• Ogólnopolska Olimpiada Kreatywności zakończona sukcesem dla naszej szkoły!

• 18.08.2015 21:06
      • Z Wrocławia obie drużyny z naszej szkoły wracają z nagrodami.

Najmłodsi uczestnicy w kategorii „Wschodzące gwiazdy” zaprezentowali się wspaniale. Dostali medale, odebrali szereg gratulacji i przede wszystkim udowodnili sobie i wszystkim wokół, że posiadają moc potencjału twórczego.

• Starsza drużyna natomiast zajęła w turnieju III miejsce! Ważnym przytoczenia jest fakt, iż tylko jedna drużyna z całej Polski ją wyprzedziła, gdyż I miejsca nie było. Tylko 5 punktów dzieliło ją od wyjazdu na Światową Olimpiadę Kreatywności do Chin! Cóż, udowodniliśmy sobie, że warto podejmować wyzwania, pracować wytrwale przez pół roku, wybrać się na drugi koniec Polski, by odnieść wielki sukces!

Na Olimpiadzie dzieci miały okazję poznać rówieśników z wielu krajów, świętować w miejscu pełnym pozytywnych emocji, spacerować po urokliwym rynku Wrocławia, szukać skrytych tam krasnali, obcować z najbardziej egzotyczną fauną we Wrocławskim Zoo i Afrykarium oraz przede wszystkim poszerzyć swoje horyzonty w twórczym myśleniu. Spotkania z ponad tysiącem dzieci i młodzieży równie utalentowanych jak uczestnicy Olimpiady z naszej szkoły, były dla nas bardzo inspirujące, magiczne i bardzo wciągające.

Dziękujemy wszystkim, którzy w mniejszym lub większym stopniu przyczynili się do tego sukcesu. W szczególności pragniemy złożyć ogrom podziękowań na ręce naszych sponsorów-Funduszowi Inwestycyjnemu BPS TFI i firmie Promise. Obiecujemy, że za rok równie poważnie potraktujemy swoje twórcze zadania i też wybierzemy się do Wrocławia, by stanąć w szranki z najbardziej kreatywnymi drużynami z całej Polski!

drużyny-KMEPA i Zgrana Siódemka

z trenerkami J. Chochlewicz i I. Jodzis