• Konkurs plastyczny "Świat w paski" dla uczniów szkół podstawowych klas 0-III oraz wychowankowów bemowskich przedszkoli

• 25.02.2017 20:35
      • 1. Cele Konkursu:
         - przedstawienie oczyma dzieci walorów otaczającego nas świata,
         - rozwijanie wyobraźni dzieci,
         - dostrzeganie nietypowych elementów przyrody,
         - ukazanie świata w niekonwencjonalny sposób.

Regulamin Konkursu:

Organizator: wychowawcy klasy IId i IIIb –Anna Łukasiak, Aneta Maciocha

2. Czas trwania Konkursu
                 Prace należy składać do 13.03.2016 do pani Anny Łukasiak (sala nr 4 parter)

lub pani Anety Maciocha  (sala nr 216 I piętro)

3. Warunki uczestnictwa

Uczestnikami Konkursu mogą być uczniowie szkół podstawowych klas 0-III oraz wychowankowie bemowskich przedszkoli.
        Uczestnicy przygotowują prace plastyczne przy wykorzystaniu dowolnych technik plastycznych w formacie A4 lub A3. Tematem prac powinien być otaczający nas świat przedstawiony za pomocą pasków w formie płaskiej lub przestrzennej.

4. Termin i warunki dostarczenia prac
        1. Prace należy przesłać pocztą lub dostarczyć osobiście do Organizatora Konkursu,
          na adres:
                                                             Aneta Maciocha, Anna Łukasiak
        Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 82
        ul. Górczewska 201
        01-459 Warszawa

Prace są zgłaszane do Konkursu przez opiekuna zajęć lub nauczyciela. Na odwrocie każdej pracy należy wpisać imię, nazwisko i wiek autora, tytuł pracy, adres i telefon placówki oraz imię i nazwisko opiekuna.

1. Prace nadesłane po terminie nie będą oceniane.
        2. Organizatorzy nie ponoszą odpowiedzialności za uszkodzenia powstałe podczas przesyłki.
        3. Prace przechodzą na własność Organizatora i nie będą odsyłane.

5. Zasady przyznawania nagród
        1. Komisja wyłoni zwycięskie prace w trzech przedziałach wiekowych:
          • szkoły podstawowe klasy II-III,
          • oddziały przedszkolne- klasy I,
          • wychowankowie przedszkoli.

Rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się 17.03.2016. o wynikach uczestnicy zostaną poinformowani przez organizatorów osobiście lub pocztą elektroniczną. Nazwiska laureatów będą umieszczone na stronie internetowej Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi Nr 82.
        Zapraszamy do udziału
        Organizator: