KONKURSY 2019/2020

Konkurs Literacki OPOWIEM CI O WARSZAWIE

W imieniu Muzeum Warszawy serdecznie zapraszamy uczniów SP 82 do wzięcia udziału w konkursie literackim „Opowiem Ci o Warszawie”. Zadaniem uczestników konkursu jest napisanie opowiadania - dla uczniów kl. 4-6 szkoły podstawowej, a felietonu - dla uczniów kl. 7-8 szkoły podstawowej tematycznie związanego z dowolnie wybranym, konkretnym miejscem w Warszawie (konwencja tekstu jest dowolna), a następnie przesłanie pracy konkursowej za pośrednictwem szkoły na adres organizatora. Termin nadsyłania prac upływa 24 kwietnia 2020 roku. Szczegóły konkursu w dołączonym regulaminie.
Regulamin-konkurs-literacki_pt._Opowiem_Ci_o_Warszawie.pdf

Zalacznik_1.pdf