Menu główne

Archiwum 2016/2017

  • Wyniki szkolnego konkursu: „ZAŚPIEWAJ MI PIOSENKĘ”

    Dnia 5 czerwca 2017 roku w SP nr 82 został zorganizowany szkolny konkurs piosenki dziecięcej i młodzieżowej. Konkurs przebiegał z podziałem na solistów i zespoły oraz kategorie wiekowe.

    26.06.2017 19:31 | więcej »
  • Festiwal „ASTERIADA 2017”- konkurs piosenki
    W dniach 03.03.- 01.04.2017r. został zorganizowany w Domu Kultury Włochy
    XVI Mazowiecki Festiwal Dziecięcej i Młodzieżowej Twórczości Artystycznej ASTERIADA.
    26.06.2017 19:26 | więcej »
  • I miejsce w w konkursie – „This is your must-read.”

    W zawiązku z realizacją projektu READ ON organizowany przez Oxford University Press grupa języka angielskiego Magdaleny Bigos z klasy VIf  wzięła udział w konkursie – „This is your must-read.”

    Grupa wybrała kategorię konkursową BOOK TRAILER polegająca na nagraniu filmiku do 3 min. Zadaniem było zareklamować książkę z biblioteczki READ ON. Została stworzona reklama na podstawie książki „The Coldest Place on Earth”.

    W tym ogólnopolskim konkursie odnieśliśmy sukces i zajęliśmy I miejsce.

    https://elt.oup.com/feature/pl/readon/projekty?cc=pl&selLanguage=pl

    GRATULUJEMY!

    21.06.2017 22:13 | więcej »
  • Ogólnopolski konkurs OLIMPIADA WIEDZY ARCHIMEDES.PLUS - MATEMATYKA.PLUS- laureaci

    28 kwietnia 2017 r. odbył się w naszej szkole Ogólnopolski konkurs OLIMPIADA WIEDZY ARCHIMEDES.PLUS - MATEMATYKA.PLUS, w którym udział wzięli uczniowie z klas IV – VI.

    Uczestnicy konkursu otrzymają dyplomy i nagrody.

    klasa_4_Lista_laureat_w_XXVII_edycji.docx

    klasa_5_Lista_laureat_w_XXVII_edycji.docx

    klasa_6_Lista_laureat_w_XXVII_edycji.docx

    21.06.2017 22:10 | więcej »
  • I miejsce kl. VI d w konkursie „Ekologiczne miasto przyszłości”
    W kwietniu br. nasza szkoła przystąpiła do projektu Fundacji Arte -„Ekologia w pigułce dla młodych”.
    Z przyjemnościa informujemy, że decyzją komisji, konkurs wygrał projekt klasy VI d, przygotowany przy wsparciu opiekuna grupy, p. Karoliny Klusek. 

    Zdjęcia
     

    Również III i IV miejsce przyznano naszej szkole (opiekun p. Małgorzata Halber i p. Tomasz Oder)

    Gratulujemy
    14.06.2017 00:28 | więcej »
  • Finał Warszawskiej Olimpiady Języka Angielskiego
    8 maja odbył się finał Warszawskiej Olimpiady Języka Angielskiego. Nasze dwie uczennice wspaniale reprezentowały nasza szkołę w finałowych zmaganiach.
    W kategorii klas II-III:
    IV miejsce zajęła Anna Siecińska z klasy 3h
    VII miejsce zajęła Oliwia Nawrot z klasy 3e
     
    Serdecznie gratulujemy sukcesu!
    14.06.2017 00:21 | więcej »
  • Wyniki szkolnego konkursu wiedzy „OMNIBUS"  dla uczniów klas III

    Uczniowie klas III, którzy podjęli walkę o konkursowe laury, wykazali się wiedzą z różnych dziedzin. Komisja w składzie: pani Anna Pawlińska, pani Lilianna Hałka oraz pani Beata Wieteska wyłoniła zwycięzców:

    08.06.2017 16:04 | więcej »
  • Wyróżnienie w XI Warszawskim Konkursie Matematyczno – Informatycznym
    Z przyjemnością informujemy, że uczennica klasy Va Maja Hadło otrzymała wyróżnienie w XI Warszawskim Konkursie Matematyczno – Informatycznym „Multimedialna Matematyka” organizowanym pod patronatem Burmistrza Dzielnicy Śródmieście
    m. st. Warszawy oraz  MAZOWIECKIEGO KURATORA OŚWIATY.
    Gratulujemy
    Edyta Ciosek
    07.06.2017 19:11 | więcej »
  • Wyniki konkursu plastyczno-językowego kl. I-III "PICTURE DICTIONARY"
    Z przyjemnością informujemy, że konkurs został rozstrzygnięty. Dziękujemy wszystkim, którzy podjęli wyzwanie i spróbowali swoich sił w konkursie. 
    08.06.2017 16:05 | więcej »
  • Wyniki szkolnego konkursu plastycznego ,,Oszczędzamy, marzenia (wakacyjne) swe spełniamy”

    Miło nam poinformować, że Komisja Konkursowa w składzie:

    p. Jolanta Trych, p. Beata Wieteska i p. Aneta Sołtysiak postanowiła przyznać:

    05.06.2017 21:22 | więcej »
  • Na XXXIII Międzynarodowy Konkurs Literackiej Twórczości Dzieci i Młodzieży im. Wandy Chotomskiej nadesłano 8390 zestawów wierszy, opowiadań i prób dramatycznych z 508  szkół podstawowych, gimnazjów i ponadgimnazjalnych z całej Polski, Stanów Zjednoczonych, Niemiec, Litwy, Czech i Ukrainy. Wśród wspomnianych prac znalazły się 3 zestawy utworów autorstwa naszych uczennic.
    05.06.2017 15:51 | więcej »
  • DZIELNICOWY KONKURS LOGOPEDYCZNO-PLASTYCZNY „GŁOSKI W OBRAZKACH”
    19 maja 2017r. w Szkole Podstawowej nr 316, wchodzącej w skład Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 6 miało miejsce uroczyste wręczenie nagród w Dzielnicowym Konkursie Logopedyczno-Plastycznym „Głoski w Obrazkach”.
    29.05.2017 15:15 | więcej »
  • Konkurs jest organizowany przez Towarzystwo Upowszechniania Wiedzy i Nauk Matematycznych .

    W Polsce konkursowi patronują: Wydział Matematyki i Informatyki Uniwersytet Mikołaja Kopernika i Polskie Towarzystwo Matematyczne.

    Wśród uczestników naszej szkoły wyróżniono w tym roku 29 uczniów.

