• Uroczyste pasowanie na Uczestnika świetlicy

• 03.11.2016 13:31
      • Bohaterami minionego piątku w naszej świetlicy byli uczniowie klas pierwszych, którzy w piątek 28pażdizernika przystąpili do uroczystego pasowania na uczestnika świetlicy.
            Dla wszystkich było to wydarzenie pełne pozytywnych emocji
        i uśmiechu!  Spotkanie rozpoczęło się od powitania naszych nowicjuszy przez dwoje uczniów klasy III, którzy na tę okazję przygotowali wiersz.
            Następnie pierwszoklasiści, aby stać się pełnoprawnymi uczestnikami świetlicy  musieli pokonać tor przeszkód niczym Runmagedon, przejść próbę wiedzy z pytaniami trudnymi jak „Jeden z dziesięciu”, test smaku jak z „MasterChefa” oraz zaprezentować swoje zdolności muzyczne nie gorsze niż uczestnicy „The Voice of Poland” - wypadli znakomicie!!!!
             Po wypowiedzeniu słów ślubowania obecni dyrektorzy: Pani Dyrektor Barbara Makowska Opala, Iwona Seliwiak i Pan Przemysław Jeruszka, pasowali każdego ucznia na uczestnika świetlicy, a Pani Kierownik Świetlicy wręczyła dzieciom pamiątkowe dyplomy i długopisy.
            Aby dodatkowo uczcić ten wyjątkowy dzień, dzieci po uroczystości pasowania udały się do sali na bajkę i popcorn.
            Wszystkim „pierwszakom” GRATULUJEMY!
           Jesteśmy dumni i szczęśliwi, że do naszego świetlicowego grona dołączyli nowi wspaniali uczniowie, z takim dziećmi, wygraną w każdym teleturnieju mamy gwarantowaną :) !

Jadwiga Stępień
        nauczycielka świetlicy