• XII OGÓLNOPOLSKI KONKURS PAPIESKI „ŚLADAMI JANA PAWŁA II PO POLSCE” w XXX rocznicę II Kongresu Eucharystycznego

• 27.04.2017 21:09
      • R E G U L A M I N

Cel konkursu:

- Zainteresowanie uczniów postacią Papieża – Polaka w 97 rocznicę Jego urodzin i 30 rocznicę III pielgrzymki do Polski (II Kongres Eucharystyczny)

- Przypomnienie nauczania Jana Pawła II z II Kongresu Eucharystycznego (1987r.)

- Zachęcanie uczniów do podejmowania prób plastycznych i literackich.

• Organizatorzy:

• Szkoła Podstawowa nr 25 im. Komisji Edukacji Narodowej w Warszawie.

• Parafia Wszystkich Świętych w Warszawie.

• Wydział Oświaty i Wychowania m.st. Warszawy dla Dzielnicy Wola.

Uczestnicy:

• Uczniowie klas I–III przygotowują prace plastyczne związane z życiem i działalnością św. Jana Pawła II ze szczególnym zwróceniem uwagi na II KONGRES EUCHARYSTYCZNY – 8 – 14 czerwca 1987 r. Prace powinny być wykonane na papierze typu blok rysunkowy lub brystol w formacie nie mniejszym niż A4 (210x297 mm), dowolną techniką (ołówek, kredki, węgiel, farby, wydzieranka itp.); do konkursu można też zgłaszać prace przestrzenne (rzeźby oraz kompozycje plastyczne). MOGĄ BYĆ PRACE PRZYGOTOWANE PRZEZ CAŁĄ RODZINĘ.

• Każdy uczestnik konkursu powinien opatrzyć pracę  /tak aby nie uszkodzić pracy/ tytułem oraz swoimi danymi: imię i nazwisko, klasa (wiek), nazwa szkoły, adres zamieszkania (numer tel., e-mail). Dane te będą służyć do kontaktu organizatora z uczestnikiem konkursu.

• Wzięcie udziału w konkursie jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych nagrodzonych osób oraz ich opiekunów. (Ustawa o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 roku, Dz. U. Nr 133, poz. 833, z późn. zm). Udział w Konkursie jest jednoznaczny z nieodpłatnym udzieleniem prawa na wykorzystanie prac przez organizatora konkursu. Prace zgłoszone do konkursu nie będą zwracane autorom.

Termin nadsyłania prac: do 8 maja 2017 r.

Pracę należy dostarczyć do p. Anny Przybyły lub p. Moniki Błażejak.

Nagrody:

• Zwycięzcy konkursu zostaną wyróżnieni nagrodami i dyplomami. Wręczenie nagród odbędzie się podczas uroczystej gali finałowej w dniu 9 czerwca maja 2017 r. o godz.11.00 kościele Wszystkich Świętych, Plac Grzybowski 3/5 (okolice Pałacu Kultury i Nauki) w Warszawie.

• Wyniki konkursu będą dostępne na stronie szkoły i parafii.

• Organizatorzy zastrzegają sobie prawo zatrzymania nadesłanych prac na konkurs i wykorzystania ich do publikacji.

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie.