• "TIK!TAK! Z innowacyjnymi metodami nauka języka angielskiego chodzi jak w zegarku"

• 17.11.2019 20:09
        • Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 82 im Jana Pawła II

przystąpiła do realizacji projektu:
          "TIK!TAK!  Z innowacyjnymi metodami nauka języka angielskiego chodzi jak w zegarku"
          w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój PO WER 2017
          Sektor – Edukacja Szkolna
          Akcja 1 „Mobilność kadry edukacji szkolnej"

Realizacja projektu finansowanego ze środków Unii Europejskiej zaplanowana została na okres

1 grudnia 2017r. do 30 listopada 2019r.

• NOWOCZESNE TECHNOLOGIE W NAUCZANIU JĘZYKÓW OBCYCH-DLA UCZNIA I NAUCZYCIELA

• 17.11.2019 20:10
        • Uczestniczki mobilności zagranicznych w Finlandii oraz we Włoszech zorganizowały praktyczne warsztaty dla nauczycieli języków obcych w zakresie wykorzystania cyfrowych dobrodziejstw XXI wieku w edukacji.

Celem warsztatów było podniesienie wiedzy i umiejętności kadry pedagogicznej w zakresie praktycznego wykorzystania technologii informacyjno-komunikacyjnych w codziennej pracy na miarę nauczycieli XXI wieku.

Szkolenie było źródłem inspiracji w zakresie angażujących metod nauczania opartych na wykorzystaniu urządzeń mobilnych oraz komputerów. Nauczyciele zostali zaznajomieni z technologicznymi nowinkami oraz zaletami płynącymi z wykorzystania narzędzi cyfrowych podczas lekcji.

W trakcie intensywnych warsztatów nauczyciele poznali aplikacje, strony oraz narzędzia internetowe. Otrzymali bazę linków i źródeł z których mogą czerpać pomysły oraz tworzyć ciekawe scenariusze lekcji.

Edyta Izwantowska

• Szkolenie w ramach projektu dla nauczycieli języka angielskiego

• 17.11.2019 20:06
        • 22 maja 2019 w naszej szkole odbyło się szkolenie w ramach projektu “Tik!Tak! Z innowacyjnymi metodami nauka języka angielskiego chodzi jak w zegarku” - programu w ramach POWER dla nauczycieli języków obcych z wybranych szkół w dzielnicy Bemowo.

Podczas szkolenia zostały upowszechnione rezultaty szkolenia anglistów Erasmus+, Portugalia z kwietnia 2018.

• UPOWSZECHNIANIE REZULTATÓW PROJEKTU W ŚRODOWISKU LOKALNYM

• 17.11.2019 20:04
        • 8 czerwca 2019r. w Szkole Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 82 im. Jana Pawła II odbył się pikniki sportowo-integracyjny. Uczestnikami pikniku byli nauczyciele, uczniowie oraz  społeczność lokalna z dzielnicy Bemowo.

Realizatorzy projektu przygotowali stoisko  prezentujące nowoczesne technologie w edukacji.

Uczestnicy imprezy lokalnej mogli w praktyce przetestować aplikacje między innymi QUIZZIZ, KNOWORD, PUZZLE MAKER , TOOLS FOR EDUCTORS jako ciekawy sposób rozwijania umiejętności językowych.

Rodzice oraz ich dzieci wspólnie zmagali się w teście na widzę z zakresu wiadomości o krajach anglojęzycznych czy też łamigłówkach językowych.

Przygotowane stoisko cieszyło się dużym zainteresowaniem wśród uczestników pikniku i było doskonałym sposobem na zaprezentowanie umiejętności nabytych podczas szkoleń zagranicznych w szerszym gronie odbiorców.

Edyta Izwantowska

• MOBILNOŚĆ I

• 17.11.2019 20:02
        • Tytuł szkolenia: “MAKE TECHNOLOGY YOUR FRIEND”