KONKURSY 2019/2020

I EDYCJA WARSZAWSKIEGO KONKURSU LITERACKIEGO „SWOIMI SŁOWAMI”

SERDECZNIE ZAPRASZAMY UCZNIÓW NASZEJ SZKOŁY DO UDZIAŁU W I EDYCJI WARSZAWSKIEGO KONKURSU LITERACKIEGO „SWOIMI SŁOWAMI”. Jego uczestnikami mogą być uczniowie klas 4- 8 szkół podstawowych z terenu Warszawy.

Co należy zrobić? Napisz opowiadanie - na dowolny temat. Twój tekst musi spełnić warunki: powinien być zapisany w edytorze Word i przesłany w formie załączonego    pliku elektronicznego (robi to Twój nauczyciel języka polskiego), powinien liczyć maksymalnie do 3500 znaków (wielkość czcionki – 12, krój czcionki: Times New Roman).

Organizatorem konkursu jest Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 341 im. Twórców Literatury Dziecięcej,  ul. Oławska 3, 01-494 Warszawa. Konkurs trwa do 15 kwietnia 2020.
Nie zwlekaj, pisz swoimi słowami! Zachęcamy!

Regulamin_konkursu_SWOIMI_SLOWAMI_.docx
Zgoda_na_udzial_SWOIMI_SLOWAMI_-_SP_341.pdf