• I znów świetlica - zachwyca

• 14.02.2016 23:02
      • Przeżyć najpiękniejszy, niepowtarzalny i cudowny bal, to marzenie każdego, ale tylko uczniom z SP.82 udało się poszaleć w karnawałowych rytmach i to w tak magicznej, nastrojowej i śnieżnej scenerii. Dzięki pomysłowi p. Dyrektor i mistrzowskiej, artystycznej pracy nauczyciela świetlicy  – p. Danuty Zaborskiej, stworzono śnieżną krainę Królowej Śniegu. W jej otoczeniu, każdy stał się wyjątkowy  i mógł przenieść się  w bajkowy świat.
        Świetlica zawsze stanie na wysokości zadania i wzbudzi podziw otoczenia. Każdego zachwycił artystyczny kunszt projektantki p. Danuty Zaborskiej, która przy wydatnej pomocy koleżanek w osobach p. Iwony Gas i p. Grażyny Łady- Krasnowskiej,  ukazała  przepiękny, zimowy pejzaż, przenoszący dzieci w  romantyczny świat. Przy tworzeniu śnieżnej dekoracji pomocną dłonią służyli również p. Agnieszka Konior, p. Magdalena Bigos, p. Agata Gizińska, p. Artur Franaszek, p. Radek Walczuk i p. M. Wudarczyk.
        W błysku reflektorów, grze świateł, w tak roziskrzonej scenerii, bal dostarczył dzieciom ogromną dawkę niezapomnianych emocji i wrażeń  i z pewnością trwale wpisał się  w kronikę szkolnych wydarzeń.

P.S. W ocenie znawców artystycznych działań czyli dzieci, rodziców i nauczycieli, tegoroczna scenografia może konkurować z niejedną  profesjonalną, karnawałową salą balową.

BRAWO!!!