• Młodzieżowy Konkurs Wiedzy o Bemowie

• 03.03.2020 16:52
      • W dniu 28 lutego odbył się drugi, dzielnicowy etap Młodzieżowego Konkursu Wiedzy o Bemowie.

Uczniowie, którzy z powodzeniem napisali test w etapie szkolnym, wybrali się wraz z opiekunem do Urzędu Dzielnicy Bemowo. Na miejscu przed licznym audytorium przedstawili przygotowane przez siebie prezentacje  multimedialne. Uczniowie wykazali się szerokim zakresem wiedzy o Bemowie oraz innowacyjnymi pomysłami na jego rozwój i rozbudowę.

Popołudniu również w Ratuszu, miała miejsce GALA WRĘCZENIA NAGRÓD, na której obecni byli opiekunowie merytoryczni Naszych uczniów oraz Panie Dyrektor - Barbara Makowska-Opala oraz Ewelina Baran. Ku uciesze zgromadzonych, uczniowie naszej Szkoły zajęli wysokie lokaty zarówno w konkursie plastycznym Bemowo oczami młodych jak i w konkursie wiedzy.

• W konkursie plastycznym:

1 miejsce Anna Siecińska

3 miejsce Nikola Chodinow

7 miejsce Daria Madej

10 miejsce Nina Różycka

Wyróżnienia:

Zofia Kalicka

Zuzanna Rybak

Sonia Różycka

W konkursie wiedzy o Bemowie

1 miejsce Piotr Mazurek

3 miejsce Jan Okniński

4 miejsce Amelia Ryszkowska

6 miejsce Piotr Adamczyk

7 miejsce Daria Madej

Gratulujemy sukcesów i życzymy kolejnych!

Podziękowania za pomoc w realizacji konkursu na etapie szkolnym i dzielnicowym dla Pani Katarzyny Supeł-Sokulskiej, Pani Agaty Przybysz, Pani Ani Dubienieckiej. Organizacją części plastycznej konkursu zajmowała się Pani Małgorzata Jarzębska.

Dziękujemy!

Mariola Kalinowska, Marzena Szewczuk