• Dlaczego my?
      Priorytetem szkoły jest realizacja strategii kształcenia i wychowania, której celem jest rozwój kreatywności, innowacyjności i przedsiębiorczości. Wyposażenie dzieci w umiejętność pracy zespołowej, komunikacji w językach obcych, wykształcenie gotowości na zmiany i nauka samodzielnego „uczenia się”. Nauka w oddziałach dwujęzycznych rozszerza ofertę edukacyjną szkoły dając szansę doskonalenia uczniów o szczególnych uzdolnieniach językowych a edukacja włączająca wspiera uczniów o specjalnych potrzebach edukacyjnych.
  • STREFA SZYBKIEGO DOSTĘPU

• AKTUALNOŚCI. OGŁOSZENIA.

CO NOWEGO W SZKOLE?

• KONCERT CHARYTATYWNY

• 17.04.2024
        • W dniu 17 kwietnia o godzinie 17:00 odbył się koncert charytatywny "Poezja z Rodzinnego Albumu", który był podsumowaniem Projektu Interdyscyplinarnego "Poezja niejedno ma imię". Uczestnicy tego wspaniałego wydarzenia mogli podziwiać występy uczniów, nauczycieli oraz zawsze wspierających nas rodziców.

• Mała Olimpiada Matematyczna

• 16.04.2024
        • W sobotę, 13 kwietnia uczniowie klas trzecich: Kornelia Pieślak, Wojciech Sosnowski, Ignacy Mościbrodzki i Mateusz Nieduszyński uczestniczyli w Małej Olimpiadzie Matematycznej na szczeblu warszawskim. Nasi trzecioklasiści dzielnie zmagali się ze skomplikowanymi zadaniami matematycznymi w ostatnim etapie konkursu. Serdecznie gratulujemy sukcesu i z niecierpliwością czekamy na ogłoszenie wyników.

• GALA FINAŁOWA

• 26.03.2024
        • GALA FINAŁOWA IV WARSZAWSKIEGO KONKURSU INFORMATYCZNEGO PT. „BEZPIECZNA PRZYGODA Z INTERNETEM” DLA UCZNIÓW SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

Dzień Bezpiecznego Internetu był nie tylko okazją do świętowania, ale przede wszystkim do edukacji i promowania bezpiecznych praktyk online. Wspólnie z naszą społecznością podjęliśmy kroki w celu budowania świadomego i bezpiecznego środowiska internetowego dla wszystkich użytkowników organizując IV Warszawski Konkurs Informatyczny pt. „Bezpieczna przygoda z Internetem”, którego gala finałowa odbyła się 20.03.2024 r w Szkole Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 82 im. Jana Pawła II w Warszawie.

• 47. Konkurs Recytatorski Warszawska Syrenka

• 25.03.2024
        • W lutym 2024 r. odbyły się przesłuchania uczestników konkursu recytatorskiego Warszawska Syrenka z podziałem na kategorie wiekowe kl. I-III, kl. IV-VIII.

Jest to konkurs z wieloletnią tradycją, jego istotą jest pobudzanie aktywności artystycznej, ujawnianie młodych talentów recytatorskich, ale również wyrobienie nawyku czytania, rozwój czytelnictwa i popularyzacja literatury.