• “Koduj z Gigantami” Bezpłatne warsztaty programowania dla dzieci i młodzieży

• 21.08.2020 08:33
      • We wrześniu startuje kolejna edycja “Koduj z Gigantami”! Już po raz siódmy zapraszamy dzieci i młodzież w wieku szkolnym do wzięcia udziału w darmowych warsztatach programowania!

W tym roku warsztaty będą się odbywać w terminach 12 - 13 oraz 19 - 20 września w wybranych miastach w całej Polsce. Z uwagi na wyjątkową sytuację wywołaną pandemią koronawirusa, oprócz warsztatów stacjonarnych, przewidziane są interaktywne zajęcia online w małych grupach.

Honorowe patronaty nad akcją objęli włodarze wszystkich miast, w których wydarzenie będzie się odbywać. Do honorowych patronatów Koduj z Gigantami dołączył także Ośrodek Edukacji Narodowej.

“Koduj z Gigantami” to wydarzenie o charakterze edukacyjnym, które jest doskonałą okazją do pogłębienia wiedzy o programowaniu i lepszego startu w przyszłość, a także bardziej świadomego korzystania z nowych technologii.

Warsztaty “Koduj z Gigantami” to połączenie dużej dawki wiedzy ze świetną zabawą. Podczas nich, dzieci już od 7 roku życia mogą spróbować własnych sił w programowaniu i zacząć tworzyć własne gry czy aplikacje.

Program zajęć dopasowany jest odpowiednio do grupy wiekowej:

- uczestnicy 7 - 9 lat: SCRATCH,

- uczestnicy 10 - 12 lat: SCRATCH, APP INVENTOR,

- uczestnicy powyżej 13. roku życia: C#, VISUAL STUDIO.

Szczegółowy harmonogram i zakres tematyczny warsztatów znajduje się pod linkiem:

>>Harmonogram<<

>>Program wydarzenia<<

Warsztaty są całkowicie bezpłatne dla wszystkich uczestników. Jedynym warunkiem wzięcia udziału w warsztatach jest indywidualna rejestracja każdego z uczestników. Zapisów będzie można dokonywać od 1 września poprzez stronę:

www.kodujzgigantami.pl

Warsztaty będą odbywać się [termin, lokalizacja].

Sprawdź szczegóły i wypełnij wraz z rodzicem formularz zapisowy, aby zarezerwować miejsce:

Na zajęcia zapraszają @Giganci Programowania.

Tak, jak w poprzednich edycjach, także tym razem zapraszamy  do wzięcia udziału w Konkursie Koduj z Gigantami.

W tej edycji tematem konkursu to Bezpieczeństwo w Internecie. Konkurs zostanie ogłoszony na fan page’u Gigantów Programowania wraz ze wszystkimi szczegółami.