    Są to: Lista_uczniow_wyroznionych_Kangur_16-17.pdf

    Wszystkim wyróżnionym gratulacje składa zespół nauczycieli matematyki!

     przewodnicząca zespołu:
    Katarzyna Żurek
     
    27.05.2017 20:36 | więcej »
  •  Warszawski Poetycki Konkurs „Złota Biedronka”
    W dniu 17.05.17 r. w Szkole Podstawowej nr 306 odbyła się uroczysta gala – podsumowanie VII edycji Konkursu Poetyckiego „Złota Biedronka”.
    24.05.2017 21:55 | więcej »
  • Szkolny etap Miejskiego Literackiego Konkursu Ekologicznego pod hasłem „Bawimy się w lesie"
    Uczniowie klas II i III naszej szkoły mogli wziąć udział w szkolnym etapie Miejskiego Literackiego Konkursu Ekologicznego pod hasłem „Bawimy się w lesie”. Wzięło  w nim udział 27 uczniów naszej szkoły. Spośród nich do etapu dzielnicowego mogły awansować 2 osoby – po jednej z klasy II i III.
    19.05.2017 23:46 | więcej »
  • Finał X Ogólnopolskiego Konkursu Przyrodniczego „Ekologia w moim domu”
    Uczennica klasy VI b Antonina Muszyńska  została laureatką  ogólnopolskiego konkursu „Ekologia w moim domu”, zorganizowanego przez Gimnazjum nr 1 im. ks. Stanisława Konarskiego w Lublinie.
    W tym roku w kategorii literackiej udało się jej stanąć na podium III miejsca.
    19.05.2017 23:39 | więcej »
  • Dzielnicowy Konkurs Matematyczny - GENIUSZ!
    W dniu 11 maja 2017 r.  miało miejsce oficjalne rozdanie nagród dla laureatów miejsc I-III w poszczególnych kategoriach. Na podium nie mogło zabraknąć uczniów naszej szkoły, a byli to:
    19.05.2017 23:35 | więcej »
  • Wyniki II etapu konkursu dzielnicowego Macmillan Primary School Tournament 2017
    Z radością informujemy o kolejnych sukcesach naszych uczniów w dzielnicowym konkursie Macmillan Primary School Tournament 2017.
    19.05.2017 23:31 | więcej »
  • Finał Dzielnicowego Konkursu Matematycznego dla klas II - „MAGIA LICZB”

    8 maja 2017 r w Szkole Podstawowej nr 357 przy ul. Zachodzącego Słońca odbył się finał Dzielnicowego Konkursu Matematycznego dla klas drugich „Magia Liczb”.

    13.05.2017 23:02 | więcej »
  • Wyniki Ogólnopolskiego Konkursu Języka Angielskiego: „Focus – Spring 2017”
    Dnia 23 marca odbył się Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego: „Focus – Spring 2017”. Z przyjemnością informuję, że Piotr Adamczyk z klasy 3d zajął I miejsce. Serdecznie gratulujemy!
     
    Anna Nowakowska
    10.05.2017 07:13 | więcej »
  • WYNIKI OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU JĘZYKA ANGIELSKIEGO "ENGLISH ACE"

    W tegorocznej XVII edycji konkursu wzięło udział 6269 uczniów z 274 szkół. Najwięcej uczestników było w województwie mazowieckim - 2010 uczniów. Reprezentanci naszej Szkoły popisali się ogromną wiedzą i umiejętnościami językowymi. 

    Uczennica kl. IVa Małgorzata Piórczyńska
    zajęła I miejsce w województwie mazowieckim na poziomie klas IV.

    Karina Drobek z kl.VIf zajęła II miejsce na poziomie kl.VI.
     

    Wiele osób zdobyło wyróżnienia za uzyskanie bardzo dobrych i dobrych wyników w konkursie.

    Serdecznie gratulujemy wszystkim laureatom!

     

    05.05.2017 09:25 | więcej »
  • Wyniki Dzielnicowego Konkursu " Słoneczne programowanie"

    Z przyjemnością informujemy, że w Dzielnicowym Konkursie
    " Słoneczne programowanie"

    uczniowie naszej szkoły uzyskali nastepujące wyniki:
     

    27.04.2017 19:21 | więcej »
  • Wyniki szkolnego Konkursu czytelniczego „W każdej szkole są książkowe mole”
    Poniżej lista osób  nagrodzonych i wyróżnionych w konkursie.
    Wszystkim, którzy się z nami bawili dziękujemy, zwycięzcom gratulujemy!
    Zapraszamy za rok.
    Zespół polonistyczny
    25.04.2017 20:58 | więcej »
  • Finał Międzynarodowego Konkursu Matematycznego - PANGEA!
    W dniu 10 kwietnia 2017r. odbył się finał Międzynarodowego Konkursu Matematycznego PANGEA, który organizowany był przez uczelnię Vistula w Warszawie. W finale konkursu wzięło udział 7 uczniów z naszej szkoły: Mateusz Wroblewski – 4a , Szymon Gałązka – 4c, Wiktor Biały – 4f , Tymoteusz Nowak – 5a , Zofia Cymerys – 5b, Jakub Borkowski – 5c  i Jakub Wyrzykowski – 5c Do ścisłej Top 20 zakwalifikował się Wiktor Biały.
     
    24.04.2017 22:16 | więcej »
  • Bemowski Konkurs Matematyczno-Przyrodniczy „Jestem dobry”- kolejny sukces drużyny z SP 82!
    W dniu 21 kwietnia 2017r. odbyła się IV edycja zespołowego konkursu matematyczno-przyrodniczego „Jestem dobry”. Konkurs organizowany był przez Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 82 w Warszawie.
    24.04.2017 20:38 | więcej »
  • Wyniki II Szkolnego Konkursu Czytelniczego
    7 i 10 kwietnia 2017 r. odbył się II Szkolny Konkurs Czytelniczy organizowany przez bibliotekę szkolną, w którym zmierzyli się chętni uczniowie z klas 2-6.
    Zadaniem uczestników konkursu było rozwiązanie testu i udzielenie odpowiedzi na pytania dotyczące znajomości książek: „Karolcia” i „Atlantyda, wyspa ognia”.
    Poziom znajomości książek okazał się wysoki, a różnice w zdobytych punktach niewielkie.
    Laureatami II Szkolnego Konkursu Czytelniczego zostali:
    20.04.2017 18:55 | więcej »
  • 50  Warszawska Olimpiada Młodzieży

    KOMUNIKAT KOŃCOWY ZAWODÓW FINAŁOWYCH W BADMINTONIE  CHŁOPCÓW SZKOŁA PODSTAWOWA W ROKU SZK. 2016-2017

    W dniu 10.04.2017r. reprezentacje  chłopców naszej szkoły uczestniczyła w 50  Finale Warszawskim w badmintonie  w Ursynowskim Centrum Sportu i Rekreacji Hawajska ul. Dereniowa 48.

