•  „ Mariolka. Zwariowana powieść dla nastolatek”.
      • „ Mariolka. Zwariowana powieść dla nastolatek”.

• 14.05.2020 10:35
      • Jak to jest być nastolatką?  Jak poradzić sobie z miłością?  Jak poradzić sobie z codziennymi czasem błahymi sprawami urastającymi do dużego problemu? Poznajcie Mariolkę, bohaterkę książki  Katarzyny Demskiej „ Mariolka. Zwariowana powieść dla nastolatek”.

Tak jak sugeruje sam tytuł, jest to bardzo zwariowana  powieść dla nastolatek. Opowiada o życiu pewnej dziewczyny i jej pierwszych sukcesach i porażkach w nowej szkole.

Główna bohaterka, to uczennica  pierwszej klasy gimnazjum, najlepszej szkoły  w mieście. Znalazła się w tej szkole nie dlatego, że ma ogromne ambicje, lecz dlatego, że w drugiej klasie tego gimnazjum uczy się  Kamil, chłopak, w którym jest zakochana od dawna. Niestety, obiekt jej  uczuć  jest już „zajęty” spotyka się z klasową pięknością. Aby  zdobyć jego zainteresowanie  i może uczucie, musi za wszelką cenę zwrócić na siebie jego uwagę, być kimś, zabłysnąć wiedzą.

Jak potoczą się jej losy, czy uda się jej zdobyć uczucie chłopaka ? Jeśli chcecie zaspokoić swoją ciekawość – przeczytajcie książkę.

O dalszych niesamowitych losach pełnych przygód dowiecie się z kolejnych książek  Katarzyny  Demskiej : „Mariolka. Zwariowanych przygód ciąg  dalszy” i „ Mariolka. Totalny odjazd.”

nauczyciele biblioteki