Archiwum 2013/2014

Nagrody rzeczowe od Paraolimpijczyków

Niepełnosprawni sportowcy, których mieliśmy zaszczyt gościć w listopadzie byli zachwyceni dojrzałością, zachowaniem i skupieniem uczniów naszej szkoły podczas spotkania z nimi.

Ich uwagę przyciągnęły również prace nagrodzone w Szkolnym Konkursie Plastycznym pt. „Sport Osób Niepełnosprawnych”, a eksponowane podczas pokazu. Nagrody w konkursie ufundowała Rada Rodziców przy SP 82, zostały one rozdane w trakcie spotkania. Sportowcy działający w Fundacji „Akademia Integracji” przekazali dodatkowe nagrody dla laureatów. Uczniowie nagrodzeni w konkursie byli bardzo ucieszeni z faktu otrzymania takiego bonusa. Szczególnie przypadła im do gustu praca Zuzi Początek z klasy IVe, z bardzo trafnym hasłem „Niepełnosprawni też mają marzenia”. Serdecznie dziękujemy Radzie Rodziców oraz Fundacji „Akademia Integracji” za wsparcie.

Małgorzata Wojtak