Archiwum 2013/2014

Koncert Świąteczny

Grudzień to tradycyjnie  czas noworocznych spotkań i kolędowania. Również uczniowie z klasy 2a zaangażowali się w takie projekty.

Dnia 19 grudnia 2013 roku wystąpili w okolicznościowym Koncercie Świątecznym w Sali Widowiskowej  Bemowskiego  Centrum Kultury. Za pomysł i przygotowanie koncertu odpowiedzialna była p. Joanna Cegielska.

Występy zorganizowane zostały w godzinach popołudniowych, aby umożliwić udział w uroczystości członkom rodzin bliższym i dalszym. Piękne kolędy zaśpiewali soliści: Zosia Szczerbińska, Maja Olszewska, Karolina Zaborek, Roksana Wojcieszak i Tymoteusz Nowak. Oprócz indywidualnych występów były również popisy zespołowe: muzyczne i taneczne. Układy taneczne przy melodiach świątecznych zaprezentował zespół taneczny„ Tempo”, a oklaski ze strony widzów świadczyły, że koncert był warty obejrzenia. Zamiar był taki, żeby muzyka związana z Bożym Narodzeniem zatrzymała w miejscu, zachęciła do refleksji. Występy naszych  uzdolnionych uczniów cieszą się dużą popularnością. O ich talencie świadczą chociażby osiągnięcia i występy w  konkursach stołecznych oraz imprezach szkolnych. Ogromne podziękowania  należą się rodzicom z kl. 2a,  którzy wspierają  przygotowania  szkolnych artystów do koncertów i licznych imprez. Dziękujemy!

Joanna Cegielska