Archiwum 2013/2014

I miejsce dla SP 82 w Konkursie Dzielnicowym "JESTEM DOBRY"

W dniu 22 marca 2014r o godz. 900 w Gimnazjum nr 82 przy ul. Czumy odbył się II etap Bemowskiego Konkursu Matematyczno-Przyrodniczego „Jestem dobry”. Do zawodów o tytuł najlepszego zespołu przystąpili szóstoklasiści z bemowskich szkół podstawowych.

Każdą szkołę reprezentował 8 – osobowy zespół, który zwyciężył w szkolnych eliminacjach. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie z klasy 6c w składzie: Siudalski Tomasz, Giga Martyna, Maciejko Przemysław, Papużyńska Nina, Pichola Mateusz, Zalewska Aleksandra, Pietkiewicz Mateusz, Pliszka Wiktoria. Pierwsza część konkursu polegała na zespołowym rozwiązaniu zadań matematycznych, natomiast w drugiej części uczniowie po wylosowaniu przedmiotu przyrodniczego odpowiadali indywidualnie na pytania. Reprezentanci naszej szkoły zdobyli największą ilość punktów i zajęli I miejsce w konkursie, zdobywając tym samym tytuł „Jesteśmy najlepsi”.

Serdeczne gratulacje i podziękowanie za wspaniałą postawę składa wychowawca klasy Hanna Lankiewicz.

Rozdanie nagród odbędzie się 15 maja o godz. 9.00 w sali widowiskowej BCK.

Hanna Lankiewicz