     
    19.04.2017 15:32 | więcej »
  • Meridian English Song Contest
    Dnia 6 kwietnia 2017 roku Gabriela Żurawik wzięła udział w ogólnowarszawskim  konkursie piosenki anglojęzycznej Meridian English Song Contest i na etapie finałowym zajęła II miejsce w przedziale dla klas IV-VI. Konkurs organizowany jest przez Międzynarodową Szkołę Podstawową Meridian.
    GRATULUJEMY!!!
    18.04.2017 19:05 | więcej »
  • Dzielnicowe Zawody "Wielobój gimnastyczny"
    W dniu 06.04.2017r. reprezentacja   chłopców   naszej szkoły uczestniczyła w Dzielnicowych Zawodach "Wielobój  gimnastyczny". Każdy zawodnik  miał do wykonania układ ćwiczeń wolnych: stanie na rękach, tzw. "mostek", przerzut bokiem, przewrót w przód i w tył; ćwiczenia na drążku gimnastycznym  oraz skok przez kozła. Na wynik końcowy drużyny i danego zawodnika  składała się suma punktów ze wszystkich trzech konkurencji gimnastycznych.
    Zdobyłyśmy II miejsce.
    13.04.2017 21:52 | więcej »
  • Dzielnicowe  Zawody  „Wielobój  gimnastyczny”

    W dniu 05.04.2017r. reprezentacja   dziewcząt  naszej szkoły uczestniczyła w Dzielnicowych  Zawodach  „Wielobój  gimnastyczny”.  Każda zawodniczka miała do wykonania układ ćwiczeń wolnych: stanie na rękach, tzw. "mostek", przerzut bokiem, przewrót w przód i w tył; układ ćwiczeń równoważnych na ławeczce gimnastycznej oraz skok przez kozła. Na wynik końcowy drużyny i danej zawodniczki  składała się suma punktów ze wszystkich trzech konkurencji gimnastycznych.
    Walka była zacięta i bardzo wysoki poziom umiejętności.

    Zdobyłyśmy IV miejsce.
    10.04.2017 19:43 | więcej »
  • WIELKI SUKCES KLASY 3B
    Dnia 5 kwietnia w Szkole Podstawowej nr 321 odbyła się XIII edycja Międzyszkolnego Konkursu Matematycznego „Super Trójka”.
    Konkurs skierowany był do uczniów klas trzecich bemowskich szkół podstawowych. Polegał na drużynowym rozwiązywaniu zadań matematycznych.
    Zwycięzcami niniejszego konkursu została drużyna naszej szkoły- uczniowie klasy 3b:
    1. Jan Sarnecki
    2. Hubert Kowalski
    3. Dariusz Strus
    Laureaci otrzymali nagrody i pamiątkowe dyplomy.

    Gratulujemy zwycięzcom!

                                                                                                            Bożena Kuruś
                                                                                                         koordynator konkursu
    05.04.2017 21:49 | więcej »
  • Dzielnicowe zawody w badmintona chłopców
    W dniu 30.03.2017 r. w ramach Warszawskiej Olimpiady Młodzieży rozegrane zostały dzielnicowe zawody w badmintona chłopców. Udział w zawodach wzięło 6 szkół Bemowskich.
    Szkołę reprezentowali :
    1. Rudy Szymon kl.5 e
    2. Knych Maciej kl. 5 e
    3. Wróblewski Jakub kl. 5 d.
    Trenerem chłopców jest Tomasz Kapla  - nauczyciel wychowania fizycznego.
    Po zaciętych meczach chłopcy zajęli I miejsce w Dzielnicy.
    GRATULACJE  CHŁOPCY !!!.
    Finał Warszawskiej Olimpiady Młodzieży 10.04.2017 Trzymamy kciuki za was !!!
    05.04.2017 06:05 | więcej »
  • Zawody w badmintona
    W dniu 29.03.2017r. w ramach Warszawskiej Olimpiady Młodzieży rozegrane zostały dzielnicowe zawody w badmintona dziewcząt. Udział w zawodach wzięło 7 szkół bemowskich.
    Szkołę reprezentowały :
    1. Rabiega Patrycja kl. 6e
    2. Rabiega Julia kl. 6e
    3. Żurawik Gabrysia kl. 6d
    Opiekunem dziewcząt była Marta Polczyńska - nauczyciel wychowania fizycznego.
    Po zaciętych meczach  dziewczęta zajęły IIII miejsce w Dzielnicy.

     GRATULACJE  DZIEWCZĘTA!!!
    03.04.2017 09:21 | więcej »
  • "Microphone Star"- laureaci konkursu
    Informujemy, że do dalszych eliminacji międzyszkolnych zakwalifikowały się uczennice:
    Patrycja Chodinow z VID i Karolina Zaborek z VA.

    Życzymy powodzenia i trzymamy kciuki w etapie międzyszkonlym!

    nauczyciele j. angielskiego
     
    05.04.2017 21:49 | więcej »
  • Wyniki I etapu konkursu ortograficznego ”Z ortografią za pan brat” dla klas III
    Dnia 24 marca w naszej szkole odbył się I etap konkursu ortograficznego  dla uczniów klas III.
    Laureatami tego konkursu zostali następujący uczniowie:
    28.03.2017 21:53 | więcej »
  • Sukcesy w Regionalnym Konkursie Matematycznym MAXI ZYGZAKI MATEMATYCZNE
    17 naszych uczniów uczestniczyło w styczniu w drugim etapie konkursu Zygzaki Matematyczne organizowanym przez Centrum Edukacyjno-Wydawnicze Z-TRENER w Malborku.
    28.03.2017 21:50 | więcej »
  • Wyniki Międzynarodowego Konkursu Matematycznego Pangea
    W naszej szkole 3 marca odbył się pierwszy etap Międzynarodowego Konkursu Matematycznego Pangea. Przedstawiamy listę finalistów, którzy przeszli do kolejnego etapu:
    25.03.2017 11:11 | więcej »
  • Wyniki Dzielnicowego Konkursu Plastycznego „Świat w paski”
    Z ogromną przyjemnością informujemy, że uczniowie z naszej szkoły odnieśli sukces w Dzielnicowym Konkursie Plastycznym "Świat w paski".

