KONKURSY 2019/2020

Dzielnicowy Konkurs Słoneczne Programowanie

Szkoła Podstawowa nr 357 zaprasza uczniów klas II - VII do udziału w Dzielnicowym Konkursie Słoneczne Programowanie.

Zasady uczestnictwa

a) Konkurs polega na przygotowaniu animacji lub gry w środowisku Scratch, w oparciu o przeczytaną książkę np.  wybrana literatura polska np. legenda polska  inspiracją  animacji  lub gry komputerowej.

b) Pliki należy zapisać według wzoru imie_nazwisko_kl_sp_nr.

c) Prace konkursowe muszą być wykonane indywidualnie.

d) Prace należy przesłać  do dnia 25.03.2020 r. na adres e-mailowy: eciosek@sp82.edu.pl lub dostarczyć osobiście do sali 217.

Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest wypełnienie ZGODY RODZICA/OPIEKUNA NA UDZIAŁ W KONKURSIE (w załączniku).
Zalacznik_nr_2_zgody_dla_rodzicow.docx

1. Zasady oceniania prac i przyznawania nagród.

1. Prace konkursowe zostaną ocenione przez Komisję Konkursową powołaną przez Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 357 w Warszawie na podstawie następujących kryteriów:

• wartość merytoryczna

• oryginalny pomysł i sposób wykonania

• wartość informatyczna

• dopracowanie

1. Prace będą oceniane kategoriach w wiekowych II – III, IV – V oraz VI – VII.

2. Prace niezgodne z regulaminem nie będą oceniane.

3. Decyzja Komisji Konkursowej jest ostateczna.

4. Laureaci konkursu otrzymają dyplomy i nagrody.

nauczyciele informatyki