• Wyniki konkursu fotograficznego „Książka w kadrze”

• 23.10.2016 16:53
      • Pragniemy poinformować, iż Komisja Konkursowa w składzie: pani dyrektor Barbara Makowska-Opala, pani wicedyrektor Grażyna Krawczyk, pani wicedyrektor Iwona Seliwiak, pan wicedyrektor Przemysław Jeruszka, pani Joanna Jakubowska, pani Jadwiga Myśliwiec, pani Dorota Skupień, Bartosz Ancuta z kl. 6e wyłoniła laureatów konkursu fotograficznego „Książka w kadrze”. Konkurs został zorganizowany przez Bibliotekę szkolną w ramach Kampanii Czytania „Cała Szkoła Czyta”.
        I miejsce – Jarosław Nowak z kl. IV A za zdjęcie „Mam apetyt na dobrą książkę”
        II miejsce – Mariusz Borowicz z kl. IV B za zdjęcie „Wiedza czerpana z natury”
        III miejsce – Julianna Mroczek z kl. VI D za zdjęcie „Porzucona opowieść”
        Wyróżnienie – Tymoteusz Nowak z kl. IV A za zdjęcie „Wszyscy kochają książki”

Serdecznie zapraszamy laureatów oraz wszystkich uczestników konkursu do biblioteki szkolnej
        18 grudnia 2015 r. o godz. 11:30 na wręczenie nagród i dyplomów.

Gratulujemy!

Dominika Borkowska kl. VIb      Jarosław Nowak kl. IVa               Dominika Lankiewicz kl. Ve
        "Zaproszenie do czytania"        "Mam apetyt na dobrą książkę"      "Zaczytaj się na święta"

Jakub Czochara kl. IVe           Julianna Mroczek kl. VId               Karol Tynda kl. IVb