     
    21.03.2017 23:04 | więcej »
  • Szanowni Państwo!
    Miło mi ogłosić, że uczennica naszej szkoły
    Anna Siecińska z klasy 3h zajęła 2 miejsce w dzielnicowym konkursie
    Macmillan Primary School Tournament 2017.
    Drugi uczestnik Filip Gulbicki z klasy 3g zajął 11 miejsce.
                                                                       
    Uczestnikom serdecznie gratuluje!
    Barbara Michalak
    19.03.2017 14:43 | więcej »
  • Zorganizowanym przez bibliotekę szkolną konkursie „Lapbookowy zawrót głowy”, skierowanym do klas 2-6, jury wyłoniło następujących laureatów:
     
    23.03.2017 11:09 | więcej »
  • Wyniki Ogólnopolskiego i Konkursu ORZEŁ MATEMATYCZNY
    W lutym uczniowie klas I – III wzięli udział w Ogólnopolskim Konkursie ORZEŁ MATEMATYCZNY.
    Laureatem została Anna Filipczyk z II a
    Wyróżnienie otrzymali: Piotr Gabański z I e    
                                           Filip Gulbicki z  III g
                                           Wojciech Mucha z III i
                                         
                                                       Gratulujemy sukcesu !
                                                             Koordynator konkursu Bożena Kuruś
    14.03.2017 19:22 | więcej »
  • Laureaci szkolnego  konkursu MAŁA OLIMPIADA MATEMATYCZNA
    Dnia 8 marca uczniowie klas III podczas  konkursu MAŁA OLIMPIADA MATEMATYCZNA zmagali się z rozwiązywaniem zadań tekstowych.

    Najwięcej punktów zdobyli:
    Jan Sarnecki z kl. III B                                                                                 
    Jan Okniński z kl. III D
    Wojciech Ukielski z kl. III D
    Filip Gulbicki z kl. III G
    Krzysztof Jakubowski z kl. III G
    Natalia Zaręba z kl. III G 
    Anna Siecińska  z kl. III H
    Anna Pokładek z kl. III H
     
    Uczniowie ci będą reprezentowali nasza szkołę  dnia 29 marca w Dzielnicowej Olimpiadzie Matematycznej.
    Koordynator konkursu Bożena Kuruś
    14.03.2017 19:18 | więcej »

  • Miło jest nam poinformować, o kolejnych sukcesach naszych uczniów:

    Dzielnicowy Konkurs Plastyczny " Bezpieczna przygoda z Internetem"
    dla klas I- III
    w kategorii wiekowej kl. II:
    II miejsce- Piotr Pokładek kl. 2b

    w kategorii wiekowej kl. III:
    III miejsce- Jan Okniński  kl. 3d
    wyróżnienie- Anna Siecińska kl. 3a
     
    Dzielnicowy Konkurs Multimedialny "Bezpieczna przygoda z Internetem"
    dla klas IV- VI

    I miejce:
    Jagoda Maciejewska kl. 6c
    Jakub Czochara kl. 5e
    II miejsce:
    Dominika Lankiewicz kl. 6e

    Serdecznie gratulujemy !!!
    14.03.2017 19:14 | więcej »
  • Wyniki dzielnicowego etapu Bemowskiego Konkursu Ortograficznego
    Informujemy, że  Michał Osuch uczeń  kl. 6d  został laureatem III miejsca w Bemowskim Konkursie Ortograficznym.
    Tym samym został reprezentanetem Bemowa w etapie wojewódzkim, który organizuje, pod honorowym patronatem Mazowieckiego Kutratora Oświaty, Stowarzyszenie Warszawskich Nauczycieli Polonistów.

    Gratulujemy i trzymamy kciuki w następnym etapie!!!

     
    06.02.2017 15:00 | więcej »
  • Międzyszkolny Konkurs Piosenki w Językach  Obcych  "PIOSENKA BEZ GRANIC"
    Nasi reprezentanci zdobyli wyróżnienie w dwóch kategoriach:
    solista - Gabriela Żurawik, kl.VId
    zespół - Anna Karczewska, kl.VIe i Tymon Marcinkowski, kl.VIb

    Serdecznie gratulujemy
    Urszula Głodowska
    06.02.2017 14:43 | więcej »
  • W konkursie " Mazowsze- moja mała ojczyzna" orgaznizowanym przez Szkołę Podstawową nr 341 uczniowie naszej szkoły uzyskali nastepujące wyniki:

    Laureaci konkursu fotograficznego:
    Miejsce III- Maja Hadło, kl. 5a

     Laureaci konkursu na prezentację multimedialną:
    Wyróżnienie otrzymał Jan Moryc, kl. 5e

     

    Laureaci konkursu poetyckiego:
    Wyróżnienie otrzymała Dominika Lankiewicz, kl. 6 e

    Laureaci konkursu plastycznego dla kl. I- III:


    Wyróżnienie otrzymała Maria Gilewska, kl. 3 g
     

    Serdecznie gratulujemy

    06.02.2017 15:03 | więcej »
  • Informujemy, że w I Dzielnicowym Turnieju Super Farmer dla klas IV - VI zorganizowanym przez Szkołę Podstawową nr 301, uczniowie naszej szkoły:

    Piotr Walczak z klasy 5 e zajął III miejsce!

    Mateusz Czerwiński z klasy 4 b został wyróżniony dyplomem za udział w Turnieju.

    Gratulujemy!

    Joanna Jakubowska

    30.01.2017 21:58 | więcej »
  • Wyniki XXVI edycji Konkursu Matematycznego Oxford
    7 listopada 2017 r. odbył się w naszej szkole Ogólnopolski konkurs Matematyczny Oxford, w którym udział wzięli uczniowie z klas III – VI. Uczestnicy konkursu otrzymają dyplomy i nagrody.
     
    Serdecznie gratulujemy!
    31.01.2017 16:35 | więcej »
  • Wyniki XXII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Alfik Matematyczny
    23 listopada uczniowie  II i III klas  naszej szkoły wzięli udział w ogólnopolskim konkursie matematycznym ALFIK. Wielu z nich uzyskało bardzo dobre i dobre wyniki.
    Poniżej w tabeli prezentuję listę wyróżnionych uczniów.

     


    KLASY II
     
    Anna Poniatowska  kl. II c
    Kuba Wojdyło  kl.II g
    Wiktoria Kazimierczak kl. II d
    Aleksandra Lisiecka  kl. II c
    Kamila Dondlewska  kl. II c
    Aleksandra Ryś kl. II c
    Szymon Nerek kl. II b
    Kuba Sułko  kl.II g
    Piotr Pokładek kl. IIb
    Szymon Tutak  kl. II e
    Antek Ruzik kl.  II b
    Kacper Chojnacki kl. II c
    Maksymilian Tomaszewski kl. II c
    Dyplom za uzyskanie bardzo dobrego wyniku
    Dyplom za uzyskanie bardzo dobrego wyniku  
    Dyplom za uzyskanie bardzo dobrego wyniku  
    Dyplom za uzyskanie bardzo dobrego wyniku  
    Dyplom za uzyskanie bardzo dobrego wyniku  
    Dyplom za uzyskanie bardzo dobrego wyniku
    Dyplom za uzyskanie bardzo dobrego wyniku
    Dyplom za uzyskanie bardzo dobrego wyniku
    Dyplom za uzyskanie dobrego wyniku w konkursie
    Dyplom za uzyskanie dobrego wyniku w konkursie
    Dyplom za uzyskanie dobrego wyniku w konkursie
    Dyplom za uzyskanie dobrego wyniku w konkursie
    Dyplom za uzyskanie dobrego wyniku w konkursie
     
