PIOSENKI OBCOJĘZYCZNEJ ”MUST BE THE CHRISTMAS MUSIC”.

I miejsce ex aequo: Barbara Stasiewcz SP 316 („All I want for Christmas”) i Edyta Papużyńska, Oliwia Ponikiewska,
         Magda Wojciechowska, Monika Kamień  SP 82 („All I want for Christmas”)

II miejsce: Kinga Szczęsna SP 316 („Winter Wonderland”)

III miejsce: Kamila Krupa, Agata Kozieł  SP 316 (“Merry Christmas Everyone”)