• Rusz się po Świętach ze Sportowcami!

• 23.04.2020 07:47
      • Drodzy Uczniowie,

W imieniu Wydziału Sportu i Rekreacji serdecznie zapraszamy na wirtualne treningi z trenerami i gwiazdami sportu - Rusz się po Świętach ze Sportowcami!

W związku z obecną sytuacją, nie możemy się spotkać na sali sportowej i poćwiczyć wspólnie z naszymi wspaniałymi sportowcami. Ale nie przejmujcie się, mamy dla Was niespodziankę i już od czwartku 23 kwietnia rozpoczynamy cykl treningów Rusz się po Świętach ze Sportowcami.

Znani już Wam sportowcy z poprzednich edycji, a także Ci nowi, którzy dołączyli do naszego projektu podzielą się z Wami wskazówkami, jak aktywnie spędzić czas w domu.

Mamy dla Was specjalistów z siatkówki, koszykówki, piłki nożnej, karate oraz szermierki. Sportowcy oraz trenerzy przygotują dla Was treningi z elementami swoich dyscyplin. Treningi przeznaczone będą dla całych rodzin, będziecie mogli je wykonać bez żadnych sprzętów, bezpiecznie u siebie w domu.
      • Treningi są wspaniałym instruktażowy materiałem jak rozwijać się w danej dyscyplinie, lub jak zacząć swoją przygodę ze sportem. Są dostosowane zarówno dla tych najmłodszych jak i dla dorosłych. Ćwiczyć mogą całe rodziny.

Zapewniamy gorącą atmosferę. Na każdy trening przygotujcie sobie ręcznik i butelkę wody - gwarantujemy pozytywne zmęczenie i uśmiechy na twarzach.

Chcemy Wam przypomnieć jak ważna jest aktywność sportowa, ruch i dobra pozytywna energia, która do Was płynie od wszystkich zaproszonych gości.

Teraz, kiedy jesteście w domach, znajdźcie czas nas chwilę sportu w swoim dziennym planie - to bardzo ważne!

Tym razem to sportowcy i trenerzy zapraszają Was do siebie, do swoich domów.

Już wkrótce zagoszczą u Was w domach:

Jakub Kowalczyk - siatkówka
        Paweł Mikołajczak - siatkówka
        Marcin Kozera - karate
        Katarzyna Dulnik - koszykówka
        Kacper Kacpa Lachowicz - koszykówka
        Aleksandra Chmielewska - szermierka
        Iwona Szyper - piłka nożna

Gdzie i kiedy się widzimy?

YouTube: Rusz się po Świętach ze Sportowcami

Czwartek 23 kwietnia - 19.00
        Wtorek 28 kwietnia - 17.00
        Czwartek 30 kwietnia - 19.00

Zarezerwujcie sobie około 40 minut na jeden trening. Treningi są dostępne przez 24h na kanale youtube.

Link do wydarzenia https://liblink.pl/0rEFhZSsGM