     












     
    KLASY III
                                                                                                                                                                              
    Anna Siecińska  kl. III h

    Jan Sarnecki  kl. III b
    Emilia Kłosiewicz  kl. III d
    Wojciech Mucha  kl. III i
    Dyplom za uzyskanie bardzo dobrego wyniku oraz darmowy udział w konkursie MAX MATEMATYCZNY

    Dyplom za uzyskanie bardzo dobrego wyniku
    Dyplom za uzyskanie dobrego wyniku w konkursie
    Dyplom za uzyskanie dobrego wyniku w konkursie
     








    Wszystkim uczestnikom, a szczególnie laureatom gratulujemy sukcesów.
                                                                                         Koordynator konkursu Bożena Kuruś
    27.01.2017 17:36 | więcej »
  • " PRZEMOCY MÓWIĘ STOP!"
    Z ogromną radością informujemy, o wynikach
    I edycji Dzielnicowego Konkursu Dla Dzieci i Młodzieży pod hasłem
    " PRZEMOCY MÓWIĘ STOP!"
     
     
    W Kategorii I (malarstwo i rysunek ) wyróżnienie otrzymali:
    Jagoda Maciejewska kl. VI c, Maria Gajo kl. V d, Jakub Wróblewski kl. V d, Nadia Stańczyk kl.V d, Jakub Piskozub kl. V d, Joanna Nieciecka kl. V d
     
    W Kategorii II  Foto plakat:
     I miejsce zdobyła Maja Hadło z klasy Va
     
    Serdecznie gratulujemy !!!
    26.01.2017 17:19 | więcej »
  • Finał konkursu "Zielona Stolica"
    W grudniu 2016 roku w Centrum Edukacji Przyrodniczo – Leśnej w Warszawie odbyło się posiedzenie komisji konkursowej Miejskiego Plastycznego Konkursu Ekologicznego pod hasłem ZIELONA  STOLICA”.
    Konkurs odbył się w ramach miejskiego programu ekologicznego realizowanego w naszej szkole.  Komisja konkursowa dokonała oceny prac oraz wyłoniła laureatów.


    Autorką nagrodzonej pracy z naszej szkoły została uczennica klasy 2f -
    Anna Maksym.

    Serdecznie gratulujemy laureatce !
     
    Wszyscy uczestnicy szkolnego etapu konkursu otrzymają
    od organizatora podziękowania i dyplomy za udział w konkursie.
                                                                                            
    Koordynator programu: 
    Lilianna  Hałka 
    15.01.2017 19:55 | więcej »
  • Wyniki  Miejskiego Plastycznego Konkursu Ekologicznego „ZIELONA  STOLICA”
    W listopadzie 2016 roku w ramach  miejskiego programu ekologicznego „Wspieranie edukacji ekologicznej w placówkach oświatowych m.st. Warszawy” został zorganizowany konkurs plastyczno-ekologiczny dla uczniów klas I – III pod hasłem „ZIELONA  STOLICA” .
    Zadaniem każdego uczestnika konkursu było indywidualne i samodzielne wykonanie plakatu zatytułowanego „ Zielona Stolica”,  zachęcającego do dbania o warszawską zieleń.
    W trakcie oceniania prac oraz wyłaniania laureatów komisja brała pod uwagę przede: oryginalność, estetykę, pomysłowość oraz interpretację tematu.
    Komisja konkursowa wyłoniła następujących laureatów szkolnego etapu konkursu, którzy będą reprezentowali naszą szkołę w kolejnym -  etapie dzielnicowym:
     
    1. Emilia Kłosiewicz uczennica kl. III d
    2. Piotr Adamczyk uczeń kl. III d
    3. Piotr Mazurek uczeń kl. III d
    4. Annę Siecińską uczennicę kl. III h
    5. Anna Maksym uczennica kl. II f
    6. Klara Gozdołek uczennica kl. I d
    Dziękujemy wszystkim uczestnikom! Gratulujemy laureatom!
                                                                                    
    Koordynator programu: 
    Lilianna  Hałka 
    15.01.2017 19:47 | więcej »
  • Rozstrzygnięcie szkolnego konkursu " Bombka choinkowa"
    Wszystkim osobom biorącym udział w konkursie gratulujemy, a moc gromkich braw przesyłamy zwycięzcom:
    w klasach I:
    I miejsce: Małgorzata Końsko kl. Ia
    II miejsce: Klara Gozdołek kl. Id
    III miejsce : Helena Barwicka kl. Id
    w klasach II:
    I miejsce: Wincent Szkiela kl. IIa
    II miejsce: Julia Krasnodębska kl. IIa
    III miejsce: Natalia Rondoś kl. IIb
    w klasach III:
    I miejsce: Ania Janczura kl. IIIe
    II miejsce: Julia Wróbel kl. IIIh
    III miejsce: Jakub Birecki kl. IIIf

    Organizatorzy:

    Żaneta Sokołowska

    Aleksandra Osińska

    10.01.2017 21:45 | więcej »
  • KONKURS MINI-ZYGZAKI MATEMATYCZNE
    1 grudnia 2016r. nasza szkoła po raz pierwszy uczestniczyła w Regionalnym Konkursie Matematycznym ZYGZAKI MATEMATYCZNE organizowanym przez Centrum Edukacyjno-Wydawnicze Z-TRENER w Malborku.
    W konkursie wzięło udział 36 uczniów z klas I-III.
    Uzyskane wyniki pozwoliły dla połowy z nich kontynuować rozgrywki w II etapie konkursu.
    Na uwagę zasługuje fakt, że maksymalną liczbę punktów uzyskał uczeń klasy Ie Piotr Gabański.
    A oto pozostali laureaci I etapu:
                                               

    Maciej
    Emilia
    Lilianna
    Jeznach 
    Kłosiewicz
    Lewikowska
    Przystałowska
    Tutak
    Dróżdż
    Kamiński
    Mucha
    Pokładek
    Struś
    Wiciak
    Dróżdż
    Kierepka
    Kuszewski
    Kuśmierska
    Okniński
    Zając
     III I
     III D
     II H
     III I
     II E
     II E
     II H
     III I
     III H
     III A
     III D
     III I
     III D
     II H
     III I
     III D
     II H
    Hanna
    Szymon
    Piotr
    Maksymilian
    Wojciech
    Anna
    Dariusz
    Antosia
    Małgorzata
    Maja
    Dawid
    Aleksandra
    Jan
    Zofia
     
    Wszystkim uczestnikom MAXI ZYGZAKÓW życzymy równie wysokich wyników.  
    Koordynator konkursu Bożena Kuruś
    10.01.2017 21:39 | więcej »
  • Oficjalne wyniki XI edycji Konkursu Informatycznego „Bóbr”
    Miło jest nam poinformować, że mamy  laureata Międzynarodowego Konkursu Informatycznego "Bóbr" organizowanego przez Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu. 

