Archiwum 2013/2014

Destination Imagination

Od października bieżącego roku szkolnego w naszej szkole pracuje w pocie czoła Drużyna składająca się z siedmiorga dzieci, która po raz pierwszy w historii Szkoły weźmie udział w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Kreatywności.

Drużyna składa się z sześciu dziewczynek i jednego chłopca z klas trzecich. Prowadzona jest pod kierownictwem trenera twórczego myślenia - p. Joanny Chochlewicz. Przed nimi poważne wyzwanie - rywalizacja z drużynami z całej Polski w najbardziej kreatywnym międzynarodowym programie DestinationImagination.

Gdyby ktoś zechciał kibicować szkolnej drużynie to zapraszamy do Józefowa w sobotę i niedzielę - 15-16 marca na prawdziwy wybuch doznań kreatywnych i pozytywnych emocji. Spotkanie będzie iście międzynarodowe, bo do Polski przybędą najbardziej kreatywne drużyny z Niemiec, Chin i Ukrainy. Będzie się działo!

Tymczasem przygotowania idą pełną parą i Drużyna pracowała nawet w laboratorium chemicznym, ale o tym…. nie możemy rzec ani słowa. 15-16 marca podczas finału na scenie w Józefowie „Wspaniała siódemka” pokaże na co ich stać, więc prosimy o doping i trzymanie kciuków!

Joanna Chochlewicz