• Koncert charytatywny pt.: „Kobieta Zmienną Jest”

• 03.03.2019 20:31
      • W dniu 1.marca br. w sali widowiskowej Naszej Szkoły odbył się Koncert charytatywny pt.: „Kobieta Zmienną Jest” zorganizowany przez Szkolne Koło Wolontariatu. Impreza w całości poświęcona kobietom: tym dużym Matkom-Polkom oraz  tym małym – ich córkom. Na scenie można było zobaczyć występy nauczycieli, uczniów, rodziców oraz absolwentów. Publiczność - dopisała! Dla części osób zabrakło nawet miejsc siedzących!  Artyści ze sceny bawili nas profesjonalnie wykonanymi piosenkami, talentem aktorskim oraz popisami tanecznymi. Niezwykłą atmosferę gwarantowały piosenki „Babę zesłał Pan”, „Damą być”, „Z Tobą chcę oglądać świat”, „Pogoda ducha”, „Jaśmin”, „Brunetki, blondynki” czy „Dziewczyny bądźcie dla nas dobre na wiosnę”. Wspaniale wypadły też grupy taneczne dzieci wykonujące układy do „Jeziora łabędziego” czy też do „Walentyna twist”. Niezwykły nastrój imprezy dopełniły zdjęcia kobiet zmieniające się w tle sceny oraz cytaty Jana Pawła II. Po każdym występnie wybuchały gromkie brawa. Szkolne Koło Wolontariatu pragnie podziękować wszystkim osobom, które zakupiły cegiełkę. Koncert zorganizowano, by wesprzeć jednego z naszych uczniów oraz panią Bożenkę – podopieczną SKW. W związku ze zbliżającym się Dniem Kobiet życzymy wszystkim paniom wielu słonecznych dni. Pamiętajcie, że jesteście niezwykłe i cudowne!
        Kamila Zimińska