    Jest nim Tymoteusz Nowak z klasy 5a, który zajął III miejsce.

    Oficjalne wyniki dostępne są na stronie organizatora konkursu http://www.bobr.edu.pl/

    Gratulacje!!!
     
    Uroczyste zakończenie XI Konkursu odbędzie się w dniu 10 marca 2017 roku (po zakończeniu ferii we wszystkich regionach kraju). Miejsce: Wydział Matematyki i Informatyki, UMK w Toruniu.
    Organizatorzy Konkursu Bóbr

    Edyta Ciosek
    03.01.2017 19:45 | więcej »
  • Kuratoryjny Konkurs Informatyczny „miniLogia”
    Miło nam poinformować, że do II etapu konkursu " miniLogia" zakwalifikowali się uczniowie klas szóstych: Jacek Włodarczyk i Leonard Kijeński.

    Gratulujemy i trzymamy kciuki za następny etap!
    nauczyciele zajęc komputerowych
    02.01.2017 19:50 | więcej »
  • MUST BE THE CHRISTMAS MUSIC
    Z przyjemnością informujemy, że uczennica klasy VI d Gabriela Żurawik, zajęła III miejsce w IV Międzyszkolnym Konkursie Piosenek Świątecznych w Języku Angielskim "Must be the Christmas Music".
    Serdecznie gratulujemy!
    Urszula Głodowska
     
    02.01.2017 19:18 | więcej »
  • PODSUMOWANIE TYGODNIA DOBREGO JEDZENIA 2016- wyniki konkursów
    Dnia 7 grudnia 2016 roku w sali widowiskowej szkoły odbył się apel podsumowujący działania związane z  obchodami Tygodnia Dobrego Jedzenia pod hasłem: „Dynia nie do straszenia – dynia dobra do jedzenia”.
    Po występie grupy teatralnej nastąpiło wręczenie nagród laureatom trzech konkursów:
     
    1. Konkurs na „Nazwę własną sklepiku szkolnego”, którego zwyciężczyniami zostały:
    I miejsce:
    Pola Kanigowska i Julia Molis z  klasy 5c – za propozycję nazwy: „SMAKI 82”
    II miejsce:
          Igor Bloch klasa 2d – za propozycję nazwy: „ PIĘTRO SMAKÓW”
    III miejsce:
         Wiktoria Barwińska klasa 4c – za propozycję nazwy: „ NORKA GŁODOMORKA” 
         Bartek Krystosiak – za propozycję nazwy: „ KARMNIK SZKOLNY”
    Nagroda specjalna przyznana  przez p. M. Sikorskiego:
         Augustyn Kijeński klasa 4c – za propozycję nazwy: „Super jedzenie pana Sikorskiego”
     
    1. Szkolny Konkurs Fotograficzny „Moja kolorowa kanapka w obiektywie”.
     
    I nagroda kategoria klas IV:  Piotr Michalski  klasa 4a
    II miejsce:   Michał Pietrzakowski  klasa 4f
    III miejsce:  Kacper Pluta klasa 4e
    3 Wyróżnienia:  Wiktor Milanowicz kl. 4b
    Aleksandra Kraśnicka 4b
    Gwidon Ragiel kl. 4c
    I nagroda kategoria klas V – VI:   Nikola Drobek kl. 6f
    II miejsce: Jan Moryc klasa 5e
    III miejsce:  Maja Hadło klasa 5a
    3 Wyróżnienia:  Anna Lecko klasa 5e
    Gabriela Sankowska 5e
    Mariusz Borowicz klasa 5b
     
    1. Konkurs międzyklasowy „Kolorowe dni” w ramach Dni Dobrego Jedzenia.
    Zwycięskie trzy klasy to klasa 4c, 4d i 5a, którym ufundowano wyjście na Kręgle.
     

    Głównym celem Tygodnia Dobrego Jedzenia było zwrócenie uwagi uczniów na wartości, jakie płyną ze zbilansowanego  odżywiania oraz wdrażania zasad zdrowego stylu życia.  Założony przez organizatorów cel został w pełni osiągnięty.
     
    Małgorzata Jarzębska
    Koordynator obchodów
    w ramach Realizacji Projektu
     Szkoły Promującej Zdrowie
    02.01.2017 19:13 | więcej »
  • Wyniki szkolnego konkursu plastyczno- językowego pt. What can you see outside your window at Christmas?
    Okazuje się, że widok z okna może być kolorowy i wesoły nawet zimą, a świadczą o tym prace konkursowe naszych uczniów.
    Oto zwycięzcy:
    Klasy I
    1 miejsce – Klara Gozdołek 1d
    2 miejsce – Bartosz Fijałkowski 1c
    3 miejsce – Sonia Namysł 1e
     
    Klasy II
    1 miejsce – Tobiasz Grzywacz 2d
    2 miejsce – Amelia Kopka 2g
    3 miejsce – Piotr Pokładek 2b
     
    Klasy III
    1 miejsce – Piotr Ivanoski 3e
    2 miejsce – Zuzanna Poświata 3e
    3 miejsce – Anna Siecińska 3h
     
    Wyróżnienia: Maria Gilewska 3g, Nela Rutkowska 2c
    Anna Nowakowska

     
    02.01.2017 19:08 | więcej »
  • Wyniki szkolnego konkursu plastycznego pt. „W co się ubrać- dylematy pani Jesieni”
    Uprzejmie informujemy, o wynikach szkolnego konkursu plastycznego dla klas I-III
    pt. „W co się ubrać- dylematy pani Jesieni”.
     
    Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem dlatego, jego termin został przedłużony.
    Napłynęło wiele ciekawy i bardzo starannie wykonanych prac, dlatego wyłonionych zostało wielu zwycięzców.
                               Laureatom serdecznie gratulujemy! 
    1 miejsce – Basia Michalczewska 2f, Ania Redlisz- Redlicka 2f, Marysia Gilewska 3g, Ania Janczura 3e
    2 miejsce – Szymon Nerek 2b, Julia Rybińska 2 c, Kornelia Mrozek 2c
    3 miejsce –  Natalia Rondoś 2b, Oliwier Sudyka 2f, Jakub Sułko 2g
    Wyróżnienie: Filip Dworakowski 2g, Kamila Dmolewska 2c, Lena Błażejczyk 2f, Michalina Halicka 2g
    Jeszcze raz wszystkim serdecznie gratulujemy, nagrody zostaną wręczone indywidualnie.

     
    Paulina Franaszek
    02.01.2017 19:02 | więcej »
  • „BEZPIECZEŃSTWO NA DRODZE ”- wyniki szkolnego konkursu
    W ramach obchodów Światowego Dnia Pamięci Ofiar Wypadków Drogowych został zorganizowany w SP nr 82 konkurs „Bezpieczeństwo na drodze”.

    Prace indywidualne i klasowe oceniała komisja w składzie:
    • p. Iwona Seliwiak- V-ce Dyrektor SP nr 82
    • p. Przemysław Jeruszka-  V-ce Dyrektor SP nr 82
    • p. Krystyna Nadolska- nauczyciel SP nr 82
     
    Konkurs indywidualny
    1 MIEJSCE:
    • ANNA SIECIŃSKA- kl. III H
    2 MIEJSCE:
    • NATALIA ROBAK- kl. II A
    • JULIA KRASNODĘBSKA –kl. II A
    3 MIEJSCE:
    • MARIA GILEWSKA- kl. III G
    • AMELIA STASINOWSKA –kl. II A
    • DAMIAN SIEGERT – kl. II A
    WYRÓZNIENIA
    • URSZULA BESTER- kl. II E
    • POLA BRONISZEWSKA –kl. III H
    • BARBARA ZASADOWSKA – kl. II A
     
    Konkurs międzyklasowy
    1 MIEJSCE:
    • Klasa II A
    2 MIEJSCE:
    • Klasa I C
    3 MIEJSCE:
    • Klasa III B
    • Klasa II D
     

    Dziękujemy uczniom i nauczycielom za udział w konkursie.
     
    Organizator: Joanna Cegielska
    02.01.2017 19:00 | więcej »
  • Szkolny konkurs pięknego czytania –  „Sienkiewicz w czytaniu”  rozstrzygnięty !
    W dniu 23.11.16 r. komisja w składzie: M. Świętochowska, M. Muciek, B. Kotarska wysłuchała 16 uczestników.
    I tak, „Mistrzami Czytania”
    na poziomie klas 4 został Wojtek Krasnowski z klasy 4d,
    na poziomie klas 5 - Lena Walewska z klasy 5 e,
    na poziomie klas 6 - Karolina Wiśniewska z klasy 6f.
    Wszystkim uczestnikom należą się wielkie BRAWA !
    Laureatom gratulujemy!
     
                                                              Koordynator Kampanii Czytania
                                                                             Bożena Kotarska
    02.01.2017 18:56 | więcej »
  • Wyniki konkursu plastycznego i literackiego „Jesienne przygody leśnych zwierzątek”.
    Uprzejmie informujemy, że jury w składzie: wicedyrektor Iwona Seliwiak, p. Katarzyna Jermakowicz- Rogowska, p. Ilona Jodzis i p. Michał Radomirski wyłonili laureatów  konkursu plastycznego „ Jesienne przygody leśnych  zwierzątek”.
    I miejsce – Anna Maksym kl. II b
    II miejsce – Donald Szoka kl. II c
    III miejsce –  Krzysztof Wielądek kl. IIc
    Wyróżnienie: Maksymilian Tomaszewski kl. II c i Karol Wieczorek kl.II b
    Konkurs literacki pod tym samym tytułem rozstrzygnięty został przez jury w składzie p. Iwona Lenarcik i p. Dorota Skupień.
    I miejsce – Anna Siecińska kl. III h
    II miejsce – Pola Broniszewska kl. III h
    III miejsce –  Anna Pokładek kl. III h
    Wyróżnienie: Patrycja Narożańska kl. III a

    Wszystkim serdecznie gratulujemy.

                                                                                     
    Kinga Dworakowska
    koordynator Samorządu Uczniowskiego Klas Młodszych
    02.01.2017 18:54 | więcej »
  • Zapytaj o Polskę” – II Festiwal Piosenki Patriotycznej- wyniki
    W Festiwalu Piosenki Patriotycznej „Zapytaj o Polskę” wzięło udział prawie 300 dzieci ze szkół podstawowych dzielnicy Bemowo. Po eliminacjach szkolnych zostały przeprowadzone przesłuchania międzyszkolne. Jury wyłoniło laureatów, którzy wystąpili podczas Koncertu Galowego.
    I miejsce zdobyła  Kamila Wieczorek uczennica kl. VI b, za wspaniałe wykonanie piosenki „Panie Generale” upamiętniającej Żołnierzy Wyklętych. Kamila zdobyła festiwalową statuetkę i pamiątkową nagrodę.
    Nasze było również II miejsce w kategorii Solistów kl. I-III. Otrzymała je Alicja Michalska, ucz. kl. III f, która pracowała pod kierunkiem p. Magdy Orzoł - Długołęckiej.
    Morowe dziewczyny i chłopaki z kl. III e wywalczyły II miejsce w kategorii Zespoły kl. I – III. Zespół przygotowała p. Joanna Chochlewicz.
    Nasz Chór Szkolny pod kierunkiem p. Hanny Olszak zdobył II miejsce w kategorii Zespoły kl. IV – VI.
    Serdecznie gratulujemy wszystkim artystom i ich opiekunom, życząc im dalszych sukcesów. Jesteśmy z nich dumni, bo dzielnie reprezentowali naszą szkołę!



     
    02.01.2017 18:49 | więcej »
  • Wyniki szkolnego konkursu literacko - plastycznego "Pocztówka z wakacji"
    W październiku  uczniowie klas III mieli możliwość przedstawienia swoich wakacyjnych wspomnień  biorąc udział w konkursie literacko-plastycznym „Pocztówka z wakacji”. Komisja konkursowa w składzie: pani Beata Wieteska, pani Ewa Kujawa oraz pani Lilianna Hałka wyłoniły następnych laureatów:
    I miejsce - Piotr Adamczyk
    II miejsce - Marysia Gilewska
    III miejsce – Karolina Łukasik
    Wyróżnienia: Emilia Kłosiewicz,  Jagoda Kawalec, Maja Kierepka.
    Wszystkim uczestnikom konkursu serdecznie gratulujemy.
     
                                                Organizatorzy konkursu:
    Teresa Janiaczyk
                                                   Marzena Przechowska-Raczmańska
    02.01.2017 18:42 | więcej »
  • Miło nam poinformować, że Chór naszej szkoły
    zajął III miejsce w XI KONKURSIE POLSKICH PIEŚNI I PIOSENEK O TEMATYCE PATRIOTYCZNEJ 
    w kategorii dziecięcej/Szkół Podsatwowych.
    Serdecznie gratulujemy!
    Maria Olszak
    11.12.2016 18:30 | więcej »
  • Bemowskie Dyktando

    W dniach 24 - 28 października 2016 roku w naszej dzielnicy miały miejsce obchody Europejskiego Tygodnia Świadomości Dysleksji współorganizowane przez Poradnię Psychologiczno-Pedagogiczną nr 20. 27 października 2016 roku w sali sesji Urzędu Dzielnicy Bemowo m.st. Warszawy przy ul. Powstańców Śląskich 70 odbyło się III Bemowskie Dyktando. Nagrodą w konkursie było „Pióro Burmistrza Bemowa Michała Grodzkiego”.

    W zmaganiach uczestniczyli uczniowie, rodzice, nauczyciele i urzędnicy. Nie było łatwo! Tekst dyktanda najeżony był wyjątkami, ortograficznymi pułapkami. Oprócz tego trzeba było również skupić się na interpunkcji. Pretendenci do tytułu Bemowskiego Mistrza Ortografii podjęli rękawicę i z długopisami w dłoniach zapałem zabrali się do pracy.

    Przedstawiciele naszej szkoły osiągnęli ogromny sukces – zdobyli tytuły Bemowskiego Mistrza Ortografii i złote Pióra Burmistrza Bemowa we wszystkich możliwych kategoriach:

    W kategorii Uczeń – Karolina Łukasik uczennica klasy III d

    W kategorii Rodzic – pan Roman Łukasik

    W kategorii Nauczyciel – pani Joanna Jakubowska

    Zwycięzcom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

    W trakcie trwania Dyktanda odbywał się również Festiwal Pasji i Talentów. Na specjalnie przygotowanych stoiskach uczniowie wraz z opiekunami prezentowali swoje osiągnięcia, dzieła, prace. Była to wspaniała okazja do pochwalenia się każdym, nawet najdrobniejszym sukcesem. Stoisko naszej szkoły przygotowali pan wicedyrektor Przemysław Jeruszka i terapeuta pedagogiczny pani Marzena Głuszczak. Uczeń klasy III d Jan Okniński chętnie i wyczerpująco odpowiadał na pytania odwiedzających stoisko. 

    Jesteśmy Najlepsi!

    Zdjęcia

                                                                                                                   Joanna Jakubowska

    23.11.2016 23:38 | więcej »
  • I etap Kuratoryjnego Konkursu Matematycznego
    Dnia 09.11.2016 r.  odbył się I etap Kuratoryjnego Konkursu Matematycznego.
    Do konkursu w naszej szkole przystąpiło 31 uczniów. 
    Do II etapu rejonowego zakwalifikowało się 2 uczniów.
    1.  Marcinkowski Tymon  kl. VI b
    2. Kijeńska Felicja kl. VI c
     
    Wszystkim uczniom serdecznie gratulujemy
    Zespół Matematyczny SP82
    03.01.2017 12:18 | więcej »
  • „GENIUSZ” dla uczniów klas IV-VI SP.
    Dnia 27.10.2016 r.  odbył się I etap konkursu matematycznego „GENIUSZ” dla uczniów klas IV-VI SP. Jest to konkurs dzielnicowy, który wznowiono po kilku latach przerwy.
    Do konkursu w naszej szkole przystąpiło 89 uczniów. 
    Do II etapu zakwalifikowało się 20 uczniów.
     

    KLASY IV
    Nazwisko i imię ucznia Klasa
    1.Wyrzykowski Maciej
    2.Biały Wiktor
    3.Wójcik Mateusz
    4.Misiak Katarzyna
    5.Sawiak Marek
    6.Ryszkowska Amelia
    IV a
    IV f
    IV f
    IV c
    IV c
    IV d
     
    KLASY V
    Nazwisko i imię ucznia Klasa
    1.Styś Filip
    2.Borkowski Jakub
    3.Nowak Tymoteusz
    4.Cymerys Zofia
    5.Madej Jakub
    V a
    V c
    V a
    V b
    V d
     
    KLASY VI
    Nazwisko i imię ucznia Klasa
    1.Osuch Michał
    2.Rabiega Julia
    3.Bugalska Aleksandra
    4.Marcinkowski Tymon
    5.Kijeńska Felicja
    6.Drobek Nikola
    7.Wielemborek Maria
    8.Rabiega Patrycja
    9.Włodarczyk Jacek
    VI d
    VI e
    VI b
    VI b
    VI c
    VI f
    VI d
    VI e
    VI a
     
    Wszystkim uczniom serdecznie gratulujemy
    Zespół Matematyczny SP82
    23.11.2016 21:52 | więcej »
  • Dzielnicowe zawody w unihokeja dziewcząt w ramach Warszawskiej Olimpiady Młodzieży.
    Informujemy, że w dzielnicowych zawodach w unihokeja dziewcząt w ramach Warszawskiej Olimpiady Młodzieży reprezentacja dziewcząt naszej szkoły zajęła
    II miejsce
    w dzielnicy.



    Skład reprezentacji dziewcząt:
    1. Filipek Zosia kl.6c
    2. Kawalec Oliwia kl.6c
    3. Romaniuk Magda kl.6c
    4. Magdzicka Zuzia kl.6c
    5. Wieczorek Kamila kl.6c
    6. Chodinow Patrycja kl.6d
    7. Kazimierczak Natalia kl.6d
    8. Markowska Natalia kl.6d
    9. Żurawik Gabrysia kl.6d
    Opiekunem reprezentacji dziewcząt była Marta Polczyńska- nauczyciel wychowania fizycznego.
    Dziękuję dziewczętom za włożony wysiłek,sportową walkę i osiągnięcie tak wspaniałego wyniku..
    Marta Polczyńska
    13.11.2016 19:11 | więcej »
  • Dzielnicowy Konkurs Plastyczny„Smoki, elfy, krasnoludy i ...- niezwykłe postacie i wydarzenia  z przeczytanych książek”
    Z ogromna przyjemnością informujemy, że dwójka uczniów z naszej szkoły została laureatami konkursu zorganizowanego przez SP 306.
    W kategorii klas 3-4 Maciej Andrzejuk z klasy 3f za swoje prace „Bazyliszek” i „Królowa Śniegu” otrzymał wyróżnienie.
    Natomiast w kategorii klas 5-6 Antonina Muszyńska z klasy 6b za pracę pt. „Nicki i mały chiński smok” zdobyła drugie miejsce.

    Laureatom serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych wielkich sukcesów.
    Magda Orzoł- Długołęcka
     
     
    12.11.2016 22:27 | więcej »
  • Indywidualne Biegi Przełajowe bemowskich szkół podstawowych
    Uczennica klasy 6f Marysia Śliwka zajęła II miejsce i wywalczyła awans do Warszawskiej Olimpiady Młodzieży w Indywidualnych Biegach Przełajowych.
    Opiekun  Alina Sekuła.
     
    Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.
    Zdjęcia
    Nauczyciele  wychowania fizycznego
    23.10.2016 20:35 | więcej »

Certyfikaty